Държите ли да сте отгоре - петъчна откровена

  • 2 116
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 110
  Не, обичам да чувам различни гледни точки по определена тема, а форумите дават точно тази възможност.
 Друг е въпроса кой какво приема или казано по друг начин- точно ''неприемането'' на различното кара хората да започват безкрайни спорове в стремежа да се докажат, че са прави.

# 16
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Значи излиза, че никой не държи на това последната дума да е негова  Laughing или има такива, но, поради стечение на обстоятелствата, те не пишат в тази тема  Wink

Когато имам мнение по даден въпрос или се чувствам достатъчно информирана, е възможно да проявя желание да се отбележа (е, не винаги!). Не непременно да съм отгоре, но да си поставя запетайката  Mr. Green По мои наблюдения, изказване на собствено мнение често може да те постави отдолу, а не отгоре, особено, ако мнението противоречи на общоприетото, това, в което вярват мнозинството от пишещите...  Crazy


Така че не държа да съм отгоре -  държа на това да имам мнение, но не и да го налагам на някой  Peace
... неделно откровено  Grinning
По-добре не мога да го кажа.

# 17
  • Мнения: 868
Ако темата е близо до ума или сърцето ми, може би ще се обадя.  Ако имам повече опит и информация по въпроса, може би ще се обадя и повече от един път, но в крайна сметка, решавам, че това е само форум,  че повечето хора не искат да бъдат убеждавани, и че не ми е това работата.

Има много мами тука, от които съм научила полезности, за което съм им благодарна.

# 18
  • Мнения: 2 093
Не дьржа да имам последната дума, но аз много се забавлявам с тези които обичат да си налагат мнението. Правя си едно кафенце и следя словесните пристрелки с голям интерес. На мен това ми е guilty pleasures.

# 19
  • Мнения: 2 257
Предпочитам да съм отдолу, но преди това да съм пуснала някое изречение, което да е струпало половин дузина разпенени потребителки отгоре ми. Laughing

Обаче в последно време тези форумски занимания са ми отегчителни и почти безразлични.

# 20
  • Мнения: 3 932
Не дьржа да имам последната дума, но аз много се забавлявам с тези които обичат да си налагат мнението. Правя си едно кафенце и следя словесните пристрелки с голям интерес. На мен това ми е guilty pleasures.

И аз го иmаm този порок,  Mr. Green тупваm еmотикона с пуканките и  Party Party Party

# 21
  • Мнения: 2 032
Цитат
Прави mи впечатление това доста често срещано напоследък явление в подфоруmа, наддуmването като рядка форmа на оргазъm.

Не съм забелязала някаква промяна напоследък; какво точно имаш предвид?

Цитат
Дразни ли ви, когато последната дуmа не е ва6а и държите ли абсолютно вие да сте отгоре?


Не, изобщо.

Цитат
Заспивате ли лесно, ако се случи някой да е по-прав от вас, или пък недай си боже да ви наддуmа?

Този въпрос е малко смешен.

# 22
  • Мнения: 3 932
Прави mи впечатление това доста често срещано напоследък явление в подфоруmа, наддуmването като рядка форmа на оргазъm.

Не съм забелязала някаква промяна напоследък; какво точно имаш предвид?
Поведението на някои потребители, които няmа да назова поиmенно, това естествено е mоя гледна точка, която като една средно толерантна ССФ не бих натрапила никоmу...

Цитат
Заспивате ли лесно, ако се случи някой да е по-прав от вас, или пък недай си боже да ви наддуmа?

Този въпрос е малко смешен.
Една усmивка никога не е изли6на...усmихвай се и подmинавай, mайтап да става!


# 23
  • Мнения: 2 254
Да държа чак, не. По-скоро, за да не оставя недоразумение, пиша втрои и трети път, когато сме се захапали с някой. Има хора, струва си да поспорите или да се похапете. Други, просто им личи и през форума, че ти се нервят на игнора дето си им дал. Mr. Green
  Често съм изпуснала момента да се обадя навреме, и просто подминавам. Не върви да осера темата, когато са наспамили 25 страници докато ме е нямало, връщайки се към скандала дето съм предизвикала чааак на втора (страница).

# 24
  • Мнения: 1 184
Ама разбира се, че държа!!!!! Какво е това нещо някой да има по-различно мнение от моето  Crossing Arms?!?! Да го държи за себе си  Naughty. Не мога да заспя дори ако някой ме е надприказвал.
 Twisted Evil

А за позицията /отгоре или отдолу/ ще чакам да дойде петък да се изкажа, че в средата на седмицата само ще разваля дисциплината  Mr. Green.
 Hug

# 25
  • Мнения: 3 371
абе днес е понеделник, не знам петъчно ли да отговарям  newsm78 ?
към днес - отдавна ми е абс безразлично дали някой оргазмува наддумвайки ме  Laughing Laughing Laughing .
петъчно - не, определено.  Twisted Evil

# 26
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
и петъ4но и делни4но_не, мързелива натура съм  Laughing
но ако много настояват какво сега, да се дърпам ли?  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт