1001 нощи - екрана погледнете и кърпичките извадете - част 8

  • 28 685
  • 435
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 547
Ерика, Шеф Hug Hug  bouquet
много се радвам, че ни помагате smile3525
веднага си записвам тези думички и фрази Simple Smile

още не съм стигнала да гледам днешната серия, а съм я изтеглила още към 6 ч. - ама майка ми и нея я зарибих по сериала и досега гледахме с нея повторно първите три серии..
уфф, малко да ми починат очите и ще гледам, че нямам търпение вече Simple Smile

Шеф, как гледаш турски филми, като не ползваш турски - със субтитри ли?

Последна редакция: сб, 24 яну 2009, 00:12 от Little Black Riding Hood

# 256
  • Мнения: 378
Лелееееее чак сега изгледах днешната серия,и веднага си пуснах 26та на Турски
сън не ме лови....луда работа Shocked.моят мъж ще ме изгони от вкъщи накрая Rolling Eyes
Ами направи като мене PeaceМоя като беше в отпуска цяла седмица му викам ела да гледаш един филм с мен много ще ти хареса дойде да види и ми вика Да ги махаш тия ц....и.А аз знам,че ще му хареса.И почва филма аз усилила телевизора и щом не иска да гледа тогава ще слуша първи ден,2 и после почна тоз кой беше ама защто така..... и ся знаеш ли като стане 18:00 и ми звани изтегли ли ми филма Mr. Green?

# 257
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Не става така... Моят хич не се трогва Confused

Момичета,направо ме е яд,че две години работих в Анталия и не го научих Турския.....Сега като гледам сериите на Туски,още по-вече се вълнувам,......роня едни сълзи мани мани.почвам да уча и аз.като гледам хващам някой и друга дума.все пак съм живяла с тези хора....
ох страшен език...нтаправо съм се влюбила,а като бях в Турция не можех да го понасям Embarassed

Последна редакция: сб, 24 яну 2009, 00:54 от jorjito

# 258
  • София
  • Мнения: 547
jorjito, какво да ти кажа, аз преди две години работех в интернационален колектив и там имаше и турци - изглежда не бяха лоши хора - нормални млади момчета и момичета; аз обаче не исках и да ги виждам и открито показвах омразата и презрението си, без изобщо да ги познавам. Сега когато мнението ми се промени, ми е толкова гадно и виновно за незаслужено лошото ми отношение Embarassed Tired

# 259
  • Мнения: 7 914
Little Black Riding Hood
 по добре късно отколкото никога Hug Heart Eyes

jorjito
 езиците са богадство и жалко да не се възползваш от него стига да можеш... Hug

мен много ме е яд, че няма как 1001нощи да е на английски веднага строявам мъжа ми да го гледа bowuu


е нищо не разбирам вече Crossing Arms

теглих 24 епизод  7 часа от 4storting и накрая се оказа само 27 мин от сериала, а ми се искаше да направя клипче за сладките думи на Бурхан към Надиде... ако някой има серията и може да ми я изпрати по скайп нека да пише ЛС Rolling Eyes

# 260
  • Мнения: 897
Корина,  следващия епизод 80 ще бъде във вторник по KanalD. 30-ина мин. след излъчването почват да го качват в you tube.
  bouquet
Много благодаря.   bouquet

# 261
  • София
  • Мнения: 34
Добро утро , момичета,

Ще пишем ли днес послания до ТМС или не?

# 262
  • София
  • Мнения: 15 516
Здравейте момичета! Чета тука голямо вживяване е имало,ама нали филма продължава и не може без главен герой. Аз не се вързах, но дъщерята веднага изтича да тегли следващата серия, да види какво е станало.За езика, няма да опитвам да го уча, не ми харесва и това е, и то само заради един определен човек.А не е зле да го знам, защото ще знам този човек, какво говори,като си мисли,че не го разбирам.

Приятни почивни дни ВИ пожелавам!

# 263
  • Мнения: 2
Здравейте, момичета!  Шеф, вече мислех че сте се отказали да пишем до ТМС.Ти ни организираш, мила Шеф, нали си Шеф!!!!  Ще ти го пусна на ЛС. Обаче на български. Ако ми го преведат на турски незнам как с тази клавиатура да го напиша?

# 264
  • София
  • Мнения: 15 516
Ерика, моля те напиши ми на лична, какво каза Бурхан на Фюсун в кабинета към края на 26-та серия?

# 265
  • София
  • Мнения: 34
Мили момичета, ако желаете, аз ще напиша писмото от наше име и ще им разясня как да ни открият във форума. То по- добре е би било да бъде на турски, но не ми е удобно; ерика и всички вие сте ангажирани мами, затова се предложих аз.

# 266
  • Мнения: 1 558
Добро утро , момичета,

Ще пишем ли днес послания до ТМС или не?
Разбира се,че ще пишем.Само кажи какво да направим.Всъщност докато ти пишех ти ми отговори.Идеята е чудесна.

# 267
  • Мнения: 2
Хайде да решим: едно писмо от колко 20-30човека; или 20-30 ? писма където всеки ще изказва по различен начин своето мнение? Шеф, знам че можеш идеално да го формулираш, но каквото и да решим ще ти драсна какво аз бих им написала.

# 268
  • Мнения: 1 558
Аз мисля,че е достатъчно едно писмо,което да обощи нашите мнения за филма и желанията ни.Все пак това са неща,които сме си споделяли тук.Ако някой има някакво специално послание може да го прати на Шеф и тя ще го включи в писмото Peace

# 269
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Кемал и Джанзел май наистина се обичат много.?
Джанзел ми много симпатична,нищо че играе роля на любовница.
А от всички жени Мелек е с най хубаво тяло.

Общи условия

Активация на акаунт