От кога слагате бебо в полуседнало положение в количката?

  • 7 071
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 274
Към 5-ия месец съм ги слагала и двете. Peace

# 31
  • Мнения: 790
Преди два дни я сложих, а тази седмица прави 6 месеца

# 32
  • Мнения: 317
На 4,5 месеца му повдигнах коша на първото положение (около 30 градуса). Иначе не искаше да се вози, а само ревеше. Така настъпи мир, защото можеше нещо да вижда. Но той си е якичък от малък. Мисля, че зависи от детето - то си показва кога е готово за следващия етап.

# 33
  • BG
  • Мнения: 1 900
Около 5 тия месец я сложих.

# 34
  • Мнения: 260
Около 5 тия месец я сложих.

и ние така Peace

# 35
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
На 4 навършени месеца започнах да повдигам количката и така постепенно до 6-тия, когато вече седеше.

# 36
  • Разград
  • Мнения: 518
На 4-ри навършени  Peace

# 37
  • Мнения: 574
Започнах да го слагам от 6-я месец. Прецених че няма смисъл да го бързам толкова. А и беше зима и така в легнало положение му беше по-топло.

# 38
  • София
  • Мнения: 23 098
Слагах я към края на 4-ия месец. Децата сами си показват кога са готови за полуседналите или напълно седналите положения.

# 39
  • Мнения: 26
Благодаря за експресните отговори,маминки  bouquet!

Когато сме на разходка през по-голяма част от времето спи,но когато е буден или ще плаче или ще мрънка и въобще не го свърта на едно място Crazy,а пък ако се събуди в магазина направо в чудо се виждам  #Crazy Предполагам,че ако го повдигна ще се успокои,но досега се боях.Дойде ми куража с вашите отговори.Още веднъж едно голямо БЛАГОДАРЯ!!! smile3525

# 40
  • Мнения: 4 784
На четири месеца и половина беше Калоян, когато вдигнахме нивото на количката, но не чак в полу седнало положение, а просто леко повдигнато. В полу седнало може би след 5ти месец.

# 41
  • Мнения: 3 484
30 градуса е много малко, ние се возим така от няколко дни. Та то си е направо легнало детето. За сравнение кошниците за кола са много по-кофти.  Но за полуседнало  мисля , че към петия ще слагам и второто, и то само ако иска.
Като чета за вас, направо сте си готови. Като ги носим прави с една ръка под дупето и другата през гърдите, а гръбчето опряно на нашите гърди, то пак си е тежестта почти на дупето

# 42
  • Мнения: 1 195
В полуседнало положение в летния кош сложих сина ми към средата на 5 месец.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 289
В полуседнало положение в летния кош сложих сина ми към средата на 5 месец.
И аз така. След 6-ти месец на съвсем седнало положение.Не мисля,че децата сами си показват обаче, моя син иска да сяда от 4 месечен се напъва  ooooh!... ама кръста му едва ли е бил готов  newsm78 Той може да иска и да върви вече,ама друг е въпроса дали трябва и дали е време  ...

# 44
  • Мнения: 200
на три месеца и половина беше като я сложих полулегнала .

Общи условия

Активация на акаунт