Размяна на съпруги

  • 5 020
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 371

Звезди, отиди ма другарко, в Куба, да ти мине мерака, че ми пусна корени в мозъка вече. Mr. Green Heart Eyes Ако се разменим с теб, непременно ще те пратя на почивка там Laughing
с теб бих се разменила на драго сърце....дори и да пропусна Куба, ама намекваш нещо за Амстердам и без размяна идвай Hug Heart Eyes

noia, вземи ни и двете  Mr. Green
мъжът ти ще остане доволен  Twisted Evil

# 16
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Виждам аз накъде отиват нещата  Laughing - последните 2-3 години опипвахме почвата с размяна на картички за Коледа, сега следва стъпка 2 - размяна на домове. Звучи добре  Thinking Mr. Green, така и така си имаме адресите, сега да стягаме куфарите  Joy

# 17
  • Мнения: 1 526
Аз от воле се сменям с Майка- ходи ми се до страната на големият бял облак  Wink! Гледките от там винаги са ме пленявали и изпълвали с копнеж. Също ми се ходи и в родината на уискито и мъжете с полички.
Звездито и тя да стяга куфари, знам че обича топличко, а аз бих обиколила с кеф холандските лалета и бих се погушкала със сладко русо момченце (видирам малкото й такова  Mr. Green).

# 18
  • Мнения: 2 032
Не ща да се сменям, защото ще пишете глезотии от моя ник.

# 19
  • Мнения: 7 914
Аз от воле се сменям с Майка- ходи ми се до страната на големият бял облак  Wink! Гледките от там винаги са ме пленявали и изпълвали с копнеж. Също ми се ходи и в родината на уискито и мъжете с полички.
Звездито и тя да стяга куфари, знам че обича топличко, а аз бих обиколила с кеф холандските лалета и бих се погушкала със сладко русо момченце (видирам малкото й такова  Mr. Green).

ааааааааааа идвам с теб при  поличковитемъжеи после , да хоим да си топлим д-тата Flutter не само русльото ми ще те гушне, ама може да изядеш и една щипалка по д-то

# 20
  • Мнения: 2 907
Питам се, някой желае ли да смени с мен?  Laughing

# 21
  • Мнения: 7 914
Питам се, някой желае ли да смени с мен?  Laughing
аз искам ама преди Коледа, още ми е пред очите картинката как пишеш коледни картички на газени лампи Heart Eyes

# 22
  • usa
  • Мнения: 2 113
не е красив като другите две ,но работа създава и пове4е от тях.  Mr. Green

`ади сега, не бил хубав макдироков! нали сме го виждали на снимки, хич не е за изхвърляне момчето...

аз се сменям без да се замислям с всеки, който изяви желание, има по-малко от три деца и няма куче. топло, студено, грозни, красиви, с ток, без ток, със секс, без секс, хич не ме вълнува. само да поживея, макар и за кратко, на по-ниско ниво детски шум, по-малко шофиране до детски мероприятия, по-малко готвене и по-малко кучешки лай и да се сдобия с малко повече сън Tired...

# 23
  • Мнения: 3 491

аз се сменям без да се замислям с всеки, който изяви желание, има по-малко от три деца и няма куче. топло, студено, грозни, красиви, с ток, без ток, със секс, без секс, хич не ме вълнува. само да поживея, макар и за кратко, на по-ниско ниво детски шум, по-малко шофиране до детски мероприятия, по-малко готвене и по-малко кучешки лай и да се сдобия с малко повече сън Tired...
Ах! Голям камък хвърли, голяма дума не казвай.  Naughty Отговарям на условията, но сигурна ли си, че две (пу-пу-пу!) силни, добре хапващи и пълни с енергия момченца бих те спасили от всичко това, макар и за кратко? Би ли приела себе си в ролята на кака Гинка (че ако ще се живее в "под игото", поне да ги командваме тез' мъже)?
Само кучето ме възпира да направя сериозна оферта.  Thinking

# 24
  • usa
  • Мнения: 2 113
Само кучето ме възпира да направя сериозна оферта.  Thinking

що бе? знаеш ли какъв е симпатичен Flutter? даже го изкъпах предишната неделя и е все още пухкав Flutter!

# 25
  • Мнения: 3 491
Само кучето ме възпира да направя сериозна оферта.  Thinking

що бе? знаеш ли какъв е симпатичен Flutter? даже го изкъпах предишната неделя и е пухкав Flutter!
Ох, и то ли е той ...  ooooh!

# 26
  • usa
  • Мнения: 2 113

той е, обаче идва с две тя  Wink. и тези две тя не лаят, а едната от тях дори може да пържи яйца и да вари спагети  Mr. Green!

# 27
  • Мнения: 3 491

той е, обаче идва с две тя  Wink. и тези две тя не лаят, а едната от тях дори може да пържи яйца и да вари спагети  Mr. Green!
И това ми го казваш точно когато отивам да варя макарони, защото младежите пак са гладни.
Няма да правя аз оферта -  от добри чувства, не за друго.  Simple Smile Някой друг може да ти свърши по-добра работа.

# 28
  • Мнения: 3 611
Питам се, някой желае ли да смени с мен?  Laughing

Az, aaaaaaaaaaaz   newsm47

# 29
  • Мнения: 1 526
Звезди, относно щепалката- сефте  Laughingняма да ми е да знаЙш!

Мистик, с теб не искам да се сменям по простата причина, че точно с теб искам да се видя!

Сега се сещам, че и на Вес местенцето би ми паснало идеално- кеф ми испански климат и история, кеф ми ски и шоколади. А природа, о природа....



Ама защо двете- трите, трите моля  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт