Подарък на една бъдеща мама. Моля за мнение:)

  • 1 077
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 880
По този повод с мъжлето искаме да и подарим нещо наистина специално и затова се спряхме на няколко снимки
newsm78
И трите снимки навяват (у мен) някаква тъга и подтиснатост....А и аз не виждам нищо специално в снимки, направени по време на командировка от някой. Ако приятелката ти е живяла там или има някакви много специални спомени, свързани с някое от тез места щеше да е друго.

А под каква форма мислите да я подарите тази снимка?
Всъщност като допълнение към основния подарък няма лошо, но ако я поднесете като основен подарък за юбилей, мисля че няма да предизвикате очакваната радост от подаръка Confused

# 16
  • Мнения: 112
Ами снимката я планираме с красива рамка и бележка с пожелание, прикрепена с восъчен печат.

А след всички мнения тук се опитах да погледна възможно най-обективно на въпроса и по-скоро снимката ще е наистина допълнение към основния подарък.

Доколкото я познавам би се зарадвала на такъв комбиниран подарък, но все продължавам да си мисля, че 3-тата ще е най-подходяща заради хумористичната нотка, която внася надписа, предвид професията и Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 897
Каква е професията и?

Иначе и аз смятам, че за основен подарък е неподходящо.Като допълнение, гарнирано с някакво пожелание -да.

# 18
  • Мнения: 956
Според мен всяка от снимките има чар, но е крайно неподходяща за подарък за бъдеща мама, която по никакъв начин не е свързана с мястото. Честно да ти кажа, изглежда ми странно и претенциозно. Просто не виждам смисъла ..

# 19
  • Мнения: 112
Криминален репортер Simple Smile


Едит:  Наистина гледам да се разгранича от  факта, че ще е майчица скоро, защото повода е личен за нея.  Не ме разбирайте погрешно - беба е най личното за нея в момента, а и занапред, но все пак ми се щеше да си е частен за повода подарък. Поинтересувах се за мнение от бъдещите и настоящи мами, защото са като че с малко по-чувствително възприятие, с каквото е и тя в момента и се радвам, че получавам всякакви мнения и доводи за тях Simple Smile

А за снимката - дамм, определено ще е допълнение.

Последна редакция: пт, 23 яну 2009, 13:19 от Memoria

# 20
  • Мнения: 2 161
Снимка за подарък и то на бъдеща мамичка.С мъжлето защо не подходите по-практично?Аз винаги се поставям на мястото на получаващите подаръци и в този случай бих си помислила:ох!

# 21
  • Мнения: 11 679
На мен ми допада втората снимка, но определено не я желая за подарък  Peace

# 22
  • Мнения: 9 439
Втората,но не мисля,че бих се зарадвала на подобен подарък Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 577
За криминален репортер Шерлок Холмс е по подходяща. Но наистина като допълнение. И си права че подаръка трябва да е личен за нея а не свързан с бременност и  бебе.

Общи условия

Активация на акаунт