Кой къде ще летува през лято 2009 - да обменим мнения и идеи?

  • 16 775
  • 150
  •   2
Отговори
# 105
  • Мнения: 746
Olive,

аз лично не съм била в Испания така. Мои колеги бяха там в апартамент наесен, 4 човека.

Обаче миналата пролет живях в такъв апартамент във Виена за 3 седмици и ми хареса, 1во заради цената, бях в апартамент в центъра на Виена, на 1 спирка от Щефансплац, а цената беше към 30 евро на ден на човек (2ма бяхме)
2ро - заради удобството сама да си приготвям храната, да си пера в пералнята.. абе като вкъщи. Макар че в апартамента ни имаше и кърпи. Зависи си от собственика. Но си много по самостоятелен отколкото в хотел.
3то - защото в западна Европа предпочитам да пътувам сама, не с агенция
Затова и в Барселона мисля така да остана...

Можеш ли да ми дадеш някакви координати на тези апартаменти? /може и на лични/
И аз смятам, че този вариант е по-удачен  Peace

# 106
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 560
Ванила благодаря   bouquetЩе внимаваме много за стаята , но дали ще ни дадът право да си я изберем?

# 107
  • Мнения: 934
SharenaSol, ще чакам отзивите ти за апартамента в Барселона.
Аз също резервирах заради децата апартамент с 2 спални,
балкон, оборудвана кухня и хол от MH Apartments.
Но ме интересуват подробности от място Mr. Green Sunglasses щом сте сега, през април.

# 108
  • Мнения: 342
Ванила благодаря   bouquetЩе внимаваме много за стаята , но дали ще ни дадът право да си я изберем?

Ами незнам.Аз резервирах през Съни турс.То на рецепцията на хотела цените бяха едни #Crazy
Както писах вече хотела отвън като архитектура е невероятен но вътрешното разположение е малко сбъркано според мен.А и не бяхме само ние прецаканите.Имаше хора настанени  в стаи буквално на една крачка от входа на ресторанта  или пък на няколко стълби разстояние от рецепцията и лоби бара.
Нямам претенции да съм посетила много хотели но не са един или два и във всичките които сме били рецепция,ресторант,спа център са в страни от стаите за гости но не и в Азалия.
Единственото с което мога да ти помогна е да ти кажа № на стаята в която бяхме ние-110
А какви са им офертите за тази године че не съм мяркала нищо още?

# 109
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 560
Ванила ние също резервирахме чрез Съни Турс .Но мисля ,че стаята я определят в хотела в момента ,който пристигнеш , едва ли тур. агенция може да резервира и № на стаята .Понеже сме от Ст. Загора и до сега сме ходили по южното черноморие се страхувам да не е студена водата и в морето и в басейна, и въобще дали ще е топло .Ние ще ходим от 06. 07 -13.07 .09

# 110
  • В приказките.........Пловдив
  • Мнения: 115
Някоя от вас да е ходила в Балчик?Казаха ми, че там плажовете били много мънички и не особено добри.Чудно ми е дале е вярно? newsm78

# 111
  • Мнения: 11 747
Да, вярно е! Почти няма пясък, камъчета са. Балчик има други предимства. Ако търсите само плаж, не е там мястото. Но, ако сте с кола, можете да ходите на плаж на по 5-10км от Балчик, на хубави плажове, а в Балчик да сядате по хубави заведения,по дългата и красива крайбрежна алея, да разгледате Ботаническата градина, Двореца. Може да се разходите до Калиакра, мидената ферма Дълбока и т.н.

# 112
  • Мнения: 686
Миналата година бяхме в "Мирамар" и останахме страшно доволни!!!
Тази година мислим да опитаме Турция или Гърция.

Момичетата са направили великолепна тема за Турция All incl., но аз се обърквам там от многото оферти. Някой от вас да може да предложи нещо конкретно? Най-важното е да има забавления за детето и да е хубав плажът и, разбира се, хотелът. Иначе нямам претенции за град, исторически забележителности и т.н.

С любимия мислим да направим и малка екскурзия из Европа - по-точно Италия. Някой може ли да ме посъветва дали да търсим екскурзия или сами да се организираме с колата? Някакви координати на апартаменти, хостели?

Зная, че е много общ въпросът, и предварително благодаря за отговорите ви!   bouquet

# 113
  • Мнения: 115
ние ще ходим в Гърция , после смятаме на нашто море / но още не съм избрала хотел и къде ще бъде/ и смятам септември с кола да отидем до Хърватска, миналата година за първи път ходих и съм малко казано очарована, направо се влюбих в тази страна

# 114
  • София
  • Мнения: 1 311
ние ще ходим в Гърция , после смятаме на нашто море / но още не съм избрала хотел и къде ще бъде/ и смятам септември с кола да отидем до Хърватска, миналата година за първи път ходих и съм малко казано очарована, направо се влюбих в тази страна
С какво ходихте дотам...кола ,самолет?(Хърватска)

# 115
  • Мнения: 294
За Харватска ето това много ме изкушава:

Адриана - http://www.lhw.com/property.aspx?id=897&ext=Crotia_Hotels&am … h&ext4=Google
Рива - http://www.slh.com/croatia/hvar/hotel_hvariv.html

vovolilian супер план имате!
 Party

# 116
  • Мнения: 1 710
Тази година мислим да опитаме Турция или Гърция.

Момичетата са направили великолепна тема за Турция All incl., но аз се обърквам там от многото оферти. Някой от вас да може да предложи нещо конкретно? Най-важното е да има забавления за детето и да е хубав плажът и, разбира се, хотелът. Иначе нямам претенции за град, исторически забележителности и т.н.

За вас Анталия е идеалното, всъщност почти идеалното място за почивка. Simple Smile Хубавият плаж не го асоциирам много-много с Турската ривиера, та не съм сигурна, че ще си очарована от него, но всичко останало е чудесно. Ако напишеш в темата за Турция до каква сума сте готови да отделите, дали предпочиташ хотел или клуб и на какво държиш най-много, съм сигурна, че ще получиш интересни идеи.

# 117
  • Мнения: 115
Simple Smile maniadekay , с кола ще ходим , миналата година тръгнахме на 31 август, но установихме , че датата е абсолютно неподходяща, заради това, че всички турци се прибираха за 1ви септември, 1вият училищен ден и доста чакахме на границата , но пък времето ми се стори най- подходящото , много слънчево и приятно- по пътя виждаш / че и си береш / смокини, дафинови храстове, портокалови дръвчета / който плодове естествено не са готови за консумация/ , направо райска гледка. Тази година сме решили да тръгнем на 1ви септември и пак да стоим към 10тина -11 дни. По магистралата е чудесно за каране / само аз шофирах през целият път и въобще нито за миг не съм се уморила/. Тази година имам следният план: 1ва нощувка в Загреб, после 2н. около езерата Плитвице, от там както миналата година 5 или 6 нощувки на Забунике, страхотно тихо селце / че има и блато и се мажеш всеки ден с лечебна кал- е който иска - тя не се плаща. Тази година не знам как ще е , че казаха някаква швейцарска клиника ще се строй/, тук на това място е истинска почивка, на 2 км е Вир, Нин, все малки исторически градчета, където може човек да отиде да разгледа и да поседне за лека вечеря или по напитка- атмосферата е страхотна, има крепостни останки от 1ви век / ние си взехме по камъче от 1ви век  Wink/, ако искаш да се разходиш до Задар , той е само на 20 км / е там е невероятно, можеш да чуеш единствените природни органи от морето, изключително е/, ако пък искаш да видиш тузарският остров Паг, е само на 5 км, даже се вижда от Забунике. После да тръгнем към Сплит и там 2 нощувки да поразгледаме и потегляме към Дубровник, тук искам да пообиколим близките островчета, така че може би ще поостанем в този район за 4-5 нощувки, след което ако имаме време възнамерявам да поостанем в Будва за 3 или 4 нощувки/ че миналата година само ходихме за един ден от Дубровник до Будва, пихме по един коктейл в "Хемингуей" кратка разходка и се прибрахме в Дубровник, но много ми хареса там и дано да имаме време да поостанем там/ и после обратно през Босна за София. Много е хубава тази Хърватска, Илея- направо се влюбих в нея Grinning

# 118
  • Мнения: 115
 Laughing Илея, знаеш какво да харесаш  Wink , все колекции на Водещи Хотели в света и Малки луксозни хотели. Поздравления, супер вкус. Мои приятели бяха там и са много доволни, но бяха за кратко и не са усетили добре Хърватска , може би е трябвало да продължат из нея , та дори и по другите хотели от тези колекции  Wink

# 119
  • София
  • Мнения: 1 311
Благодаря vovolilian,точно това ме интересува..с кола,а колко километра излезе отиване и връщане.Ние мислим да минем през Ниш,Белград,Загреб,Плитвиче,Сплит,Неум,Дубровник,Херцог Нови,Котор и Подгорица.Ако имаш повече инфо за тези места ще ти бъда благодарна.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт