Каква е косата ви - къса или дълга?

  • 3 954
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 828
Къса, етажирана, филирана и руса.

# 16
Косата ми е кестенява, с дължина малко над раменете, наскоро освежена - поподстригана, етажирана и прясно боядисана! Grinning

# 17
  • Мнения: 6 155
Средно дълга  Confused Чакам я от сумати време да стане дълга  Grinning

# 18
  • Мнения: 99
Дълга /почти до кръста/, етажирана, филирана и със светли кичури. Laughing

# 19
  • Мнения: 5 500
Дълга, беше много по-дълга, оня ден я орязах малко, беше на пластове сега искам да я изравня и е до средата на гърба ми.

# 20
  • sofia
  • Мнения: 1 606
С дълга съм - вярно на пластове, скосена и какво ли не, ама си е дълга. Давай смело и хич не се коси. Мисля (доколкото съм те виждала по снимки), че много ще ти отива даже. Аз окрай време съм си с дълга коса, но преди няколко години ме хванаха лудите, влязох (много смело) в първия изпречил ми се салон (слава богу много готин се оказа) и казах - режете. Фризьорката разбрала, че само краищата, и като чу че искам къса коса и  направо ми каза - не, не мога. Сърце не и давало и ми я отряза до раменете. Да де ,ама аз няколко дни по-късно връхлетях в друг салон и я отрязах съвсем късо над ушите. Оттогава не съм правила подобни интеренции, но ти щом си решила - дерзай и после да се похвалиш Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 15 222
След последната намеса на фризьорката ми е по-скоро средно дълга (малко под раменете).

Абе какво им става на тия фризьорки като видят дълга коса? Чувстват го като свой дълг да я подстрижат ли, що ли?

# 22
  • Мнения: 1 014
Mоята е средно дълга, вече естествено руса с преливащи руси кичури.

# 23
  • Мнения: 3 861
То на снимката се вижда дълга е ...ама утре може и къса да е, че съм и взела мерника Twisted Evil

# 24
  • Варна
  • Мнения: 956
Аз имам средно дълга под раменете коса, на пластове, но е тънка и без обем  Cry

Мечтая си за дъ-ъ-ълга грива, гъста и чуплива  Praynig Praynig и  не мога да разбера тези на които им пречи "непослушната" гъста коса  newsm78

Преди време в момент на лудост и аз се бях подстригала късо и даже се боядисах черна, но като видях на какво приличам Sick #Crazy

Сега не бих си правила експерименти с дължината, но цвета може да сменя....или пък да се накъдря newsm78 newsm78 (е не ситно, като овчо    animal085 )

# 25
  • Мнения: 7 186
Абе какво им става на тия фризьорки като видят дълга коса? Чувстват го като свой дълг да я подстрижат ли, що ли?

Фризьорите са такива- обичат да стрижат. Mr. Green А повечето и да експериментират. Crazy Аз затова подчертавам дебело какво точно искам и колко пръста от косата си давам. Simple Smile Не че не е имало и изненади де... smile3516

# 26
  • Мнения: 456
Средно дълга, на пластове, до раменете - сега я пускам дълга. Grinning

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Къса ,червена на руси кичури Crazy

# 28
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Моята е малко под раменете, етажирана и филирана на руси кичури.

# 29
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Етажирана, филирана до под раменете. Laughing

И моята е същата, но съм с тънки руси кичури 4470

Общи условия

Активация на акаунт