Рицарки на Бялото кантарче 22.01.2009 - ...

  • 16 568
  • 446
  •   1
Отговори
# 405
  • New Zealand
  • Мнения: 871
нещо съм болна и нережимна Twisted Evil надявам се утре + да не е голям... Praynig

# 406
  • Мнения: 13 827

 Joy няма лошо в оцета. Лекари и диетолози го препоръчват, много хора го практикуват, просто Авентура (да оздравяваш бързо Peace) се беше поувлякла - само кисело мляко и черен чай с оцет. Не беше най-добрата комбинация.

Девойки, ми какво ще правим сега с празника Tired Ние белтъчните дали можем да мушнем довечера поне едно чаше къмто мръвката Blush

Като казах чашка и се сетих Wink Танчето къде ни е newsm78 Да идва веднага на отчет Crossing Arms Тя докато не дойде, аз няма да се мотивирам Thinking Сега срам ли те е Mr. Green

# 407
  • Мнения: 507
Здравейте и от мен  Hug
Бях на мои си режим през уикенда и се подготвях(реших да мина на плодове и чай за 5 дни)..
Събота си хапнах пилешко месце , на обяд салата а за вечеря салата с пли.пържолка и доста бяло вино Embarassed
Днес половин кефал с доматен сос на фурна и сега малко суджук с дюканско сирене...по късно ще вкарам още нещо..
От утре на ябълки и ....

# 408
  • Мнения: 2 897
Дандулина, режимът ти последните 2 дни е в много пъти по-добър от миналите ти и бъдещата ти диети...
Но на теб явно мнението на поне 10 жени, че си тормозиш организма с безумия, не ти вдъхва доверие.
Ами давай...
Здравето си е лично твое.

Аз отчитам 2ри свободен ден с четвърт кууки, четвърт карамелен уофъл, 2 хапки мъфин, 2 хапки овесена бисквитка (това цялото нещо общо е около 40-50 гр) и 10 грама шоколад.
Ако ви кажа, че след като ги хапнах с едно кафе ми стана лошо от толкова сладко...
Чак аз се изумих.
Като си знам възможностите.

Предвиждат се 2 дегустиращи хапки пица вечерта.
Както и кисело мляко с какао и 1 лъжица мед.

Сега хапвам малко плодове (1 ябълка, 1 слива и 200 гр грозде), ама тях ги отчитам по-скоро като нетипични за режимите ми здравословни храни, отколкото като нережимни или "свободни".

Последна редакция: нд, 01 фев 2009, 23:12 от Denichkata

# 409
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Днес си изкарах на плодове, утре - белтъчен......

Цял ден ми беше много леко и приятно.  Никак няма да ми  е трудно да продължавам.
До там съм се ентусиазирала,  че никакво чаше  не е в състояние да ме изкуши.....

Последна редакция: нд, 01 фев 2009, 19:09 от Мона Кокона

# 410
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
 Hug
 Аз пийнах червено винце със спагетите  Heart Eyes
Ели изостава с 1 ден , Кокон е напред с 1 . Аз утре съм плодова . Обаче на следващия ден ще следвам препоръките на опитните - никакво готвено на обяд .

# 411
  • Мнения: 2 487

      Добро утро  Heart Eyes

     Ама не е честно пък  Crossing Arms

     Приказвате си за разни дни , коя напред , коя назад , а пък аз........  Crossing Arms

     Искам и аз на диета  Thinking

     Вчера ядох грейпфрут през деня.
     Вечерта зелен боб и 50 гр пуешко пушено.
     Нощес кофичка кисело мляко с какао и една лъжица сусам.

     Нямам чертички за мърдане  Confused

    Ходя на пътечка по един час сутрин и един вечер. running
    Вчера татито ме пита , по цял ден ли крача  Laughing
    Сутринта ме бил оставил на пътечката и вечерта пак там ме заварил  Mr. Green

    И ви благодаря за поздравите  Hug
    Заслужих си ги  Blush

    Роси , а какво  newsm78 , като не трябва да е готвено  newsm78

   

# 412
  • New Zealand
  • Мнения: 871
добро утро и от мен Simple Smile не съм се мятала на кантара, но не е и необходимо, защото вчера бях крайно нережимна, а и съм в ПМС Confused нямам нужда от допълнителни стресове...от утре ще си сложа лентичка с февруарската ми цел. като гледам, при Айчето има ефект Crazy

# 413
  • Мнения: 1 934
Добро утро!

Изпратих мъжете и бързо да ви нагледам,че трябва да пооправя малко и да се стягам за фитнес.

Браво на Айчето отново за упоритоста  bouquet,лесно да постигнеш февруарската си мечта.
Авентурка айде стягай се и почвай някакъв режим стига си се мъчила с тез млека и после нережимности,зняеш много добре че така много трудно се задържа сваленото.
Раче Hug

Като ви гледам всички минахте на 90 дневната и се чудя дали да не я почна пак,ще решавам по късно  newsm78
Jd Hug, по леко да ти минават дните и по малко ядове.

Корсето де се загуби?
 Ванюшка,Hug и тя да спира да се лута и да се взема в ръце,че лято иде!
Браво и на Пилето и на Кокон  bouquet
Сигурно изпуснах нещо ама после пак.

# 414
  • София
  • Мнения: 1 642
Ето ме  Hug Добро утро!

Първо да ви пожелая приятна седмица и успешен месец.  Peace

И нас ни тресна грипа, вчера на всичко отгоре събрах пак границите на кръвното и изобщо мога да кажа, че тези почивни дни изобщо не ми бяха дни. И храненето си обърках. Но се стягам - обещавам. Знам, че ще ме биете, но наближава времето на Дъновисткото прочистване с жито - мисля да го направя и да си поочистя организма от разни ми там проблеми, които ми създават болести.  Такова ми е вътрешното усещане, че трябва. Сега чакам да му дойде времето и с майка ми се хващаме, колкото дни изкарам толкова. Принципно трябва да са 10, ама аз за себе си не гарантирам, че ще устоя толкоз време без бира или вино.  Mr. Green

Ей 90-дневките - браво на вас   bouquet

 Hug ви всички и бягам до аптеката, айде до после  Peace

# 415
  • Шотландия
  • Мнения: 2 860
И аз да кажа здрасти, че май се позабравихме... Аз ви чета иначе, през няколко дена, като ми остане време... Кантарев хич не съм го питала какво мисли, щото е ясно.. стягат ми разни панталони и така.  Blush Все ще я почвам, все не става. Да взема да ви чета по-често, че всички сте се стегнали с яденето, само аз не съм. Иначе имах почивен уикенд, което е огромна рядкост по нашите земи. Ходихме на обиколка на града с велосипеди и Шаро. Мъж ми откри, че като е с колелото, Шаро тича километри, а за човека е по-щадящо. Аз си мислех, че ще имам огромна мускулна треска, ама не стана точно така. Иначе току спирахме да си почивам, че мускулите на краката ме болят. То и колелото не ми е точно, та сега ме боли д-то. JoyЩе се купува друго, ясно е, само трябва да се реши какво, т.е. да се отиде до магазин с колела и на място да се пробва.

Иначе из Кралството вали сняг, при нас има само понапръскано, като прашец, ама из Англията имало доста сняг - те нали таквоз чудо не са виждали, голям ужас ги тресе. Дени, как отидохте на работа?  newsm78 Hug

Аз ще почивам и понеделник и вторник - по два дена от двете седмици са ми ги събрали - то, щото искат да ми извадят цялата душа в събота и неделя, ама аз няма да им я дам #2gunfire Щях да водя Шаро на разходка с велосипед, ама с тоя сняг сега... ще се ходи май, вместо да се педалира.

Яла съм "мЮзъли" - така му вика мъж ми hahaha и съм пила кафе с мляко. Трябва и да се пере, та се чудя да я отпочвам ли или да му дремна на дивана, щото не се наспахме снощи - нали няма кой друг да блее като зомби в телевизора до среднощ, та ние се хванахме да свършим тая тежка работа ooooh! Joy

Хубава седмица, красавици! Добре дошли на новите попълнения. Литъл с това сложно име направо ме уби, както и Кокон - да се оправяте. Не запомних на кого какво да кажа, кой да се оправя и кой какво, щото ви четох от средата към началото, пък края не съм го чела още - то време за нова тема...

Мляс ви. Heart Eyes

# 416
  • Мнения: 2 492
Добро утро !
Датата е много неприятна за мен, искам денят да мине бързо .

Вчера имах гости до късно , много нережимности , алкохол и днес вкусът в устата ми е отвратителен .
Не бях гладна - можеше и да не ям ... но навик .

Ще си сложа и аз цел като Айя с разликата , че моята няма да е километри , а брои тренировки - минимум 20 до края на февруари и максимум 27 Wink .

Дали да почна и аз 90 дневната ?!
Да не остана назад от агидката .
Предния ми опит завърши с кило нагоре след денят на спагети .
Може и да рискувам Wink

# 417
  • Мнения: 13 827
Привет Grinning

Няма промяна според кантара.

Нещо не разбирам. Уж 4-те 90-дневки се въртяхме "за да около", а сега пак всички в различни дни Shocked Как стана тази работа newsm78 Кокон беше ден след мен, аз попрескочих един, пак след мен Crossing Arms Ели беше ден преди мен, пак ден преди мен Crossing Arms Рачето и тя кви ги пише и брише? Кога почна, защо сега е плодов? Май не само аз размествам, но само аз, будалата, си признавам Crossing Arms 4 дни, 4 жени, и не можем се догони Naughty

Роси, това пък за неготвеното де го видя!? Няма такова нещо. Напротив - всеки ден препоръчват манджички. Освен плодовия, де, но то е ясно. На работа е трудно, но при вас май имаше служебен стол? Или гостилниците наоколо. Макар че те така готвяяяят ooooh! Всичките манджи един вкус имат и еднакво миришат.

Англичаните като французите Mr. Green Като ръсне малко сняг (уауууу, снежна буря било Shocked) и обявяват извънредно положение, спират да работят, затварят заведения, излизат във ваканции и лягат да мрат от премръзване Joy

# 418
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
 Hug
За готвеното - не съм го видяла , но нали ви споделих , че след плодовия и закуската с плодове в белтъчния  от лакомия изядох 4 зелеви сърми ( само с кайма ) и такава глава ме зацепи ... И Кокончето каза , да си хапна тараторче или нещо лекичко , щом е такава реакцията . А по- късно готвеното ... А пък съм на плодов ден днес, защото почнах от понеделник - 26.01. Около работа има едни заведения , тип " българска кухня " - стават им готвените неща за ядене .

# 419
  • Мнения: 2 897
Преспи.
Бедствено положение.
Няма метро.
Няма влакове.
Пътищата заринати.
Половината летища затворени.
Хаос.
Няма да ходя на работа Mr. Green!
Обадих се на шефката от агенцията - тя няма да ходи на работа...
Въобще.................

Общи условия

Активация на акаунт