Бетина,Бояна или Беатрис?!

  • 8 873
  • 88
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 650
И аз съм за Беатрис, виж ако беше включила Боряна... Thinking

# 61
# 62
  • София
  • Мнения: 2 008
Гласувах Бояна, защото най ми допада. Щом не е за БГ става и Беатрис. А от Бетина настръхвам, защото се сещам за Бетина Чампоева.  Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 2
Бетина
Това име винаги ми е харесвало много!Аз лично харесвам имената,на които може да се вика и галено - накратко Бети и то също да е хубаво.

# 64
  • София
  • Мнения: 2 483
Бояна, харесвам много името Боряна, но не е включено...

# 65
  • Мнения: 309
Извън условието на задачата - Бояна. Беатрис е красиво име, но в България звучи фръц. Бетина би звучала еднакво добре и на двата езика може би.   Hug

# 66
  • София
  • Мнения: 44 229
Бояна

# 67
  • Мнения: 24
И аз гласувах за Беатрис. За мен е много красиво и нежно име.

# 68
  • Мнения: 4 527
Бетина на френски никак не ми звучи. Бетина, тц. Бояна най-много ми харесва, но родителите трябва да се преборят в документите на латиница 'и'-то да бъде изписано с две точки, иначе няма да го произнасят правилно французите. От трите като че ли Беатрис е най-подходящо за фр фамилия.

# 69
# 70
# 71
  • Мнения: 41
Беатрис на мен също много ми допада

# 72
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Беатрис има много хубаво зна4ение,  носе6та радост.
това бе6е едно от иманата в списъка  за дъ6теря ми, но ме спря факта 4е не е особено раьпространено в България, за6тото тя все пак е и българка.
Бетина озна4ава облагодетелствана от Бога...
6то ровене бе6е из саитовете с имена, последните 4 месеца от бременността ми  накрая бях станала бръм  Laughing

# 73
  • Мнения: 133
Как да не гласувам за Бояна, като и моята дъщеря е Бояна. Много харесвам това име - хем е звучно, хем и нежно, но в същото време не е "лигаво". За мен поне има някаквя грация в него. И тя самата е такава - грациозна, мила, сладка, но не "гевезана". Аз не съм кръстила дъщеря си на никого, а просто защото ми харесва точно това име.
Но... както и да се казва детето - да е живо и здраво.  bouquet

# 74
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 309
беатрис  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт