Christian of Roma

  • 50 561
  • 111
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 16 042
Евтини са, но  продават и оборудване за салони. И така някои  салони си купуват от тях. Хвалят ги, но то си зависи от кожата, от косата. Не на всеки действат по един и същи начин.

# 16
  • Мнения: 372

Преди няколко дни си взех маската с кокос, по препоръка на фризьора ми  Mr. Green
Препоръчвам я с две ръце  Peace

Кажи повече за маската,моля те!Щом е с кокос,предполагам,че е за суха коса,а моята е такава.

# 17
  • Мнения: 319

Преди няколко дни си взех маската с кокос, по препоръка на фризьора ми  Mr. Green
Препоръчвам я с две ръце  Peace

Кажи повече за маската,моля те!Щом е с кокос,предполагам,че е за суха коса,а моята е такава.

нали ви дадох сайта бе момичета!Там има каталога и всички продукти в него!Потърси и ще намериш маската с кокос...от какво е,за какво е Peace Търси при продуктите на Saphir Peaceаз също съм я ползвала и ми хареса!

# 18
  • Мнения: 51
Цените в каталога са за на едро.В магазините и фризьорските салони цените по-различни Peace

# 19
  • Мнения: 3 459
Казвали са ми, че са от Пловдив...
Правилно са ти казали.  Peace

# 20
  • Мнения: 2 110
И аз напоследък се заглеждам в рекламата по телевизията. Разбрах ,че са от Пловдив ,но не намерих как може да се поръча. Сега ще разгледам и каталога ,а може и да отида до Пасажа.

# 21
  • Мнения: 3 414
Офиса в Пловдив се намира на ул. "Оборище" .Все се каня да отида да си накупя това-онова,ама време не остава.. Tired
И аз не знам дали може да се поръчва направо от сайта..

# 22
  • В приказките.........Пловдив
  • Мнения: 115
И аз съм ползвала техни маски дори в момента ползвам на UNA също с аромат на кокос.Добре действа на боядисаната ми руса коса.А и дълго след това косата ми продължава да ухае на кокос и става мекичка.Ползвала съм и един стилизиращ продукт за дифузер също бях доволна.Скоро си взех и кристали на ALFAPARF но все още не мога да дам отзиви.

# 23
  • Мнения: 410
Дайте отзиви за трайността и мекотата на боите им Алфапарф, моля, че се каня да си купувам от тях.

# 24
  • Мнения: 319
Фризьорката ме боядисва всеки месец,но с боите на BESS Peace 3 години бях руса,свесваше 2 няанса и ставаше убийствен цвят Peace Сега смених боята /цвета/,но марката си остава BESS Peace
За ALFAPARF нищо не мога да кажа newsm78

# 25
  • София
  • Мнения: 4 752
От BES русите нюанси и аз бях много доволна Peace

# 26
  • Мнения: 4 292
Доволна съм само от кристалите за коса. Маските не ми харесват.

# 27
  • Мнения: 93
Ползвам една маска със соеви протеини и съм супер доволна, но вече почти свърши и трябва пак да си купя. Иначе съм я купувала от фризьорски салон. Дори купих и на моя братовчедка, понеже и тя беше удивена от нея.  Peace

# 28
  • Мнения: 237
маските за коса са невероятни, в моя салон фризьорката работи с тях, говоря за роланд големите кутий, пора4ваме и за клиентите ни, гелът на уна етника в зелената кутия съ6то е много хубав...
ако фризьорката ти работи с тях, може да ти поръ4а, ако има желание

# 29
  • Мнения: 410
Мисля да си поръчам тъмно кафяво + тъмен махагон (Алфапарф или БЕС), но ме интересува преди всичко, дали са трайни бои и доколко издържат на бели коси.

Общи условия

Активация на акаунт