през колко дни ви е менструалния цикъл?

  • 66 173
  • 89
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 81
странно е знам Shocked,какво да правя #Crazy

# 46
  • Мнения: 317
Преди ми идваше по 2 пати в месеца,дори имах случаи в,които ми беше 45 дена цикъла,започнах да пия АГНЕС(билкови)и сега сам супер  добре Peace

# 47
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
През 28-31 дни, около 5 дни. Промяна след раждането не намирам-нито е по-малко болезнен, нито е по-редовен.

# 48
# 49
  • Мнения: 421


аз ли не разбирам или ти идва през 60 дни? Shocked

# 50
  • Мнения: 421
а искам и да споделя,че ве4е на третия ден по4ти го няма Rolling Eyes .незнам ще ви чета пък ще видим

# 51
  • Мнения: 1 484
Най често  ми идва около  28-30  ден  ,с  продължителност  6  дена.

# 52
  • Мнения: 354


аз ли не разбирам или ти идва през 60 дни? Shocked

Съвсем сериозно. Преди да родя беше нередовен, а после стана през 60 дни и почти незабележим Wink

# 53
  • Мнения: 421


аз ли не разбирам или ти идва през 60 дни? Shocked

Съвсем сериозно. Преди да родя беше нередовен, а после стана през 60 дни и почти незабележим Wink

добре а ти консултирала ли си се с гинеколог? Той какво ти казва?На какво се дължи? щото и моя е почти на изчезване,вече след 2рия ден почти го няма

# 54
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Моят е от дългите  Laughing и  кратките!

# 55
  • Мнения: 421
Преди ми идваше по 2 пати в месеца,дори имах случаи в,които ми беше 45 дена цикъла,започнах да пия АГНЕС(билкови)и сега сам супер  добре Peace


тези агнес таблетки доктор ли ти ги изписа?

# 56
  • Мнения: 455
При мен на 24/6 дни, понякога се пада 2 пъти в месеца...Винаги ми е бил така....често обилен. Доста неприятно... Sad

# 57
  • Мнения: 354


аз ли не разбирам или ти идва през 60 дни? Shocked

Съвсем сериозно. Преди да родя беше нередовен, а после стана през 60 дни и почти незабележим Wink

добре а ти консултирала ли си се с гинеколог? Той какво ти казва?На какво се дължи? щото и моя е почти на изчезване,вече след 2рия ден почти го няма

Да, правих си всякакви изследвания, всичко е наред. И на мен ми беше странно , после го приех и ми е много добре така  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 317
Преди ми идваше по 2 пати в месеца,дори имах случаи в,които ми беше 45 дена цикъла,започнах да пия АГНЕС(билкови)и сега сам супер  добре Peace


тези агнес таблетки доктор ли ти ги изписа?
Да изписаха ми ги,да ги пия 5 дни преди мензиса ми да доиде по 2хапченца на ден.Подеистваха ми добре дори на нервите,не се чувствам толкова напрегната преди да ми доиде Peace

# 59
  • Мнения: 502
преди да родя цикъла ми беше редовен, точно на датата, но пък болезнен първия ден и доста обилен. сега имам големи проблеми, избързва доста, оказа се че последния ми цикъл е бил преди 15 дена. на всичкото отгоре и кръвното ми взе да играе и смятам да отида на лекар след цикъла да видим какво ще каже. не съм очаквала че ще имам проблеми, всички казват че след раждане се оправят нещата с цикъла.

Общи условия

Активация на акаунт