Ваксина в гръбчето

  • 2 709
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 769
........А някой знае ли колко време след поставянето на ваксината се очакват температури и други странични явления?.........

На София я удариха около 10 ч. сутринта и педито каза да следя късния следобед, мисля, че при вас е преминала опасността от реакция  Praynig
Мммм, не май, не е...а може би вече да-биха му инжекцията към 15ч. Вече са минали почти 10 часа от тогава, току-що се събуди с писък и заспа бързо в ръцете ми...дано с това страничния ефект приключи. Може ръчичката да го е заболяла. Вся паника в сърцето на сестра си, която се разрева на свой ред...цикр голям CrazyДъщеря ми много лесно понасяше ваксините, дано и със сина ми да е така, но все се притеснявам, нали уж мъжете били по-кекави... Rolling Eyes

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 903
За 1 път чувам за ваксина в гърба #Crazy

И аз. Нашата я слагаха в ръката. Всички ваксини ДТК са ни бити в ръчичката. В събота ни сложиха и четвъртата. Налагах със студен компрес и дадох два пъти Нурофен по 5 мл. Така ни посъветва педито/Панадола напоследък не ни действа/. Но въпреки всичко в неделя и понеделник бяхме с температура до 37,6. Във вторник вече беше добре.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 544
Само памуче с реванол я спасява и Панадол. Предишния път заспа и се събуди след 1 час със червена буца на гърба и температура. Лежа милото по корем  и рева 2 часа , като на всеки 10 мин слагах нов студен памук. Последния път поисках да и я сложат в ръчичката и нямахме проблем.

Общи условия

Активация на акаунт