За алкоха и секса (петъчна)

  • 2 018
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 615
При направено изследване се е установило, че алкохола може на свали с 25% критериите ни за красота, когато става въпрос за избор на сексуален партньор.

Странно. По мои скромни наблюдения при всички мъже и част от жените алкохолът сваля критериите на 100%.  Thinking
Може би зависи и от вида на алкохола? Лафът "разликата между красивата и грозната жена е точно три ракии" не е придобил популярност напразно - израз на народната мъдрост е това.  Mr. Green
При мен обаче комбинацията алкохол и секс никак не е успешна, затова гледам да не ги смесвам.

# 16
  • София
  • Мнения: 746
Смесвам ги,и още как Mr. Green

# 17
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
При направено изследване се е установило, че алкохола може на свали с 25% критериите ни за красота, когато става въпрос за избор на сексуален партньор.

Странно. По мои скромни наблюдения при всички мъже и част от жените алкохолът сваля критериите на 100%.  Thinking
Може би зависи и от вида на алкохола? Лафът "разликата между красивата и грозната жена е точно три ракии" не е придобил популярност напразно - израз на народната мъдрост е това.  Mr. Green
При мен обаче комбинацията алкохол и секс никак не е успешна, затова гледам да не ги смесвам.

има още един лаф "не мога да пия толкова, че да я харесам"  , така че не е вярна статистиката ти за всички мъже и 100% ...

# 18
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Ако благоверният се е натаралянкал качествено, а аз -не,много ясно,че това ще се отрази на моя сексуален живот..

# 19
  • Мнения: 25 615

има още един лаф "не мога да пия толкова, че да я харесам"  , така че не е вярна статистиката ти за всички мъже и 100% ...

За имането - има, ама този специално не съм го виждала още в действие. Може би защото не спада към народната мъдрост, а към градските легенди.  Laughing

# 20
  • Мнения: 1 447
При мен определено не вървят ръка за ръка.Пийна ли повече алкохол автоматично ми се приспива,и съответно няма секс.

# 21
  • София
  • Мнения: 38 499
В "Ловци на митове" младежите си бяха направили експеримент с три бири по 500мл и три жени, едната от които травестит.
Оценяваха жените след всяка поета бира.
Е, след третата бира и травестита им се видя приемлив! Mr. Green Joy

# 22
  • София
  • Мнения: 395
Е, след третата бира и травестита им се видя приемлив! Mr. Green Joy

Русо да е може и метла да е Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1 897
Оказвал е, но не върху критериите ми за красота, а върху куража.
Не съжалявам. Иначе и до сега да съм мома.

# 24
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Оказвал е, но не по начините изброени в анкетата.

# 25
  • Мнения: 139
"Пияна жена - весел креват" и "Няма нищо по-хубаво от леко пийнала жена" са лафове на ценители.
Това е само едно от хилядите неща, заради което много се радвам, че съм жена.
На мен алкохолът (пия минимални количества и винаги е било така) не ми действа по абсолютно никакъв начин. Виж късогледството ми ме е вкарвало у беля, тъй да се каже....
А мъжете, които са любители (и пази Боже) професионалисти в областта на алкохола не си лягат с дуги жени. На мен черешката на несбъднатите ми еротични фантазии не е в мартинито.

# 26
  • Мнения: 17 546
Оказвал е естествено! За нищо не съжалявам. И искам още Crazy

# 27
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Оказвал е, но не по начините изброени в анкетата.

по-конкретно?

# 28
  • Мнения: 83
Алкохолът много размива  Laughing границите ми за приличие...Добре, че партньорът  Hug ми в живота си пада по луди неща, които включва нас двамата и много фантазия  Grinning Laughing Heart Eyes

# 29
  • София
  • Мнения: 3 679
На Нова Година 2004 се напих и сутринта се събудих до мъжа си.
И оттогава сме заедно.
Лошото е, че откакто сме заедно алкохола и секса нямат нищо общо, а все ме избива на скандали като попрекаля.
И аз така започнах с моя- алкохола ни "отвори" очите един за друг и да си призная не съжалявам.Все още спорим на въпроса- кой кого е свалил и никой не си признава ...че е било взаимно привличане....
И друг път съм придобивала кураж да кажа или направя нещо след като съм пийнала мъничко- мен алкохола ме развеселява и ставам палава....
Не помня да съм се напивала така че да не знам какво върша,но имам случаи когато съм съжалявала за постъпки на сутринта....

Общи условия

Активация на акаунт