Кажете ми нормално ли е???

  • 1 825
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Скачали сме в колата при всеки по чести от 10 мин контракции. Луд го бях направила моя
Така че оплачи ни се ей тука да ти олекне  Hug

Ето, че това се случи и при мен Деби тази сутрин.Събудих се към 6 часа с 2 контракции на по 10 мин.И то с болка долу в яичниците.Отивам до тоалетната и какво да видя малко кръв и някаква слуз на тоалетната хартия и решавам, че момента е дошъл и  викам на мъжа ми "ставаи , раждам!!!!"hahaha Laughing Laughing LaughingСтана милия,нарами сака и тръгнахме към болницата.
там обаче още като отидох и всичко ми мина ( може би се успокоих , че съм на сигурно място).Правиха ми CDG ,, лекар ми провери разкритието" и каза, че още съм далеч от събитието.
Та така да видим до кога и колко пъти още ще ходим до болницата rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

е добре де,това са само 2 седмици до термина-и да родиш,бебето вече си е оформино малко човече с неговите си нужди!
спокойно и този момент ще дойде сега или след 10 дена, след като си толкова близо няма какво да се притесняваш. Я си излизай на вънка да гълташ свеж въздух и да се разхождаш, това ще те ободри и спокойно!!!!

Да бе човек,аз знам , че е нормално,ама ми се щеше поне маминка да дочака (само 1 седмичка още) и после да идва когато си реши Wink
А за разходки не мога и да помисля, тук е нечовешка жега. Днес е 38 градуса Rage

# 16
  • Мнения: 4 244
Ми тъй както го описваш е почнала да ти пада тапата и май може и да не дочака внучето баба му да дойде
Ама и няма да те върнат де, колкото и пъти да идеш по фалшива тревога, така че хич да не ти пука, няма бебе останало на топло
А и да не иска да излезе му помагат - ей на виж го моя младеж е от помогнатите  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 3 880

а това от което най-ме е страх е тя да не ни 4ака на автогарата в Ница да я вземем, а аз през това време да напъвам в болницата.

Аз заради това моята майка я "поръчах" чак за няколко седмици след раждането, че да е сигурно, че няма да има непредвидени случки по време на посрещането Laughing

# 18
  • Мнения: 4 244

а това от което най-ме е страх е тя да не ни 4ака на автогарата в Ница да я вземем, а аз през това време да напъвам в болницата.

Аз заради това моята майка я "поръчах" чак за няколко седмици след раждането, че да е сигурно, че няма да има непредвидени случки по време на посрещането Laughing
Хихихи, и аз и двата пъти, пък и двамата излязоха едни инати, че след термина.
Ми кво да чакаш от едно говедо и един рак - всичките терсене то обратно  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 465
Той бебо и по-рано да дойде - проблем няма - само да не е по едно и са6то време с пристигането на майка ми. Пък хубавото е, 4е болницата е на 5 мин пе6 от вка6ти - не 4е 6те тръгна пе6 към нея като зараждам, ама ако се наложи по-дълго да остана там, 6те ми идват по-4ести4ко на посе6тение. Ина4е аз съм се родила ама то4но на термина си и бебо ако е така, няма да е зле Hug Хехе Фид - то и аз съм говедо, ако има6 предвид - телец Wink

# 20
  • Мнения: 4 244
Пък хубавото е, 4е болницата е на 5 мин пе6 от вка6ти - не 4е 6те тръгна пе6 към нея като зараждам,
: Хехе Фид - то и аз съм говедо, ако има6 предвид - телец Wink
То и мойта болница ни е на 15 мин пеша, ама аз тежкарка го раздавах и все с колата ме возиха
А за говедото - точно това си имах предвид  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 5 183
Съпругът ми е теле, както и голяма 4аст от приятелките ми. Прекрасни хора са.
А моето е Скорпи. С мама Коза ... бая зор вижда Mr. Green

# 22
  • Мнения: 5 183
Той бебо и по-рано да дойде - проблем няма - само да не е по едно и са6то време с пристигането на майка ми.
Е, няма какво 4ак толкова да ги мислиш ... вси4ко ще се надреди. Важното е раждането да мине нормално и бебенцето да ти е здрави4ко. Така де, даже и мама ще си имаш да помага. Аз няамах такива екстри. бабите си видяха внука на 7 месеца за първи път.

# 23
  • Мнения: 1 465
Съпругът ми е теле, както и голяма 4аст от приятелките ми. Прекрасни хора са.
Mr. Green
Вижда6 ли как ни хвалят Embarassed Hug Най-големият ми порок, е 4е съм много лакома и то от малка - майка ми все обяснява6е 4е о4ите ми били по-големи от стомаха. Ама сме големи късметлии и ду6и4ки Wink
Ина4е за бебо и свеки иска6е да идва, ама мама е с предимство - свеки е за по-нататък - и тя не е ло6 4овек де и много оби4а децата. ооо ина4е тя 6те идва октомври - как забравих - а бе пълен ни е май графика.  #Crazy newsm78

Последна редакция: пт, 29 юли 2005, 17:49 от Pollia

# 24
  • Мнения: 4 244
Съпругът ми е теле, както и голяма 4аст от приятелките ми. Прекрасни хора са.
Mr. Green
Вижда6 ли как ни хвалят Embarassed Hug Най-големият ми порок, е 4е съм много лакома и то от малка - майка ми все обяснява6е 4е о4ите ми били по-големи от стомаха. Ама сме големи късметлии и ду6и4ки Wink
А бе знам ви аз говедцата
Лесно се водите докато е на вашата
Ама ако не е на вашата - като магаре на мост сте! Ни напред, ни назад че и рогца показвате Mr. Green

# 25
  • Мнения: 5 183
Нащо тати и то теле ... много му се папка. Малииииииииииииии. като се върне от работа крииииииииив, ама като подхапне и става благ и мили4ък.
Ина4е наистина са готини.

# 26
  • Мнения: 5 183
А сега кои са? Кремка какво трябва да роди? Лъв ли?

# 27
  • Мнения: 4 244
А сега кои са? Кремка какво трябва да роди? Лъв ли?
Лъвче требе да е - гледам на лентичката и пише 12 август

# 28
  • Мнения: 1 465
Нащо тати и то теле ... много му се папка. Малииииииииииииии. като се върне от работа крииииииииив, ама като подхапне и става благ и мили4ък.
Ина4е наистина са готини.

На6то тати е близнак, ама не се разли4ава май от ва6ия - поне е търпелив и си трае, ама като огладнее много само се върти в кръг и повтаря "гладен съм гладен съм" hahaha Оба4е как ядееее, ама аз си го харесвам де и не го заменям, 4е е голяма ду6и4ка - само той ме търпи, 4е май инатът си ми е вроден Wink
А бе знам ви аз говедцата
Лесно се водите докато е на вашата
Ама ако не е на вашата - като магаре на мост сте! Ни напред, ни назад че и рогца показвате Mr. Green

Тъй е, ама рядко се слу4ва и не си оставяме магарето в гиола smile3533 smile3534

# 29
  • Мнения: 5 183
Да, верно.
Ей, кралската зодия.

Общи условия

Активация на акаунт