Покажете детските си стаи -4

  • 47 634
  • 301
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3
Малко позакъснях със снимките на рисунките, но все пак успях. Правени са с бял латекс и оцветители, които съм си тонирала в движение според необходимостта.  Ето и линкче: http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=35564&AlbumId=128672  Embarassed Grinning . дано да ви хареса като идея.  bouquet

# 241
  • Мнения: 4 300
Валенце, аз бих сложила бюрото под прозореца. Струва ми се оптимален вариант за работа- от гледна точка на светлината.
Бих се лишила от рафта също така, само ще заема място
Нашата детска с различни стени - 2 сини и 2 зелени ( аз имам син). В момента е нещо средно между работилница и склад, но ще снимам и ще кача снимките.

Не станаха добре, но все пак - цък.
Детето нещо е разместило на апарата, почна да размазва снимките, вече доста време не мога да го оправя Embarassed

Последна редакция: ср, 04 мар 2009, 13:32 от Рокси

# 242
  • Мнения: 3 576
Ето и линкче: http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=35564&AlbumId=128672  Embarassed Grinning . дано да ви хареса като идея.  bouquet
Русалката гола ли е???  Shocked

# 243
  • Мнения: 7 947
Е, не съвсем гола, просто й е паднало горнището... Laughing
Рокси, така ярките цветове на стените с какъв цвят мебели комбинираш ? Снимките са малко мацани и не мога да отлича точно, нещо с червеникъв отенък ми се вижда...Би ли уточнила?

# 244
  • София
  • Мнения: 9 887
Аз бих сложила различни тапети като разделител ще е този рафт - така къта за спане и учене ще се отделят най-ясно. Вкъщи имаме тапети едноцветни, релефни като към тях за декорация има същия тапет само че с шарка пеперуди. Може да си вземеш и ти такива тапети и да сложиш от едната страна на рафта едноцветните - от другата с шарката, много интересно стои.  Предлагат се всякакви цветове и в комбинация с различни шарки. С малко фантазия може да си измислиш много сполучлива комбинация. Вкъщи ето какво сътворих http://www.album.bg/viliko/albums/66093

Благодаря ти!Много ми харесаха тези тапетки с пеперудите.Иа къде би ми препоръчала да сложа шарените-къта за учене и игра или над леглата?
Някой ме беше питал защо не боядисаме част от стените в един цвят.Навсякъде ще има тапет.Толкова са криви стените,че една замазка ще трябвааа ooooh!.Тъй че -тапети.А и двамата с мъжа ми харесваме стени с тапети.
За бюрото-иска ми се мястото под прозореца да е свободно,там да им стои коша с играчки и други дреболии.А преградното рафтче ми трябва,защото на него ще сложа телевизора.

# 245
  • Мнения: 4 300
По принцип идеята е, мебелите да са бели. В момента са червеникави, използваме ги временно ( използваме силно казано, върху бюрото има саксии  Joy)

Валенце, ако е там ТВ-то как ще го гледат? Струва ми се неудобно от леглата newsm78

# 246
  • София
  • Мнения: 9 887
Оф,ами няма къде другаде да го сложа.а и едното легло е точно срещу тв,няма ад е неудобно оттам.а и те двете винаги лягат на едно легло да гледат.Ако ми измислите друго място за телевизора  Wink ще е добре.

# 247
  • Мнения: 2 100
Валенцето, а на секцията не може ли да се сложи ТВ-то? На мен по принцип ми харесва разпределението в стаята. С този рафт пак ще се пропуска светлина към частта за спане. И обособяването на 2-та къта с различни тапети ми допада много. Пък бюрото няма проблем да е така както си го замислила. Ще има достатъчно светлина Simple Smile И ние след време така ще поставяме бюрото, тъй като под прозореца ще има радиатор.
viliko, тези легла са ми много странни. Пък и аз искам легло, дето на практика денем да го няма в стаята.

# 248
  • София
  • Мнения: 9 887
На секцията не се хваща тв,ще трябва да махаме рафтове ,за да се хване.а дори и да е на секцията,пак едното легло ще бъде добре към телевизора,другото-не.Ще го мислим още де.

# 249
  • София
  • Мнения: 4 032
Валенцето , ако тази секция е само заради тв, по-добре го сложете на стойка на стената, има такива които могат да се въртят и така ще може да се гледа от различни места.

Русалката ме срази  Shocked

# 250
  • Мнения: 7 947
Валенцето, а на секцията не може ли да се сложи ТВ-то? На мен по принцип ми харесва разпределението в стаята. С този рафт пак ще се пропуска светлина към частта за спане. И обособяването на 2-та къта с различни тапети ми допада много. Пък бюрото няма проблем да е така както си го замислила. Ще има достатъчно светлина Simple Smile И ние след време така ще поставяме бюрото, тъй като под прозореца ще има радиатор.
viliko, тези легла са ми много странни. Пък и аз искам легло, дето на практика денем да го няма в стаята.
На мен пък ми харесва идеята за подобна етажерка, дори и по-голяма, с цел да се отделят двата къта - за спане и за учене! Бих сложила фигурките на стената след етажерката, тоест откъм къта за учене. И понеже е кът за учене - по -добре е коша за играчки да бъде поне на празното място до секцията, щото до бюрото не върви...Аз лично бих изтеглила сега секцията до прозореца и на празното място зад вратата - играчките. после, като слагате и друго бюро - просто размествате.

За леглата клик - това са малки канапенца всъщност, които стоят безумно сладко, особено за детска стая  Peace Едни такива меки са, целите тип възглавници, място - колкото за двама да седнат. За спане - също стават,  спокойно се опъваш на тях...абе аз много ги харесвам

# 251
  • София
  • Мнения: 4 032

Дано не е нескромно но съм изключително доволна от себе си  Laughing

И с право, чудесни са рисунките!!!

# 252
  • София
  • Мнения: 9 887
Валенцето , ако тази секция е само заради тв, по-добре го сложете на стойка на стената, има такива които могат да се въртят и така ще може да се гледа от различни места.
Не ми допадат тези стойки никак.
Мисля така да остане.
Благодаря ви много за идеите! Grinning

# 253
  • Мнения: 256
Искам да направя в детската стая на сина ми подобно легло.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=144185&pid=3180515 
Има ли някой идея към каква фирма или майстор да се обърна. Предпочитам по препоръка, а не на сляпо че от майстор до майстор.... разлика голяма.

# 254
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
  bouquet и от мен

Общи условия

Активация на акаунт