Кой къде ще летува през лято 2009 - да обменим мнения и идеи?

  • 16 790
  • 150
  •   2
Отговори
# 90
  • Мнения: 241
горе долу - да
за 5 нощи за двама 290 евро
още не съм резервирала обаче, за да ти кажа цялата сума, кредитната карта не е у мен, но утре ще знам със сигурност  Peace

# 91
  • София
  • Мнения: 1 311
Благодаря!   bouquet

# 92
  • София
  • Мнения: 6 713
горе долу - да
за 5 нощи за двама 290 евро
още не съм резервирала обаче, за да ти кажа цялата сума, кредитната карта не е у мен, но утре ще знам със сигурност  Peace
Пътувала ли си по този начин досега, добър вариант ли е? Досега съм преспивала само в хотели, затова ми е интересно за апартаментите.

# 93
  • Мнения: 241
Olive,

аз лично не съм била в Испания така. Мои колеги бяха там в апартамент наесен, 4 човека.

Обаче миналата пролет живях в такъв апартамент във Виена за 3 седмици и ми хареса, 1во заради цената, бях в апартамент в центъра на Виена, на 1 спирка от Щефансплац, а цената беше към 30 евро на ден на човек (2ма бяхме)
2ро - заради удобството сама да си приготвям храната, да си пера в пералнята.. абе като вкъщи. Макар че в апартамента ни имаше и кърпи. Зависи си от собственика. Но си много по самостоятелен отколкото в хотел.
3то - защото в западна Европа предпочитам да пътувам сама, не с агенция
Затова и в Барселона мисля така да остана...

# 94
  • София
  • Мнения: 6 713
Благодаря, караш ме да се замисля за такова пътуване! Grinning
А какви билети си взимаш, малко помощ за евтините компании, ако си ползвала - никога не съм пътувала с тях.  bouquet

# 95
  • Мнения: 241
Olive, мн се радвам ако съм те ентусиазирала мъничко.
Easyjet,SkyEurope и WizzAir съм ползвала досега, до Испания ще летя с EasyJet, като на отиване кацаме в Мадрид, на връщане излитаме от Барселона, 1 ден ще бъдем в Милано и оттам в София.
Взимай си speedy boarding ако искаш да имаш по добро за тебе място - хората с тази опция ги вкарват преди останалите в самолета.
РЕзервираш и си готова - трябва ти само кредитна карта..

Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 17:17 от SharenaSol

# 96
  • Мнения: 294
Резервирахме Sani Beach Club, Kassandra, Chalkidiki!
Познаваме курорта, но за пръв път отиваме в семейния комплекс цялата банда!
Дано сме здрави (това е най-важното) и пътуваме безпроблемно! Като знам какво повръщане ще падне....няма спасение и с хомеопатията, само найлонови торбички!!!  newsm62

# 97
  • София
  • Мнения: 6 713
Olive, мн се радвам ако съм те ентусиазирала мъничко.
Easyjet,SkyEurope и WizzAir съм ползвала досега, до Испания ще летя с EasyJet, като на отиване кацаме в Мадрид, на връщане излитаме от Барселона, 1 ден ще бъдем в Милано и оттам в София.
Взимай си speedy boarding ако искаш да имаш по добро за тебе място - хората с тази опция ги вкарват преди останалите в самолета.
РЕзервираш и си готова - трябва ти само кредитна карта..
Благодаря, май ще пробвам за Майските празници!  Grinning  bouquet

# 98
  • Мнения: 523
Какво ще кажете за Примасол синева бийч до Влас?
 Embarassed
някой бил ли е в този хотел - много са му добри цените, ама дали е хубав?

# 99
  • софия
  • Мнения: 757
От 20-29.08. сме на Созопол- ВПД .Смятаме и края на юни за 5 дена на Синеморец.

# 100
  • София
  • Мнения: 2 887
Може би ще повторим Пламена Палас в Приморско, страхотно си изкарахме миналото лято.

# 101
  • Мнения: 115
Миналата година бяхме в Кушадасъ - Aqua Fantasy, а за тази сме резервирали в Хургада за разнообразие.
Иначе миналата година си прекарахме чудесно, хотела и аква парка много ни харесаха, там нямаше руснаци, но за сметка на това имаше страшно много англичани, които по нищо не отстъпват на руснаците. Гнусни и невъзпитани. Кухнята и обслужването също бяха на ниво. Нямам никакви забележки, но тази година решихме да е по-различно и затова се насочихме към Египет.

# 102
  • София
  • Мнения: 6 713
Аз в крайна сметка за края на юни запазих в Дюни - х-л Белвил - 7 нощувки. Била съм в Дюни преди 10 г. поне, ще видим как е сега.

# 103
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 561
Здравейте момичета . Извинявам се ако въпросът ми не е за тук , но исках да попитам някой за  х-л  Азалия на Св. Константин и Елена . Благодаря предварително на всички ,които ми отговорят.  newsm51

# 104
  • Мнения: 342
Здравейте момичета . Извинявам се ако въпросът ми не е за тук , но исках да попитам някой за  х-л  Азалия на Св. Константин и Елена . Благодаря предварително на всички ,които ми отговорят.  newsm51

Ох незнам как да се изкажа за хотела  newsm78.Бяхме миналата година но малко извън сезона-септември месец.Аз много харесвам самия курорт св.Константин и Елена.Хотела е буквално на плажа ,плажа беше хубав и в цената е включена и шезлонг и чадър на плажа.
Обаче ние не случихме на стая--.Бяхме на първия етаж от към басейна.На една крачка от вътрешния,външния басейн ,спа.Обаче климатичната система беше централизирана и излизайки и вадейки картата климатика се изключваше.Неможехме да си оставим вратата отворена защото терасата можеше много лесно да се прескочи и някой да влезе в стаята а пък жените които даваха плажните кърпи ми споделиха че крадци не липсват.Понеже покрай нашата стая се минаваше за вътрешния басейн,спа и изхода за плажа нямаше мокет в коридорите и не мога да ти опиша сутрин като почнеха камериерките с количките какво чудо беше,а и рецепционистката на спа-то беше доста гласовита.
От храната не съм очарована.Едно и също нещо сервираха по три пъти докато не се изяде.Иначе имаше много плодове,сладолед и кафе машини навсякъде.
Детския клуб беше затворен когато ние бяхме и немога да кажа нищо,но иначе всяка вечер имаше програма на лоби бара която беше интересна.
Не ме разбирай че хотела не е хубав май са ми повече положително впечатленията но просто си избери хубаво стая защото имаше хора които са настанени на 2 ри етаж на една крачка от входа на ресторанта и на четвърти етаж на няколко стълбички от рецепцията.
Просто вътрешното разположението на хотела и малко  Rolling Eyes
Имай впредвид че рецепцията се води на 4 ти етаж а 1-ви етаж е на плажа
Ако имаш някакви въпроси още пиши

Общи условия

Активация на акаунт