За втория шанс.

  • 3 300
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 726
От това, което описваш и сравнявайки го с  това, което ми се случи на мен си правя извода, че не е било само есемеси и кафета ( никой мъж няма да се хаби 2 месеца за едните и сини очи). Дано да не съм права.
Много е важно дали имате деца, аз се примирих с изневярата на мъжа ми  заради детето ( естествено, не съм му простила). Не знам дали взех правилното решение, мина година, а не е имало ден без да се сетя за това, не мога да забравя обидата и му нямам доверие. Не ми е проблема в това, че е правил секс с друга, а че ме гледаше в очите и ме лъжеше.  Със сигурност с времето нещата отшумяват, но трябва да прецениш дали си струва.

# 16
По-добре не разнищвай дали има изневяра.  Всички мъже почти изневеряват. Дори на някои не им стига една или две  любовници,че и си ги подменят с  нови  с годините. Някои се крият успешно,а други  дори парадират с  това. Други само си мислят,че се крият,а трети се възбуждат  повече с жените си,когато  имат  флирт извън семейството. Избиване на комплекси е за мен. Има и жени от този тип,разбира се.

# 17
Nqma. Tova e nachaloto na kraq. I az prostih, no nikoga ne zabravqsh, ostava v teb kato rak, koito te ubiva bavno, no sigurno. I edna sutrin se subujdash, poglejdash choveka, koito spi do teb i si kazvash "Kakvo pravq az tuk do nego?". I  osyznavash, che otgovoryt e "nishto",che ne trqbva da si tam... Dano samo za teb da ne e prekaleno kusno, kogato go osyznaesh
Uspeh.
PS Sujalqvam za latinicara, nqmam bg klaviatura tuk.

# 18
  • Мнения: 4
малко думи но са подредени така,
ДАВАЙ ВТОРИ ШАНС НО НИКОГА ТРЕТИ

# 19
  • София
  • Мнения: 204
Ако имаш сили наистина да простиш и да забравиш,направи го.
Всеки има право на втори шанс.
Но ако тази мисъл непрекъснато ще те тормози Thinking,по-добре
е да вземеш друго решение.
Да простиш е велико/но само веднъж Simple Smile/
Успех Hug

# 20
  • Мнения: 7
заслужава втори шанс  дай му го обичаш ли значи и да прощаваш но с мярка  трети път няма да има

# 21
  • Мнения: 35 971
ще подкрепя някои от горните изказвания - ако наистина го обичаш, цял живот ще съжаляваш, ако си тръгнеш сега и не дадеш втори шанс; но не давай трети - ако се налага, значи няма смисъл да продължавате
желая ти най-доброто  Hug

# 22
  • гр.София
  • Мнения: 380
Аз съм за втория шанс. Случвало ми се е и на мен да "хлътна" по някого/без физическа изневяра/, случвало се е и на мъжа ми. След първоначалната еуфория човек бързо осъзнава какво съкровище има вкъщи. Поне при нас стана така.Наистина, трудно е когато доверието ти е било подложено на изпитание, но се преодолява. Много е важно какво ще бъде поведението на съпругът ти след случилото се-ако си дава сметка, че станалото е грешка, ако искрено съжалява и полага усилия нещата във връзката ви да са същите, че и по-добри, заслужава си да му дадеш втори шанс. Само че аз бих настоявала за разговор-ако се наложи и повече от един. Той може да не иска да говори, но ти трябва да си наясно какво е довело до "залитването" му-възможно е да има нещо между вас, което не го удовлетворява, възможно е да е нещо друго.За да простиш и да продължиш напред,трябва да си изясниш ситуацията-не настоявай за подробности от другата"връзка"/те само ще те наранят/, по-скоро разбери какво не му е достигало/или му е било вповече Simple Smile/, защо е постъпил така. Всички тези разговори-спокойно, без натякване и повишаване на тон/зная, че е трудно/. Простиш ли-не се връщай назад-нито с мисли, нито с разговори. От сърце ти пожелавам да възстановите хармонията помежду си, при нас се получи Simple Smile!

# 23
  • Мнения: 50
От това, което описваш и сравнявайки го с  това, което ми се случи на мен си правя извода, че не е било само есемеси и кафета ( никой мъж няма да се хаби 2 месеца за едните и сини очи). Дано да не съм права.
Много е важно дали имате деца, аз се примирих с изневярата на мъжа ми  заради детето ( естествено, не съм му простила). Не знам дали взех правилното решение, мина година, а не е имало ден без да се сетя за това, не мога да забравя обидата и му нямам доверие. Не ми е проблема в това, че е правил секс с друга, а че ме гледаше в очите и ме лъжеше.  Със сигурност с времето нещата отшумяват, но трябва да прецениш дали си струва..............................това все едно аз съм го писала..с тая разлика,че моите деца са 2

# 24
  • Мнения: 12 667
Тия мобилни телефони много семейства развалят.

От това, което описваш и сравнявайки го с  това, което ми се случи на мен си правя извода, че не е било само есемеси и кафета ( никой мъж няма да се хаби 2 месеца за едните и сини очи). Дано да не съм права.

Как си ги правите тези изводи, ей.
Аз пък познавам не един, който го е карал на смс и кафета с месеци.

# 25
  • Мнения: 2 448

Аз пък познавам не един, който го е карал на смс и кафета с месеци.

И аз, само че в очакване не другото, а не само с желанието за смс-те и кафетата.  Wink
Айде да не се лъжем, че големи хора ще седнем да си разменяме писъмца без да ни се иска нещо друго. Не  отричам приятелските отношения между половете, но това винаги се вижда и не се крие.  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 12 667

Аз пък познавам не един, който го е карал на смс и кафета с месеци.

И аз, само че в очакване не другото, а не само с желанието за смс-те и кафетата.  Wink

Така, де. Но не винаги се стига до другото. На жената й е приятно да е ухажвана, дори да няма никакво намерение да стига до другото.

# 27
  • Мнения: 4 068
Така е. Но пък на другата жена не и е приятно мъж и да ухажва друга дори и да не е имало друго./тафталогия малко стана, но нищо/

# 28
  • Мнения: 2 448
Така е. Но пък на другата жена не и е приятно мъж и да ухажва друга дори и да не е имало друго./тафталогия малко стана, но нищо/

Точно. Мен кво ме топли, че тя му е отрязала спатиите, при положение, че той е бил готов да и го сложи с чувство.  Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 12 667
Може би трябва да свикнем с мисълта, че със сватбата, не ги кастрират. А може би трябва. Но дори и на кастрирани, меракът остава.

Общи условия

Активация на акаунт