Да оклюкарим Евровизия 2009

  • 21 257
  • 368
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2 132
Да, бе! Ей така си циркулират свободно песните из гилдията и само чакат някой да ги купи.
За Бонбон е публична тайна как се влиза и чии деца имат предимство.
Я кажете, че аз не я знам тази тайна Grinning

# 301
  • Мнения: 721
Аз бях от върлите противнички на парчето на Краси Аврамов, но малко по малко променям мнението си - не е толкова зле. Ако успее да го изпее както трябва (а не както го направи на 22-02-09  Sick), може и да се хареса.
Що се отнася до сценично поведение - по мое мнение трябва да се изчисти от всички елементи, които създава хаус на сцената. Клипът е невъзможно да бъде възпроизведен на сцената. Юровижън е концерт на живо, затова трябва да измислят най-удачния начин да се поднесе това динамично парче на сцена.

# 302
  • София
  • Мнения: 62 595
Тайната е елементарна - дете от улицата не може да влезе в тази група, пък ако ще да е най-добрият певец на света. Там всичко е за хора с пари или от бранша.

А за парчето на Аврамов - ами, като започнат да го въртят по сто пъти на ден щеш-нещеш свикваш.

# 303
  • Мнения: 6 417
Ами аз имам няколко снимки след финала на Евровизия, на които изброените от мен музиканти позират с него на сцената.  Thinking

# 304
  • Мнения: 4 380
Ами аз имам няколко снимки след финала на Евровизия, на които изброените от мен музиканти позират с него на сцената.  Thinking

Което трябва да ти говори че са като фурнаджийска лопта- накъдето повял вятъра. Laughing

# 305
  • Мнения: 37
Ами аз имам няколко снимки след финала на Евровизия, на които изброените от мен музиканти позират с него на сцената.  Thinking

Което трябва да ти говори че са като фурнаджийска лопта- накъдето повял вятъра. Laughing
или по-простичко казано ЛИЦЕМЕРИ

дали те разбрах правилно Шушон ?За хората от кумисията ,които го допуснаха до финалната дванайсеторка / щото по това време дали ще се класира песента зависеше именно от тях , а не от смс-ите на публиката/  , а после го оплюха , ли говориш?

Последна редакция: нд, 01 мар 2009, 12:58 от tya

# 306
  • Мнения: 2 282
Не се ли преплитат двете теми? Ако искате тук може да се одумват другите песни от Евровизия, а в темата за Краси Аврамов ("Красимир Аврамов ли трябваше да спечели") да обсъждаме него и песента му?

# 307
  • Мнения: 4 380
Не се ли преплитат двете теми? Ако искате тук може да се одумват другите песни от Евровизия, а в темата за Краси Аврамов ("Красимир Аврамов ли трябваше да спечели") да обсъждаме него и песента му?

Преплитат се, ама то какво да им обсъждаме на другите песни? От всичко видяно до тук за Евровизия, няма по-достойно от нашето.  Grinning Не във всички страни е минал обаче националния конкурс. В Русия още не е.

# 308
  • Мнения: 2 282
Да, до тук показаните 3 песни, нито една не може да се мери с нашата Simple Smile

# 309
  • Мнения: 4 380
Да, до тук показаните 3 песни, нито една не може да се мери с нашата Simple Smile

Аз изгледах доста повече от 3 в youtube, но нищо по-добро. Певецът на Дания е интересен като визия, сценично поведение, но песента не е нещо особено.
Имаме чудесно парче, всичко ще зависи от поднасянето му. Дано измисли нещо по-стойностно като шоу, защото с тези костюми...няма да стане просто. Кой стилист го облече в костюм интересно...

# 310
  • София
  • Мнения: 62 595
Преди малко Кирил Маричков се изрази много добре за песента на КА - добре и професионално направен ПР, добре направени клипове от концерта в някъде в Америка и в Античния театър и налети много пари. Не каза направо, че пеенето на КА е било фалшиво, но го намекна достатъчно ясно.

# 311
  • Мнения: 2 282
Преди малко Кирил Маричков се изрази много добре за песента на КА - добре и професионално направен ПР, добре направени клипове от концерта в някъде в Америка и в Античния театър и налети много пари. Не каза направо, че пеенето на КА е било фалшиво, но го намекна достатъчно ясно.

"Концерта някъде в Америка" ??? Извинявай, но "Кодак тиътър" не е просто "някъде в Америка"

Последна редакция: нд, 01 мар 2009, 18:09 от Raliva

# 312
  • София
  • Мнения: 62 595
И какво, толкова ли е невъзможно да се наеме това помещение? Какво като е Кодак Тиатър? Важното е да може човек да си плати. В Америка да не би да не признават парите?

# 313
  • Мнения: 37
И какво, толкова ли е невъзможно да се наеме това помещение? Какво като е Кодак Тиатър?
ами помисли , щом никой бг изпълнител не го е правил .Не е и за подценяване факта че никой не посещава концертите на "големите" ни звезди в странство , българите  ходят защото искат да се видят с дуги техни съграждани , а не да слушат някакви си измислени звезди.
А на БГ концерти по принцип американци не ходят .

# 314
  • Мнения: 2 282
И какво, толкова ли е невъзможно да се наеме това помещение? Какво като е Кодак Тиатър?
ами помисли , щом никой бг изпълнител не го е правил .Не е и за подценяване факта че никой не посещава концертите на "големите" ни звезди в странство , българите  ходят защото искат да се видят с дуги техни съграждани , а не да слушат някакви си измислени звезди.
А на БГ концерти по принцип американци не ходят .

Именно. Може би можеш да си платиш залата (въпреки, че ме съмнява да я дават на който и да е) , но какво, и на 5 000 човека ли ще платиш да дойдат да те гледат?

Общи условия

Активация на акаунт