4-та тема за фотокниги

  • 27 520
  • 540
  •   1
Отговори
# 495
  • Тук и там
  • Мнения: 97
И на мен ми таксува снимките по 6 цента,пробвам вече 2 седмици и не знам къде е проблема.Решила съм да ги питам в скоро време какво става.

При кредитити 50 снимки с размер 4х6 инча излизат по 0,06 цента едната и общата сума е 3,99 долара, като доставката е безплатна. Ако се опитате да си пуснете още 50 от тях в следващия момент общата сума ви излиза 6,99 долара. Или казано по друг начин - спестявате 3 долара шипинг и това всъщност е "безплатния обяд"  Peace

Последна редакция: пн, 27 апр 2009, 10:30 от Iva-1977

# 496
  • Мнения: 1 178
И на мен ми таксува снимките по 6 цента,пробвам вече 2 седмици и не знам къде е проблема.Решила съм да ги питам в скоро време какво става.

При кредитити 50 снимки с размер 4х6 инча излизат по 0,06 цента едната и общата сума е 3,99 долара, като доставката е безплатна. Ако се опитате да си пуснете още 50 от тях в следващия момент общата сума ви излиза 6,99 долара. Или казано по друг начин - спестявате 3 долара шипинг и това всъщност е "безплатния обяд"  Peace

Благодаря за отговорите.   bouquet

А от всичките тези кредити за календари, книги и др. джаджи, които получавам при регистрацията и стоят в табличката, има ли нещо за което се плаща само шипинга?  newsm78

# 497
  • Мнения: 2 111
Ами на мен ми излиза накрая сумата точно 6.99 долара,а имам право на снимките,но ми слага и шипинг и цена на снимките.

# 498
  • Пловдив
  • Мнения: 62
Здравейте, аз съм нова в тази тема. Искам да попитам някой дали си е поръчвал фотокнига от тук http://www.fotobg-mamma.com/content.aspx?pn=products  -имате ли някакви впечатления?Това е български сайт.

# 499
  • Мнения: 919
виж тук, тотал прайса трябва да е 0 за нещата които имаш в кредит & дискаунтс се плаща само шипинга, 7.99 за 8 инчовите книги и календарите, за 12 инча книгите мисля че е 14.99 шипинга, има цени ако се разтърсиш по страницата им Peace

jiny, мерси за сайта, ще го добавя в следващата тема! Изглежда цените им не са лоши, дано някой да каже за качеството.

# 500
  • Мнения: 672
Здравейте, аз съм нова в тази тема. Искам да попитам някой дали си е поръчвал фотокнига от тук http://www.fotobg-mamma.com/content.aspx?pn=products  -имате ли някакви впечатления?Това е български сайт.
jiny , да, аз поръчах със снимки на детето от малкия формат (3 броя - за нас и за бабите). Качествена е книжката и дойде бързо - за 2-3 дни. Лесно се работи със софта и има хубави фончета и рамки, особено за детските.
Освен това си направих и 1 книжка - портфолио с разни неща които съм рисувала, голям формат, с твърди корици - много представително стои, чакам с нетърпение да впечатля някой бъдещ работодател Wink

# 501
  • Пловдив
  • Мнения: 62
aaa73, благодаря за отговора Hug Само още не ми е ясно - ти ли си оформяш разпределението на снимките и дали ще мога да си поукрася страниците с мои елементи?

# 502
  • Мнения: 672
Ти си слагаш всяка снимка където искаш, има и готови лейаути, но те също могат да се променят.
Можеш да слагаш гиф-чета и пнг-та с прозрачности. Например някакво животинче да застъпва снимката. Става много ефектно.

# 503
  • София
  • Мнения: 1 535
aaa73 благодарности и от мен  Hug
от кога чакам някой да се включи с отзиви за този сайт - бях питала преди време, но така никой нищо не каза  Rolling Eyes

# 504
  • Мнения: 2 109
кравата са пуснали голям формат снимки. мога ли да ги платя с дебитна виза електрон както инку?

# 505
  • Мнения: 4
калина , ако става дума за 12/18 инча - Да е отговора . Аз Имам 2 големи такива снимки , които поръчах заедно с други 100  ноември месец и ми дойдоха чрез ВИза електрон - картата ми е от Алианц - макар и тук блазе ви за Италия .... и за снимките ви огромно "SI , sono marivegliozi ... siete Bravi ..."

# 506
  • Мнения: 2 109
калина , ако става дума за 12/18 инча - Да е отговора . Аз Имам 2 големи такива снимки , които поръчах заедно с други 100  ноември месец и ми дойдоха чрез ВИза електрон - картата ми е от Алианц - макар и тук блазе ви за Италия .... и за снимките ви огромно "SI , sono marivegliozi ... siete Bravi ..."

много благодаря и за бързия отговор и за комплиментите Simple Smile

доволна ли си от качеството на големите снимки ? аз не съм поръчвала никога, но сега мисля да се възползвам.
май даже ще търся друго ИП за нов акаунт. от този до сега нищо не съм поръчвала.

# 507
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
За почитателите на кравичката един код - ама побързайте да го усвоите защото се води че е изтекъл но всъщност работи - аз току що се възползвах

FREEGIFTS

В резултат получих няколко фрии работи - има и книжки 12х12

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 22:55 от shemet_neveroiaten

# 508
  • Мнения: 4
... ами Кали 2-те снимки бяха от сватбата ми и бяха качествени и ги имах на RAW формат та затова и добре излязоха цвят , контраст , фокус... - лошото бе че са гланцирани (всеки си избира де какви гланц или мат...) и докато си ги рамкирам с рамки от Бриколаж се напечатаха пръсти най в края ама го казвам от каприз... аз харесвам гланцираните повече.Сега ще снимам една сватба , като Ко-фотограф на една приятелка(02.05.2009) - по важното е че искат албумче - харесаха си това от Блърб по голямото ...

# 509
  • Мнения: 919
Шеметке, мерси за купона, току що ми даде фри 12х12 книга Shocked
валидна е за следващите 6 дни, не съм сигурна дали ще я използвам де но все пак.. който не е пробвал този код... става за 1 мин точно, а кредитите можете да дадете на някой друг ако няма да ги използвате Wink

Общи условия

Активация на акаунт