1001 нощи - екрана погледнете и кърпичките извадете - част 8

  • 28 691
  • 435
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 10
Здравейте мамчета пишете ме и мен за курса

# 346
  • Мнения: 930
чакам да пишите нещо за моите любимци Crossing Arms
Шехи и Онур или актьорите де ooooh! Joy

# 347
  • Истанбул
  • Мнения: 312
Ами да напишем Grinning.В реалния живот Шехразат имаше любовна връзка с най=известния балетист на Турция ,даже той и беше подарил пръстен ама после се разделиха.И Онур беше женен ама и той преди около месец се разведе.Сега Онур и Шехразат са двойка и в реалния живот.Даже бяха прекарали една ваканция заедно в Париж,.Аз общо=взето гледам спорадично този сериал ама да не ви казвам отсега как ще се развие.Приятно гледане  bouquet

# 348
  • Мнения: 7 914
Ами да напишем Grinning.В реалния живот Шехразат имаше любовна връзка с най=известния балетист на Турция ,даже той и беше подарил пръстен ама после се разделиха.И Онур беше женен ама и той преди около месец се разведе.Сега Онур и Шехразат са двойка и в реалния живот.Даже бяха прекарали една ваканция заедно в Париж,.Аз общо=взето гледам спорадично този сериал ама да не ви казвам отсега как ще се развие.Приятно гледане  bouquet
шеф отдавна те изпреври, дори и със снимков материал, ако не говорим за детайлите Mr. Green

# 349
  • sofia
  • Мнения: 56
здравейте момичета,
ако се повтарям извинете ме .
сега прочетох в уйкенда където е програмата пише за нашия сериал  цитирам:само първите два сезона от 1001 нощи е закупила нива телевизия .... върви в турция 3 сезон , който бг зрителите едва ли ще видят скоро Cry Cry.. сериалът тръгна у нас без мнго реклама , но бързо се превърна в тотален хит , както и в румъния  .......
дано , дано закупят и следващия сезон , че иначе .. много зле .такъв хубав сериал , винаги ми е било гадно или да не догледам сериал, или да спрат и да не излъчват повече
лека ви нощ момичета и приятни сънища -я унур , я керем че както сте засънували  bouquet

Последна редакция: нд, 25 яну 2009, 22:58 от krasimirag

# 350
  • София
  • Мнения: 547
ами, ако не купят и трети сезон, ще ги засипем с писма докато го купят Crossing Arms
а пък в краен случай, ще научим турски от съседната тема и криво-ляво и ще си го догледаме в ютуб Crazy

# 351
  • Мнения: 77
ами, ако не купят и трети сезон, ще ги засипем с писма докато го купят Crossing Arms
а пък в краен случай, ще научим турски от съседната тема и криво-ляво и ще си го догледаме в ютуб Crazy


Май май така ще стане работата а на нова ТВ  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire какво и се пише  #Cussing out

# 352
  • Мнения: 7 914
момичета, има вариант темата да е седмична без ограничение на страниците, но тогава ще се трият всички предишни теми! вие как искате да бъде?

аз съм да си остане в сегашния вариант!

# 353
  • София
  • Мнения: 547
аз предпочитам както досега  Peace
ще се изгуби всичко писано досега
темата така и така трае една седмица..Simple Smile

# 354
  • Мнения: 917
момичета, има вариант темата да е седмична без ограничение на страниците, но тогава ще се трият всички предишни теми! вие как искате да бъде?

аз съм да си остане в сегашния вариант!
и аз мисля,че е по-добре така. /още не съм прочела старите даже/
а и информацията ще се запази Rolling Eyes

дано купят всички епизоди! ако не, криво ляво турския ще научим  Crazy

# 355
  • Мнения: 10
момичета, има вариант темата да е седмична без ограничение на страниците, но тогава ще се трият всички предишни теми! вие как искате да бъде?

аз съм да си остане в сегашния вариант!
Добро утро момичета ЗВЕЗДИЧКЕ според мен е по добре да остане така---аз много често се връщам към старите теми,а сигорно и много от другите мамчета го правят Peace Hug  bouquet

Последна редакция: пн, 26 яну 2009, 08:00 от biberon4o

# 356
  • Мнения: 115
О да, щом ще се изтрият старите теми по-добре да си остане така, че и аз често се връщам назад  Peace

# 357
  • sofia
  • Мнения: 56
и аз мисля че така сие добре
старите ни теми съдържат много ценна инфромация . такава каквато никъде не може да бъде прочетена
така , че по добре да си остане .аз много често чета старите теми много нещо като ми убегне веднага се връщам и търся
желая приятна и лека седмица на всички мами

# 358
  • Мнения: 1 558
Аз мисля,че Нова тв ще купят и трети сезон,но той още се снима и затова не са го купили Rolling Eyes

# 359
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 500
 Simple SmileГюнайдън и от мен! Звездев показа две турски рецепти че си ги записах. Вчера от Мола си купих българско - турски разговорник с пътна карта на Турция че даже и подвързан на много хубава цена.Питах и за Приказки от 1001 нощ но нямаше . Но и аз ще се включвам в курса когато имам време. Иначе и аз съм темата да си остане в този вариант защото и аз се връщам да гледам старите страници.Желая Ви приятен ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт