Да оклюкарим Евровизия 2009

  • 21 229
  • 368
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 577
didito, ако Краси Аврамов изглеждаше като като ни клипа си - супер!
Ама не беше така Sad

Последна редакция: нд, 22 фев 2009, 16:42 от Луда Яна

# 76
  • Мнения: 164
Супер се изкефих че спечели Краси  много яка песен .

# 77
  • Мнения: 15
 Цялата зала 1 на НДК освирка "победителя". Хората започнаха да излизат възмутени. Откъде дойдоха тези 55%.
  Shocked

# 78
  • Мнения: 721
Цялата зала 1 на НДК освирка "победителя". Хората започнаха да излизат възмутени. Откъде дойдоха тези 55%.
  Shocked
И аз този въпрос си задавам. newsm78 newsm78
Не съм получила още потвърждения за моите СМС-си за Мариана Попова.

# 79
  • София
  • Мнения: 15 489
Дайте линк, моля, към клипа на Краси Аврамов да видя как изглежда на клип?

# 80
  • Мнения: 4 841
Гласувах и с петте си гласа за Краси Аврамов. Песента ми харесва, въздейства ми, и стискам палци да се представи достойно в Москва.
Под "достойно" имам предвид място в първата десетка. Да си мислим, че ще спечелим Евровизия е напълно в сферата на неизпълнимите фантазии, и слава Богу, защото просто не виждам място в София, където бихме посрещнали един подобен форум.

Във времето, предшестващо съботния финал, откровено се дразнех на две неща: фаворизирането на Марияна Попова; говоренето, че едва ли не нейната песен трябва да отиде "по право" на финала, че е предрешеният победител. А накрая и умопомрачителния и бански костюм  Sick
Другото, което ме дразнеше, беше песента на Поли Генова. Не съм музикант, слушател съм, но не може една песен да напомня на 90% друга, и то не коя да е, а предишния победител. Ами грозно е, смешно е - ако беше победила тя, всички щяха да ни се смеят.

# 81
  • София
  • Мнения: 62 595
И на токи Красимир Аврамов песента му напомня всичките песни на Джими Самървил. Но много хора не са ги слушали, защото са твърде млади.
Мариана Попова наистина изби рибата с този бански от 80-те. Сигурно е искала да покаже колко е отслабнала през годините. Вярно, че я фавориизираха неоснователно. Имаше една песен, която ми допадна, но не запомних името на момичето, но не е от тези, за които говорите.

# 82
  • Мнения: 4 841
И на този Красимир Аврамов песента му напомня всичките песни на Джими Самървил. Но много хора не са ги слушали, защото са твърде млади.

Радостина, специално ПЕСЕНТА няма нищо общо с Джими Самървил - има нещо общо в СТИЛА на пеене. Ама хайде заради Джими Самървил да забраним и готик-метъла...


***
Току що прочетох една статия в "Стандарт" от Миро от Каризма... Е направо не можах да повярвам на очите си - толкова грозни думи  ooooh! Нали гради имидж на добър, "умиротворен", великодушен... Направо не мога да си обясня такова изказване от него, освен ако нямат някаква лична вражда...  ooooh!

Последна редакция: пн, 23 фев 2009, 09:56 от BirdsFlu

# 83
  • Мнения: 2 018
Да се запиша в темата. От всички песни /като изключим плагиатстващата/ най-много ми хареса на Краси Аврамов.
Наистина трябва да поработи за сценичното си поведение.
Дайте линк към клипа на песента.  Peace

# 84
# 85
# 86
  • София
  • Мнения: 15 489
BirdsFlu Благодаря ти!Ами какво да кажа...силиконени гърди по рицарско време...Не го разбрах...честно.Явно съм много тъпа. Embarassed

# 87
  • София
  • Мнения: 2 079
Песента не е лоша.
Само дето на представянето й звуча много, ама много фалшиво.
Притеснен ли беше Краси, какво му беше - не знам, ама хич добре не звучеше, особено накрая ....  ooooh!

# 88
  • Мнения: 2 132
И на токи Красимир Аврамов песента му напомня всичките песни на Джими Самървил. Но много хора не са ги слушали, защото са твърде млади.
Мариана Попова наистина изби рибата с този бански от 80-те. Сигурно е искала да покаже колко е отслабнала през годините. Вярно, че я фавориизираха неоснователно. Имаше една песен, която ми допадна, но не запомних името на момичето, но не е от тези, за които говорите.
Сигурно на младото момиче номер 5  Simple Smile Аз пуснах 1смс и за нея.
А иначе на Мариана за пръв път успях да разбера нещо от текста на песента. На клипа почти нищо не се чува от текста. А пък Мариана трябваше повече да се движи, а не да стои така.

# 89
  • Мнения: 2 018

Притеснен ли беше Краси, какво му беше - не знам, ама хич добре не звучеше, особено накрая ....  ooooh!

Ахам и аз го забелязах, но го отдадох на вълнението му, поради факта, че спечели.
Това не го оправдава, разбира се, защото когато се яви там, също ще е развълнуван и трябва да може да се овладява.

Общи условия

Активация на акаунт