Бетина,Бояна или Беатрис?!

  • 8 841
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 804
Бетина
Бояна-предвид,4е ще живеят извън БГ -за мен отпада Peace

# 16
  • Мнения: 712
Като отчитам и националността на бащата, Беатрис ми допада най-много. Звучи нежно, а освен това се вписва както във френската среда, така и в българската.
Иначе, много ми допада предложението на Еовин - Belle, стига да се хареса и на родителите, разбира се.

# 17
  • Мнения: 322
И аз гласувах за БОЯНА Peace

# 18
  • Мнения: 9 438
Беатрис ми допада!

# 19
  • Мнения: 11 004
От трите най ми допада Бояна, но като се има предвид, че детето ще носи френска фамилия и ще живее в чужбина, най-подходящо ми се струва Беатрис.

# 20
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Беатрис Peace

# 21
  • Мнения: 148
На мен най-много ми допада Бояна,но щом живеят в чужбина,по-удачно ми се струва Беатрис,имайки предвид,че във Франция името Бояна не говори нищо на никого и може би ще звучи странно.Успех желая  bouquet

# 22
  • Мнения: 4 292
Бояна ми харесва най-много. Голяма работа, че ще живеят във Франция. Тук пък е пълно с Майкъловци, Наталита, Николки...

# 23
  • Мнения: 41
   Бояна ми харесва най- много, предпочитам нашите си имена пред разни "вносни", но имайки в предвид, че те не живеят във България, мисля че Беатрис е по- подходящо за детенцето.

# 24
  • Мнения: 3 675
Бояна и Беатрис.

# 25
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 384
Бояна ми харесва най-много, какво от това , че ще живеят във Франция.  Peace

# 26
  • Мнения: 2 521
И аз съм за Беатрис

# 27
  • Мнения: 7 723
Бояна.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 529
 Бояна
А ако майката е французойка и живееше в България,дали би избрала българско име...?

# 29
  • Мнения: 6 993
Бояна
А ако майката е французойка и живееше в България,дали би избрала българско име...?
Познавам една, която е избрала Peace При това детенцето не е родено в България, по-късно са дошли.
Хора всякакви Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт