До кога с бебешки прах ?

  • 2 853
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 292
Мисля,че до около годинката перях с бебешки прах за пране.
След това започнах да си пера с този,който използвам и за нас-винаги е сенситив,защото съм с чувсвителна кожа.Използвам бебешки омекотител за всички!
Но задължително пера отделно нашите дрехи и тези на дъщеря ни!

# 16
  • Мнения: 1 820
Скоро започнах да пера с нашия прах,защото има лекета който не излизат с бебешкия.Пера отделно,и гладя.Гладя дори и нашите дрехи,камо ли тези на детето.

# 17
  • Мнения: 139
Перях до скоро с бебешки прах,но вече с нашия и винаги неговите дрехи отделно.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 830
Още използвам бебешки прах. А за да не купувам и за нас пера и нашите дрехи с него. Пера винаги отделно нашите дрехи от тези на децата Peace

# 19
  • Мнения: 1 763
Синът ми беше на 6  месеца, когато започнах да пера и наши дрехи с неговите, но с бебешки прах. На 9 месеца започнах да пера всичко с нашия прах.

# 20
  • Мнения: 1 312
Аз перях с бебешки прах до година - година и половина ,
после с нашия прах,но детските дрехи и до ден днешен ги пера отделно нашите

# 21
  • София
  • Мнения: 2 298
Аз по инерция перях с бебешкия до около 3 годишна възраст, после минах на нашия, но още ги пера отделно. То горе-олу до събота събирам една пералня детски рехи, та не му мисла много дали да с отделно ило не 

# 22
  • Мнения: 8 999
Никога не съм използвала специален бебешки прах за пране. Реших, че ако се появи проблем, ще премина на такъв, но и двете ми деца се оказаха устойчиви на праха, с който перях и нашите дрехи.

# 23
  • Мнения: 4 292
Максимум до годинката. И нейните дрехи, ще ги пера с нашите, от момента, в който започне да пълзи.

# 24
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не съм ползвала бебешки прах. Той не пере изобщо. Пробвах няколко пъти и толкова. Не съм отделяла и дрехите на децата. Нямаме заразни болести.

# 25
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 916
Покахонтас, ние отдавна сме на Персил сензитив, който го дават и за деца. С него перем дрехите на цялото семейство, естествено отделно детските от тези на възрастните. Но прахът е един и същ.

# 26
  • Мнения: 2 331
Не съм ползвала бебешки прах. Той не пере изобщо. Пробвах няколко пъти и толкова. Не съм отделяла и дрехите на децата. Нямаме заразни болести.
Peace Peace Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 175
До около годинката ползвах бебешки прах, след това започнах да пера дрехите на всички от семейството заедно с обикновен прах за пране.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Може би до годинката. Тогава започнах да ги пускам заедно с нашите дрехи.

# 29
  • Мнения: 9 814
Пет- шест месеца прах дрехите на дъщеря си с бебешки прах.
След като захраних и установих, че предварително трябва да кисна и търкам петната от пюретата, защото иначе няма изпиране, започнах да пера с нашия прах- Ариел или Персил.

Общи условия

Активация на акаунт