107 DE: Крапфени нагъваме и за почивки умуваме

  • 12 384
  • 298
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 707
Тези психари хич не мога да ги разбера  #2gunfire. Горките деца, горките родители  Cry.

# 76
  • Мнения: 911
Мише, аz пък zамраzявах направо в стерилиzираните шишета. Помня zа 3 месеца, ама не съм давала, ако е била на повече от дет три седмици, така че не мога да ти кажа дали е вярно.
Днес премерихме Малик, щото е станал кожа и кости- 12,9 кг Shocked Ми той май на година и половина беше толкова. ooooh!

# 77
  • Мнения: 2 641
ами не мога да се сдържа и да ви кажа как се хилих на темата с яйцата, чесъна, солта и забравих още какви други продукти имаше  Joy от  всичко това аз лично бих си окачила чесън защото ми изглежда добре за интериора а и децата ще се радват, освен ако не си подлютят очите  Grinning
дано бързо се оправяте че като ви прочетох на диагонал всички сте се тръшнали от нещо   bouquet

# 78
  • Мнения: 3 880
Сига бе Cry как е възможно таково нещо... мир на душичките Sad
Като се замисля, че цял следобяд съм се ядосвала за едни абсолютни тъпи глупости, направо ми иде да си бия два шамара, че се нервя за такива неща, а какво по-големи лошотии има по света...

Вашите градини/ясли заключват ли се? Нашата е Хан Чирпан- който иска може да си влезе (и ако е над 1,30см и да си излезе) без да се разбере. Не ме е притеснявало до сега, ама направо тръпки ме побиват, че изперкалите стават все повече. То при тези не, че заключването е помогнало много, но все пак....

# 79
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мише, аz пък zамраzявах направо в стерилиzираните шишета. Помня zа 3 месеца, ама не съм давала, ако е била на повече от дет три седмици, така че не мога да ти кажа дали е вярно.
Днес премерихме Малик, щото е станал кожа и кости- 12,9 кг Shocked Ми той май на година и половина беше толкова. ooooh!
Вярно толкова беше... Миличкия... Айде да се оправя вече... Sad

# 80
  • Мнения: 166
Mи6е и аз знам, че във фризер може 6 месеца да се съхранява, а в камерата на хладилника 3 месеца. А в самия хладилник 72 часа ама в дъното на хладиника, но това сигурно си го знаеш. В Мюлер има съшо пликчета. 25 за 6,99 ?

Ох кога най-накрая ще спрат тези лудoсти и човек, ще може да си жевее спокойно с децата си.  #Crazy Горкичките дечица и родителите им. ДА не дава Господ на никой да се случва такова нещо  Praynig

Милиа Малик, дано наддаде пак бързо

Последна редакция: пт, 23 яну 2009, 22:45 от petka80

# 81
  • Немция
  • Мнения: 6 941
[е във фризер може 6 месеца да се съхранява, а в камерата на хладилника 3 месеца.
Аз, като невеща по техниките, да попитам каква е разликата м/у фризер и камера на хладилник? Не замразяват ли по един и същи начин? newsm78

Да, такава лудост както с детските ясли не съм чувала досега. Ужаси всякакви... ooooh!

# 82
  • Мнения: 3 880
Ох кога най-накрая ще спрат тези лудусти ....
Лудостите тепърва започват, от година на година се увеличават случаите, ти ги чакаш да спрат Sad
Животът ли става по-стресов, на хората нервите ли са по-слаби, не знам, но все повече изтрещяли има, да пази Господ само да не се случим на пътя им....

# 83
  • Мнения: 1 584
Ми6ка, аз си бях взела комплекта на Авент - Виа. Много удобни ми бяха бурканчетата Peace След това си ги ползвах и за бъркане на каши и пюрета Peace Сега нямам помпа и не съм цедила..с Ясмин ми беше достатъчно цеденето  Tired

# 84
  • Мнения: 11 329
[е във фризер може 6 месеца да се съхранява, а в камерата на хладилника 3 месеца.
Аз, като невеща по техниките, да попитам каква е разликата м/у фризер и камера на хладилник? Не замразяват ли по един и същи начин? newsm78

Да, такава лудост както с детските ясли не съм чувала досега. Ужаси всякакви... ooooh!


Фризерите можеш да нагласиш на каква температура да замразяват и обикновено са за дълбоко замразяване примерно на -18 градуса (моята е на -20). Докато тези на хладилниците поддържат някаква минимална температура от порядъка на - 8-10 градуса, която не е достатъчна за дълбоко замразяване.
Не случайно по етикетите има 1 или 2-3 звездички *, които обозначават дълготрайността на продукта при този начин на съхранение.

Тоз кукундрел днес ме извади от равновесие и съм ревала. Добре, че поне нашата градина се заключва след 9 ч и се отваря чак в 12. А в училището на щерката в часа на класния са имали дискусия заради случката с Кадерлен и са разисквали на широко темата. Мирел беше много въодушевена и коментирахме после заедно.

# 85
  • Немция
  • Мнения: 6 941
Веч, мерси за разяснението относно фризерите! Grinning

За случващите се драми ми се иска често да си заровя главата в пясъка и да подминавам подобни новини. Както и правя някой път.

# 86
  • Мнения: 434
Досега четохме семейно отговорите.
Както ми каза току-що Мишков, Alzheimer lässt grüßen.
Не вярвах, че кърмаческата деменция ще ме удари толкова рано, честно, та да трябва мъжът ми да ми припомня как съм ползвала такива торбички и откъде и по колко съм ги купувала.
Така де, благодаря, че ми припомнихте.


Май някой ми е урочасал мозъка. Отивам да ми чукнат едно яйце. Лека нощ.

# 87
  • Мнения: 1 178
Ох, Петка аz тоzи линк с парочистачката го иzбрах случайно и zа това писах, че имат подобна(същия принцип и големина), добре поне, че тук ако не ти хареса можеш да я върнеш. Ще чакам отzиви.

Убийствата в детската градина ме иzвади иzвън равновесие. Нашата не се zаключва и всеки, достатъчно висок да стигне копчето zа отключване на вратата по всяко време може да влеzе. От друга страна ми е ясно, че това може да се случи и при строги охранителни мерки и zа това няма да параноясвам, но ми е ужасно тъжно zа дечицата Tired

# 88
  • Германия
  • Мнения: 8 106
Аз не знам какво още трябва да се случи, за да позатегнат влизането в градините. Естествено, че това не е затвор, но не може всеки, който рече да влезе вътре. Студентската ни ясла беше така, като нищо си влизаш по време на обедното спане (и обяда на персонала)и изнасяш спящо дете без да те разберат. В rund-ums-baby четох наскоро, как една майка се беше втрещила, че бабата и дядото си влезли в спалното помешение и си взели внучето. Никого не са срещнали по коридорите през това време, имало е и други спящи деца.
Аз съм параноична и колкото повече растат децата ми още повече се шашкам. Confused

# 89
  • Варна
  • Мнения: 153
Ох,ужас е това.Цял ден се опитвам някакси да не го мисля,ама не става.
Незнам какво да коментирам,защото каквото и да каже човек след такова
нещо,просто ще е слабо.Мъчно ми и много жал за милите,малки душички Praynig

Сега,ако може ще се опитам малко да ви разведря,поне мен това на карая на работния
ден ме накара да се рацвиля.Изключих компютъра,защото не можех повече Joy
    
Re: Досадните реплики
« #8 Понеделник, 17 Март 2008, 10:02 »
   Отговори с цитат
Хе, хе, колкото искаш такива реплики.  Crazy

Фаворит ми е свеки още в родилното: Детенце се беше изподрало с ноктенцата си, а тя ми вика изгризи му ги, че да не се инфектират  от ножичката.  35 35 hahaha  ooooh!

Просто пред картинката как майката се е навела и гризе ноктите на бебето си,направо избухнах Joy
Незнам защо,но тия свекита с техните изцепки са невероятни

Общи условия

Активация на акаунт