Дюкан е докторът любим след когото ний вървим - 148

  • 30 094
  • 528
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 747
eх, не успях, мамака му, тъй е като блея! Simple Smile

# 16
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Вещи , от де изкара таз кака с тез кълки.  Shocked
Умопомрачителна е.  Joy
Благодаря за темичката и отделеното време.   bouquet

Уф , аз се дерзая тез три дни ПЗ и +800гр. до сутринта.  Sad
Дано като почна П да сваля.  Thinking
Много се надявам.  Peace

# 17
  • Мнения: 10
pina, и твоето се брои защото аз се метнах 2 пъти на 1-ва  Embarassed

# 18
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Вещи пак ни изненадА   bouquet - и уби всичко детско в мен с таз' кака  Shocked


целИвам вЪ и вЪ лИбЪ  Heart Eyes Heart Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 135
Леле какви сте бързаци, човек не може да ви стигне! Grinning
Вещи, откъде ги изнамираш тия снимки Simple Smile смаях колежките, като им ги показах!
Рали, мерси за кафето!

# 20
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Е успях и аз да се запиша в началото на новата тема Grinning. Днес съм особено щастлива защото свърши МЦ и кантарчето ми отчете още -1 кг. Снощи се хванах вече за зелено и ръбах зелена салата само с оцет и сол и пак ми беше вкусно. Днес пилешка кавърма за цялото семейство но вариант без олио. Малко са ми свалените кила но дрехите ми започнаха да се оширяват а това ме радва. Момичета дали от по големите магазини за техника мога да си купя свястно кантарче за мерене на килцата? А от някой онлайн магазин дали има?

# 21
  • Мнения: 10
В Технополис и др. подобни магазини за техника има свестни кантарчета.

# 22
  • Мнения: 35
2-ра страница, 2 кила!!!  Peace

От днес пак сме на П, дано да падне 1 килце, че от последния ПЗ имам малък +.... ама кво да се прави, а така вкусно хапнахме...  Crazy

Слушам и изпълнявам: за маслото и бисквитките ще мисля след няколко месеца. И пак извинявайте, че глупав въпрос зададох, хем му знаех отговора.  Embarassed

И аз така или иначе се разписвам, да поздравя Танчето - БРАВО! Чудесна си, направо искам да дойда на Софийската среща да ти стисна ръката.  Hug

Ей, живеещи в/близо до София и гости на града, записвайте се за срещата, че ние (всички останали) от сега чакаме снимки да ви се радваме!!!   Hug Hug Hug

ПП: Да напомня и аз за мерките: няколко момичета казаха, че били забравили в началото да си премерят мерките... Еми никога не е късно да го направите и, особено ако по-дълго време ще се на режима, през няколко седмици може да се мерите и все от някъде ще има паднали сантиметри. Така че успех!

# 23
  • Мнения: 469
Вещи Hug, така стимулиращо ми подейства първата снимка Така ми се хапваше нещо другичко (ама само мислено де) и като я видях тая кака, просто ми застана една бучка в корема, вече нищо другичко не ми се помисля, не да ми се хапва newsm51

# 24
  • София
  • Мнения: 717
Привет! Hug
За срещата, все още се колебая... newsm78
Мама Мима, аз си купих електронен кантар от ТСМ, тъй като беше смешни пари, от сорта на 15-тина лв. и се оказа перфектен. Peace
Днес нещо ми е криво и на мен, и не ми се пише. Confused
Много  Hug на всички!

# 25
  • Мнения: 10
Такава ли била схемата- първа страничка - 1 кило, втора - 2, аааааааааа ! Значи се пре..... яко Laughing

# 26
  • Мнения: 454
Оп, и аз на втора, ама съм - повече от 2 кг вече. Утре е последният ни ден от ударната, но мъжо е рожденик и ще трябва много воля, за да устоим. В събота сутринта ще дам отчет по дни и ще лепна вече една линийка с постиженията.

mama_mima, ние в неделя си взехме електронен кантар от Технополис. На една италянска марка е, която не съм виждала да се предлага по другите магазини. Цената на кантара е 29 лв. На фона на останалите кантари изглежда подозрително евтин, но понеже имам кухненска везна на същата фирма и съм доволна, та реших да го взема. Направих проверка с друг кантар и двата показаха едни и същи килограми, така че или и двата са еднакво верни, или са еднакво неверни. Ако имате Технополис във вашия град и се интересуваш, ще ти пиша марката на лични.

# 27
  • Мнения: 6
*tan4eto*   Hug няма да ти казвам, твоите снимки какво въздействие имаха върху мотивацията ми.....  bouquet   bouquet
Колкото до журналите.... Wink прави ми впечетление, че има жени които умеят да покажат най-доброто от себе си и много други, които се обличат по най-неподходящия начин...не визирам снимки от форума...та викам си който му е итересно-нека чете. А резултата ми е в лентичката, снимки до няколко дни Wink
babka_jabka , няма "дано", няма "ако"...ще сваляш...режима умее да калява и търпението  Wink
Айнур, Гулбенур,Марчелка, Веси, Шуши, Немското ми цвете   Hug Heart Eyes Heart Eyes
и за всички  Hug Hug Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 5 729
mama_mima, ние в неделя си взехме електронен кантар от Технополис. На една италянска марка е, която не съм виждала да се предлага по другите магазини. Цената на кантара е 29 лв. На фона на останалите кантари изглежда подозрително евтин, но понеже имам кухненска везна на същата фирма и съм доволна, та реших да го взема. Направих проверка с друг кантар и двата показаха едни и същи килограми, така че или и двата са еднакво верни, или са еднакво неверни. Ако имате Технополис във вашия град и се интересуваш, ще ти пиша марката на лични.

Пусни ако можеш и на мен лични за марката на кантара.

# 29
  • Мнения: 99
Такава ли била схемата- първа страничка - 1 кило, втора - 2, аааааааааа ! Значи се пре..... яко Laughing
Мдаааа....така казват. Ами аз мислех да чакам до към 13стр. като стигнете утре но викам я да се впиша и аз в началото. Честита темичка и много минусчета Praynig Първата снимка наистина е  #Crazy и на мен ми секнаха мислите за баничка(но те са само мисли, иначе НЕ).
Момичета току-що си сварих едно пиленце и искам да ви питам вие правите ли си го в ПЗ на  кавърма или със зелен боб? И мога ли да ползвам за кавърмата и бобчето от домашни буркани домат(имат само сол, но е малко)? Че ми се дояде кавърма с пиленце Crazy

Общи условия

Активация на акаунт