Когато плачеш, запалвай си цигара...

  • 7 136
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 388
Последно време често ми се случва да заплача истински, което ме натъжава.
Не ми харесва, размекнала съм се.
Радвам се, че успявам да се удържам и не го правя пред хората, дори и да ми се иска.
Паля цигара, но димът и ми люти на очите.

По принцип мога да се разплача по всяко едно време, но това е друг случай.

# 16
  • Мнения: 2 622
Трудно плача,особено пред хора.Някак си показно ми идва,това е много лична емоция и не мога да я развявам пред хората.Така го чувствам аз...От обида най-лесно плача.

# 17
  • Мнения: 1 897
Аз не успявам да се въздържа, когато сълзите ми напират. Вероятно е слабост, но се съмнявам някога да се науча.
Плача от мъка, яд, безсилие, тревога. От радост не съм плакала.
Не пуша.

# 18
  • Мнения: 2 133
Аз не успявам да се въздържа, когато сълзите ми напират. Вероятно е слабост, но се съмнявам някога да се науча.
Плача от мъка, яд, безсилие, тревога. От радост не съм плакала.
Не пуша.
И аз така.Само, че и от радост ми се е случвало да плача Hug

# 19
  • Мнения: 637
Винаги сама плача NaughtyПускам си любима музика,пуша и плача.След един-два часа вече ми е минало.
Същата съм Peace

# 20
  • Мнения: 301
Плача, опитвам се да скрия сълзите си само пред детето.
И хубава песен може да ме разплаче. Изобщо лесно роня сълзи. Емоционална съм. Цигара не ми е нужна, за да си поплача.
Положителното е, че мъжа ми не може да издържа на сълзите ми и е готов на чудеса от храброст, за да не ревна.  Laughing

# 21
  • Мнения: 308
Плача - не знам дали е често , но ми се случва. Събирам в себе си известно време и после за някоя глупост като ревна няма спиране. Плача без цигара. Много пъти пред съпруга ми започвам и после си доревавам сама най-често в банята под душа.

# 22
  • Мнения: 67
Много често плача и от радост и от мъка,и ми олеква.

# 23
  • Мнения: 196
Много често плача и от радост и от мъка,и ми олеква.

# 24
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Не ми се случва много често, но когато имам повод да плача, не крия сълзите си.Запалвам си също и цигарка.
Единствено пред детето се съобразявам, за да не  я разстройвам и нея.
Плача когато съм безсилна, плачех когато трябваше да влезнем в болница с малката,..

# 25
  • Мнения: 22 934
Плача,но предпочитам да съм сама.Цигара не паля. Simple Smile

# 26
  • гр.София
  • Мнения: 380
Като се замисля, едва ли има ден, в който да не плача /но без цигара/. Мога да се просълзя от абсолютно всичко-дори от сценка в анимационен филм. В такива моменти предпочитам да не ме вижда никой, защото осъзнавам, че е смешно. А такъв пречистващ и разтърсващ плач, за който говорят някои от момичетата, не ми се е случвал отдавна, за щастие не е имало причина скоро, за да плача така. Понякога не успявам да овладея емоциите си и плача дори пред хора, пред които не искам да показвам слабост-ядосвам се на себе си, но трудно се контролирам, ако емоцията е много силна.

# 27
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Плача предимно когато съм сама,паля и цигара понякога.Олеква ми след известно време,но не,не се опитвам да скрия сълзите си ако съм прекалено наранена или ми е много мъчно за нещо.Емоционална съм и то много,признавам си го.

# 28
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
когато ми се плаче - плача. и цигара паля.

# 29
  • Мнения: 291
мога да се разплача и от нещо малко.толкова съм чуствителна че ме яд на мен си,мъжът ми казва че сълзите са признак на слабост-много се ядосва когато се разцивря.не пуша от месец,но преди редовно си плачех и си запалвах цигара.

Общи условия

Активация на акаунт