Отговори
# 240
  • Дива Индия
  • Мнения: 624
Исках само да кажа, че най-сигурното е, че няма нищо сигурно. А също, че живота много обича да ни дава урок като ни се случва нещо, за което сме казвали "На мен ли?! - Никога!"

# 241
Мъжът ми беше първата ми голяма любов. Съответно беше и си остана единственият мъж с който съм правила секс. Той обаче се изживява като по-привлекателния в нашата връзка и постоянно ми натяква колко много жени го харесвали и как го задявали и как той все им отказвал. Да но докато още бяхме гаджета на няколко пъти разбрах, че е излизал и с други и му "повярвах" че са били само срещи. Оженихме се и се случи така, че започнах работа сред много мъже, голяма част от които забелязаха новата колежка. Появи се и Той. В началото не му обръщах внимание, но той беше настоятелен - днес кафе, утре пак... Никога нещо повече. През това време мъжът ми продължаваше да ми натяква как непрекъснато го канят на кафета и обеди пък той все отказва. Лошото е че разбрах, че невинаги отказва. Разбрах, че си има и колежка, с която са в по-специални отношения. Стигна се до там , че една вечер той самият ми призна, че изпитва привличане към нея... Как си мислите че трябваше да реагирам... Честно казано не помня нито какво съм казала нито какво е станало после - причерня ми и му казах да се изнася. Слава на Бога не се изнесе. Тогава реших, че трябва да му го върна - сближих се с колегата. Покани ме на гости- отидох. Пихме кафе и нищо повече. Покани ме втори път - и тогава за малко нещото щеше да се случи, но не се случи. Защото в един момент аз осъзнах, че така бих причинила на мъжа ми, който никога не съм спирала да обичам същата огромна болка, която той причини на мен. Той няма как да разбере, че съм ходила на гости на колегата. Нито пък ако разбере ще ми повярва, че никога нищо не се е случило между нас. Но аз съм чиста пред себе си. И сега като погледна мъжа си в очите знам, че не съм гузна. Междувременно той също много се промени. Разбра какви са му грешките и се поправи. Сигурна съм че ме обича, което пък за мен отнема нуждата да имам любовник.

# 242
  • Мнения: 2 448

Ето една любов, която не разбирам.
Не казвам, че не вярвам, че е така, но дори не бих се оженила само при намек, че видиш ли той бил по привлекателния и се въздържа заради мен, пък аз хубу че е той да ме вземе.  Crossing Arms

# 243
  • Мнения: 110
Нямам и нямам никакво намерение да си имам любовник, защото съпругът ми ми дава цялата любов, от която имам нужда. Не бих си позволила да го нараня за нищо на света. Имам усещането, че и той самия за себе си е на това мнение!

# 244
  • София
  • Мнения: 2 840
Имам усещането, че и той самия за себе си е на това мнение!
Ох, че сладурско!

# 245
  • Мнения: 17 546
Имам усещането, че и той самия за себе си е на това мнение!
Ох, че сладурско!
И новобрачно! Laughing

# 246
  • Мнения: 2 196
Нямам и нямам никакво намерение да си имам любовник, защото съпругът ми ми дава цялата любов, от която имам нужда. Не бих си позволила да го нараня за нищо на света. Имам усещането, че и той самия за себе си е на това мнение!
Вие сте наша гордост! Браво!

# 247
  • Мнения: 2 070
размечтах се Crazyтова вместо запис Mr. Green

# 248
  • Мнения: 2 196
размечтах се Crazyтова вместо запис Mr. Green
Аз и лентичка си турих даже.
От малка съм си романтична щото.

# 249
  • Мнения: 24
Труден въпрос...може ли жокер?

# 250
  • Мнения: 2 448
Труден въпрос...може ли жокер?

Важното е да кажеш "нямам нужда не искам да имам любовница", а "защо" може и да не знаеш.  Laughing
А ако въпреки нежеланието си имаш, не е предмет на темата.
Така, че смело.  Laughing

# 251
  • Мнения: 2 829
интересна тема се получи

Селтакис....с нетърпение чакаме твоя  пост Wink
давай смело

# 252
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 936
Труден въпрос...може ли жокер?
Мисля, че жокера "Обади се на жена си" ще свърши чудесна работа.
Така де, тя най-добре знае защо нямаш нужда от любовница Wink

# 253
  • Мнения: 2 196
Труден въпрос...може ли жокер?
В тая тема не може. Mr. Green

# 254
  • София
  • Мнения: 2 623
Бианко  Hug
Пали  Hug
Балу  Hug
Клонке  Hug
  bouquet
Не мога да спра да се смея  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт