Отговори
# 240
  • Мнения: 619
Да го вземеш, ей!
Да ви кажа: в нашето уни дават евростипендии за отличници. Утре ще подавам документи, белким сметнат 4.88 за отличен  Mr. Green

# 241
  • Мнения: 387
станах рано ама не за да чета, а за да попиша малко във форума...ако Катерина не ми изпие мозъка, ще е форума  Mr. Green

P.S. сега малко закуска и песни и да ходя да си направя теста и да съм прилежна студентка  Mr. Green


Another cup of coffee...
Open your eyes... за феновете на Guano Apes(и аз съм сред тях, ама аз съм както казваше един познат съм музикална п_ _ _ _ _ _ _ _ _  а сама се цензурирам...това щото слушам всякаква музика, чалга, рок, пунк, джаз и кво ли не...ми като ми харесва, що пък НЕ  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
и малко Деми Мур(като певица)...DEEPAK CHOPRA FEAT. DEMI MOORE - DESIRE...

# 242
  • Мнения: 387
ето ме...изпита беше лесен...отивам да си гушкам детето...

# 243
  • Мнения: 619
Ех, отличничката ни тя   bouquet
Аз пък освен, че подадох документите за евростипендия карах и лекции с Ави. Доволна съм-стоя мирна и кротка, рисуваше с моливи. Преподавателката също беше доволна, че не й пречехме  bowuu

# 244
  • Мнения: 1 629
Момичетаааааа Hug направо много голяма е лудницата при мен smile3514 Тези изпити нямат край. Миналия петък имах един и го взех с петица, а сега в събота имам друг Crazy От два месеца и половина не съм спирала за секунда да уча. Главата ми вече е като тези тоалетните по селата ... сещате се  Mr. Green Остават ми още 2 след този в събота. ooooh!

Последна редакция: пт, 10 апр 2009, 00:00 от Dai4eto

# 245
  • Мнения: 387
ей да знаете, че след седмица катерина ще стане на три месеца, а ние още не сме изписали темата...ще вземе някоя друга от нас дае обеби... Hug Hug Hug

# 246
  • Видин
  • Мнения: 4 921
хаха дано докато родя да я изпишеме hahaha hahaha hahaha

# 247
  • Мнения: 910

скромна почерпка от мен за двамата ми именници - мъжа ми и малката ми дъщеря,а и сестра ми днес е рожденичка

# 248
  • Мнения: 387
честито на всички именници, преди да е станало утре...добре, че има кой да почерпи, за да се сетим...както се казва зло да ви забрави... Hug Hug Hug

# 249
  • Мнения: 38
Хей да се запиша и аз при вас. Simple Smile Казвам се Мария и съм първа година студентка задочно в Академията в Свищов - спец. Счетоводство и контрол. Simple Smile

# 250
  • Мнения: 24
Здравейте скъпи момичета   bouquet
Надявам се сред вашите редици да има място за още една учаща мама  Blush
Аз съм студентка 4-та година в МУ- Варна; специалност "Здравен мениджмънт"

Ще бъда много щастлива ако ме приемете сред вас  Hug

# 251
  • Мнения: 263
Хаааа, Виви ММ, видях теее...  smile3533

 Добър ден и от нас!  wavey

 Аз съм Марта и съм горда мама на Хилендара. Студентка съм редовно във ВТУ "Св. Св. Кирил и Методий", специалност PR, 3ти курс.  bowuu

 Ще ми е много приятно да видя и тръги колежки-болярки тук  bye

 Бих искала да питам скоро обебилите се мами студентки дали знаят нещо повече за "големите кинти"  - еднократната помощ от 2800лв  newsm78 Май трябвало да излязат молбите образци, ама дали или кога е станало хабер си нямам...А нали има и давностен срок.

 Весел следобед на всички   bouquet

# 252
  • Мнения: 1 629
Здравейте на новите учащи се маминки Hug и бъдещи такива.
Лорини много ме радват розовите цветове, с които пишеш и на аватара ти бе въобще като видя, че си писала някаква радост ме обзема с този розов цвят Heart Eyes

Аз да се похваля, че имам две 5-ци на последните два изпита от петък и от днес. Остана ми още един от 6, но за него имам две седмици.  Hug

# 253
  • Мнения: 413
 Я и аз да се разпиша!При мен има още няколко дена ходене на лекции с (контролно и курсова за предаване),другата седмица и край...почват изпитите през май-обещавам да ви държа в течение на нещата.При нас семестъра е така къс,защото народа да може да отиде на бригади.
 

# 254
  • Мнения: 387
ама много сте лоши, никакви ви няма...я аз малко да подосждам...да вземете да пишете по-често...че аз ще си родя второ, докато изпишем тая тема...а мисля, това все пак да е Катерина като стане поне ан 4г... Joy Joy Joy

още нямам оценка на теста от миналата седмица, а пък днес сме имали друг, за който нямаше кой да ми каже... е****и и колегите си имам...нали най-близките ми ходят колкото и аз, та и те така отишли не подготвени...могло да се преписва, пък те нямали от кой  hahaha и от какво... така е...
аз съм се засилила да си взема всичко от миналия смесетър, така че да ме подкрепяте...затова наминавам да се надъхам от вас...ама с това свободно хранене, ЕБХ и много любов...няма начин...то е ЕБХ, после ядене, после 10-15 макс. 30 минути спане и като се събуди всичко отначало...като следва и смях, веселба и прочие...ако ме видите как я забавлявам...ще ми дадете диплома за колун...предполагам всички сте минали от там де...ама кво да направя, много мразя да я оставям да си зяпа ей така...като знам аз как мразя да ми е скучно и за минута не я оставям да скучае...може и грешка да е, ама поне засега не го отчитам като такава...айде лека, че да мога и аз да поспя... Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт