Хитрини за предизвикване на раждане?

  • 16 187
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 96
Най-хубаво е да се изчака и раждането да протече нормално

# 16
  • Мнения: 1 393
Доколкото разбрах най-добре е да изчакам preggoДокторката днес ми каза,че не е желателно да се предизвиква раждане поне 10 дни преди термина,а така ми се иска да видя бебчо и да го гушна smile3541

# 17
  • Мнения: 5 183
Доколкото разбрах най-добре е да изчакам preggo smile3541
така мисля и аз. Няма смисъл да се предизвиква изкуствено раждането, при условие 4е няма някакви сериозни при4ини за това!!!
Дръж се, Бубу, не остана!!!

# 18
  • Мнения: 3 698
На мен ми предизвикаха раждането с две системи Sad , съветът ми е ако можеш изчакай бебето само да тръгне!
Желая ти леко, бързо и безпроблемно  раждане и най-сладкото бебе  Heart Eyes baby_neutral Hug

# 19
  • Мнения: 2 531
И аз съм на този хал! Обсъдих го с доктора и решихме да пробваме, но не на всяка цена ,ако стане.И така на 10/неделя/ отидох рано сутринта, сложи ми една табл. за разкритие и започнах чакането. След 2-3 ч. почнаха леки менстр. болки и след още един се запътих към болнцата с надежда че се почва! Да ама не . Оказа се че нямам никакви контракции, бебето не е ниско ,тоновете са добри и разкритието си е все така 2-3см.Раждане няма! Обсъдихме ситуацията- ако ме включат на системи има риск от ацаклични контракции и да се стигне до секцио. И понеже тоновете са добри се отказахме. Контракции така и не се появиха, понаболяваше ме наколко часа и отмина. Сега съм се заела да пешеходствам яко, пък дано тръгне само !

# 20
  • Мнения: 1 393
Благодаря на всички за добрите пожелания и отговорите  bouquet Реших да не изнасилвам нещата-природата си знае работата.Остава ми да чакам бебчо по-бързо да реши да се запознае с мама baby_neutral  love001

# 21
  • Мнения: 1 393
Моля споделете,ако знаете или сте използвали някакви хитрини за да си предизвикате раждане?Термина ми е след няколко дни,но корема и бебето са огромни и от около 3-4 седмици не мога да спя нощем,поради затруднено дишане и често уриниране.Днес ми правиха гинекологичен преглед за разкритие и адски се надявах,след това да получа контракции,но уви CryИначе пробвах да ходя по стълби,вдигах тежко,ядох ананас,пих рициново масло и...нищо.Вече незнам какво да правя,защото не се издържа-нито спя,нито мога да почивам,а гледам сама денем малкото ми момиченце,което не се спира на едно място.Искам до родя и да ми олекне най-после...

# 22
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Отвара от босилек (босилек ли беше?) знам аз - сваряваш 1/2-1 литър чай и пиеш. Акушерката ми каза, че така са по-редовни контракциите и с по-бързо разкритие. Чай пих, но бях и на система, като почна раждането, та не разбрах дали помага всъщност. Същото знам за листа от малина.
Също някой казваше, че ананасът помага за контракции и разкритие...та опаткай 1-2 ананаса или 2-4 консерви. И да не помогне, е вкусно Simple Smile

# 23
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
СЕКС, СЕКС, СЕКС!!!  Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 676
Раждането може да се предизвика като ти включат система. Само, че това се прави, когато имаш разкритие и раждането да стане по-бързо. Да не търпиш много болки. По-добре изчакай, вече си на финалната права. Ще излезе, когато му дойде времето, няма да остане в теб.. Simple Smile

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Палавница!!!

# 26
  • Мнения: 3 360
Сега ще ви разведря!
Преди няколко седмици бях в същата ситуация,и когато попитах на консултация гинеколога си какво да направя,че по-бързо да се ражда,той каза:
"Правиш най-лудия секс в живота си и след няколко часа те чакам в отделението"
ХА-ХА!!!
/само дето не ми беше топлкова смешно преди време............../

# 27
  • Мнения: 4 068
Слагат се някакви вагинални таблетки простагландини. Това бързо предизвиква разкритие и раждане, но се предписва от лекар разбира се.
Според мен най-добрия вариант е да изчакаш бебо сам да реши кога му е време да се появи на белия свят. Знам, че ти е тежко, но потрай още малко. На мен също вече ми е тежко, но ъз пък се надявам да изкарам възможно най-дълго, че ме е налегнал един страх и не се чувствам готова. Хем искам вече да гушна беба, хем се надявам да потрае още седмица две.
Леко доизносване и раждане ти пожелавам! Природата си знае най-добре.

# 28
  • Мнения: 3 360
 Сега съм се заела да пешеходствам яко, пък дано тръгне само !








Добре,но внимавай с разходките и в никакъв случай не оставай навън сама!!!
На мен ми се пукна мехура и водите ми започнаха да изтичат навън,след разходка.Става ненадейно-без предупреждение!Добре,че мъжа ми беше с мен и колата наблизо.......иначе.....не ми се мисли,как щях да се прибера....
Така че - внимавай Naughty

# 29
  • Мнения: 1 393
Благодаря ви за отговорите,но за таблетки сме се разбрали евентуално за края на другата седмица,а аз наистина не мога да дишам.Дните минават по-лесно,защото бебчо май спи,но нощите като започне да се протяга и мърда не издържам от болки и задух.Аз по принцип много мразя разни лигли,но в случая проблема е реален и ми се искаше сама да си помогна,но бебчо се е вкопчил здраво в мен,а за секса...аз не мога да седя нито седнала,нито легнала и дишам като риба на суха,а камо ли да правя секс Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт