29 австрийски филУлошки се лекуват с чай и нафта

  • 11 585
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Виена
  • Мнения: 725
Хайде и аз да се запиша в новата филУлошка темичка  Mr. Green Simple Smile.
gabi3004  Hug ,благодаря  ти...Не вярвах,че някой ме помни  Blush.На моята клавиатура ер-малък е на буквата "x"  Wink.Aма то много зависи....
la dol4e и от мен мерси zа новата тема.
Ние продаваме наШия в много добро състояние 3-годиШен VW Passat Variant (Diesel). Някой ако го интересува да пиШе на ли4ни.
А ние пък продаваме нашата в много добро състояние Мазда 6  2006г. (Diesel)  Simple Smile.Някой ако се интересува също да пише на лични  Hug.

# 16
  • Мнения: 580
Габи с каква клавиатура си? Фонетична? Ако да -  ь = х, ъ = y, ч=*, ш = ö, щ = äАко не си с фонетична, ще ти кажа утре какво е разположението на буквите Wink

Майне Дамен, хич не ми се почва пак по тази тема, но не мога да си замълча...


Вива, я ми кажи тогава, ако някой владее добре български и е биолог по професия би трябвало да е нещо като лауреат на нобелова награда в твоите очи, така ли? Къде пише, че едното изключва другото?

Усмивка, кой е поправян многократно та чак и с подигравка? Кажи ми, моля те, че ми е интересно!  Факт е, че не споменавам имена, за да не се почувства никой засегнат, но ти всеки път си по заместване огорчена  Rolling Eyes и правиш от мухата не слон ами мамут!

За Джиджи, ок ясно е - в посолските училища се знае колко се учи (Джи, хут аб за това, че пак пишеш страхотно!), но ние всичките сме учили във време, в което оценката се намаляваше с една единица за неправилно пренасяне на дума!

И последно - аз съм такава, лоша, проклета, нетърпелива и каквото още ви хрумне - ако не ви харесва, не ме четете. Но не очаквайте да започна да правя правописни грешки, за да отговарям на представите ви  Sunglasses

# 17
  • Мнения: 580
Теди! Искам и аз iPhone  newsm76

# 18
  • Мнения: 6
Е Теди браво на теб 4е излезе най после от нелегалност.
Седи6 си егоисти4но и само си 4ете6 и ни се хили6 на дивотиите.
Не трупай житейски опит на на6 гръб а вземи 4е сподели и ти туи-онуй. Laughing
Пък ние ни6то не продаваме newsm78

# 19
  • Мнения: 153
Дoл4e   202uu
Теди, 3драсти  55

# 20
  • Виена
  • Мнения: 725
Късно бе момичета,защо не спите  Wink?!
Anna__ здрастииииииииииииии  Hug.
LaDolce ,и аз много исках и вече си го имам  Heart Eyes.На Orange имаше много изгодни оферти  Blush.
gabi3004,амииии без бой нищо не споделям  Wink.Но иначе много ме кефите наистина,чета си,но не смея да се обаждам,понеже не съм много редовна в темичката  Blush.

# 21
  • Мнения: 413
LaDolce -Да вземе да се върнеш да прочетеш постовете ли?

Теди - тогава се настанявай удобно с чаша  Wine Glass и си чети...

# 22
  • Мнения: 339
Сара данке  за линка - много съм доволна Hug
а на Долче данке за Ь при мен се оказа на X  Grinning


За Джиджи, ок ясно е - в посолските училища се знае колко се учи (Джи, хут аб за това, че пак пишеш страхотно!), но ние всичките сме учили във време, в което оценката се намаляваше с една единица за неправилно пренасяне на дума!

И последно - аз съм такава, лоша, проклета, нетърпелива и каквото още ви хрумне - ако не ви харесва, не ме четете. Но не очаквайте да започна да правя правописни грешки, за да отговарям на представите ви  Sunglasses

Връхлетяха ме спомени спомениии  Rolling Eyes Долче за намаляването на оценките си зависеше от учителя. Няма да забравя аз другарката Павлевчева дето на нито едно писмено не ми писа повече от 4 неизменно с коментар  "Работи повече над правописа" hahaha и ме накара веднъж да напиша 100 пъти, че "пред "защото" се пише запетая". Но пък на устен си наваксвах. Забелязали ли сте, че "Гадните" даскали си ги помним и то не задължително с лошо, докато за добрите... Следващата ми по литертура само класното правеше писмено именно, за да не намалява оценките заради правопис и уж насърчаваше въображението ни , като често обсъждахме  теми далеч не свързани с учебния материал, чудно обаче , че нищо друго не съм запомнила от часовете й освен, че се забавлявах много и ми бяха като "голямото междучасие". ООО излъгах - спомням си , че имало връзка между начина на писане и темперамента на човек , например дали предпочиташ кавички, тирета или двоеточие Sunglasses
 Забравих да кажа на Тедито - Добре дошла и пиши когато искаш, тук не сме на трудов договор  Wink И междо другото  дъщеря ти ми се струва позната, това само как звучи Crazy, но от някъде съм запомнила това личице.

Последна редакция: нд, 25 яну 2009, 01:57 от Roroana

# 23
  • Виена
  • Мнения: 725
Теди - тогава се настанявай удобно с чаша  Wine Glass и си чети...
Simple Smile), с удоволствие,но вече ми е малко късничко за чашката  Wink.Моят дребосък още не ходи на градина,и такъв лош режим сме си изградили,че още не спим  Close.Обаче вече сме на път.Утре ще се върна назад и ще попрочета!
Roroana ,ами не знам от къде може да ти е позната дъщеря ми  Satisfied...Но не е и невъзможно в крайна сметка.Виена е голяма,но със сигурност има много места на които бихме могли да се засечем  Wink.

# 24
  • Мнения: 39
Добрютро
Благодаря за темата наДол4е
Много Филоложки нещо Sick Аз без бой си признавам че грацки и децки сега знам със сигурност как се пишат.До нали ми знаете мнението за българичките  smile3511 Моля ви се, не превръщайте темите в уроци по БГ. Аз със сигурност пиша с правописни грешки ,но не затова съм при вас, за да ми натяквате това  Crossing Arms а за да си лафиме и прекарваме весело и неангажиращо свободното си време.  Peace Не смятам че правилния правопис на български за мене е от толкова важна значение. Който се дразни от неправилно написани постове МОЛЯ НЕ МЕ ЧЕТЕТЕ, ЩОТО МОЖЕ ДА СЕ НАТЪКНИТЕ НЕ ПРАВОПИСНИ ГРЕШКИ!
И да си кажа, че аз си пиша нещата без да се замислям и да проверявам думите в  smile3529  или в гукал  smile3534
Ро - аз си спомням и добрите и лошите учители. Но за мене добрите затова са добри че са успели без наказания и лошо отношение да направят предмета интересен и привлекателен.А това кой колко е научил не зависи от учителя а от човека. Ако си магаре и с шило да ти го набиват не става! Само се инатиш още повече. Поне аз съм така. С лошо нищо добро  Naughty

# 25
  • Мнения: 957
Tedito_799, привет!

"29 австрийски буквалистки се лекуват с чай и нафта" би паснало по-добре в случая.
Не ми се връща назад, не помня вече кой го писа, това че едва ли всички разбираме от физика, математика итн. Върти ми се нещо в главата, че от майчиният си език всеки трябва да разбира. Математиката на страна. Друг е въпроса, на кого му пука, но път тук вече става въпрос , поне според мен за самоуважение.


Вива, като не ти харесва, че пак дъвчим едно и също, ти напиши нещо ново. Често те виждам онлайн, четеш, а не пишеш. На нас ни се изчерпаха темите. То така наготово всеки може. Sunglasses
наготово или на готово се пише newsm78

Между другото, Съни, ако някой ти беше казал " Съни, детски и градски се пише" нямаше да се стигне до такава дискусия, ама нали всички сме обидчиви и никой не смее да си отвори устата... Съжалявам, че си потърпевшата  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 0
LaDolce, не мисля да влиzам в беzсмислени спорове с теб. Народът го е каzал:"по-умният отстъпва". Ne6to koeto i Simple Smile) се опита да обясни, но ти явно не вдявя6.  ooooh!  Мисията на животът ми не е да се zаяждам с хората. Така, 4е sorry!

Уомбат,  ами как да пи6е 4овек, като zане, 4е там някъде е zастанал някои и дебне като на кандидатстудентски иzпит, кои какви гре6ки прави. В краина сметка това тук е форум в които да си прекарваме приятно, а не да се натоварваме с негативна енергия раzпръсквана от определени хора (всеки път едни и съ6ти). Затова съм пас.
За сега, де. Wink

# 27
  • Мнения: 0
Уомбат  Peace, хитру6о, я виж как ме подтиква6 да пи6а.  Laughing  6те ми хареса и 6те ме молите да спра, ама тогава 6те е късно.   Wink

# 28
  • Мнения: 957
Я разкажи какви уроци по ски даваш. То няма сняг. На сухо ли ?

# 29
  • Мнения: 323
Момичета,стига с този правопис.Едва ли сте толкова невежи,колкото пишете бързо и понякога грешките си "Идват" сами.Все пак това не е кръжок по правоговор и правопис.На времето когато учех във френскта гимназия, учителката ни по френски казваше,че във Франция само адвокатите и филолозите пишат правилно,чела била някаква статистика.Е,има и изключения.
Макар и рядко да влизам тук предпочитам да разпусна,а не да се взирам в грешките на другите.Това,че ги виждам,не означава да тръгна да"вадя" нечии очи.
Аз продължавам да бременея с болки в гърба и дясното ребро,почти не мога да седя,трябва или да съм легнала,или права.Бебето рита непрекъснато и имам хрема от близо месец.Но като нямам сливици почти на 2 годишна възраст са ми ги махнали-вече от цяло"столетие" имам хроничен фарингит,синузит и ларингит.Все едни такива"красоти"-станала съм цял доктор-уши,нос,гърло.
Лек ден на всички

Общи условия

Активация на акаунт