УМБАЛ"Свети Георги"-Пловдив(пещерска)

  • 23 260
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 105
Аз лично не дадох. Гинеколога, при който ходех работи там точно в родилното, но бебето реши че трябва да излезе по рано от датата на термина. Падаше се събота срещу неделя на Цветница. Обадих се на лекаря да идва, но той за съжаление беше извън града и празнуваше и се оказа невъзможно да дойде. На другия ден обаче веднага ме посети да види дали всичко е наред. Ако ме беше изродил той щях да му дам пари иначе  Simple Smile

# 16
Благодаря ти Океана.Аз нямам доктор там,отивам при непознат,който се падне при нето ще е и за това ме интересува за пари,защото мисля,че ако дам ще ми обарнат повече внимение.

# 17
  • Мнения: 105
Какво да ти кажа раждането ми беше кошмар... 6 часа получавах разкритие при адски болезнени контракции и им предлагах пари само и само да направят нещо ... само бусколизин ми сложиха, а той изобщо не ми помогна...

Само да ти кажа да не се плашиш при всеки е различно. Дори повечето не ги боли  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 900
ЗА да ти кажа за Окръжна-и аз щях да раждам там,даже имах уговорка с лекар там,но се оказа ,че не слагат епидурална  и по-важното май ще я затварят,приватизиратили нещо подобно.
Е това пък е най-голямата глупост която скоро съм чувала. Как ще затворят родилно отделение на окръжна болница.
Да не говорим, че туко що направиха ремонт. Цялото родилно е обновено. Даже във вестника имаше статии.
А иначе да си кажа за ВМИ. Доволна съм много. От целия екип. Ако решиш да се уговориш с лекар за раждането мисля, че ще си по-спокойна.
Ако искаш можеш на този телефон да се запишеш, утре ще се ходи на посещение точно във ВМИ. Сама да видиш обстановката.0899 993 043 , 032/651152

# 19
Валерия,а този телефон на някой лекар ли е?

# 20
  • Мнения: 1 900
Не мила, това е телефона на един курс който организира посещение в родилните домове в града ни. Утре ще ги водят във ВМИ, може да се обадиш да се запишеш и да го посетиш заедно с тях. Така ще разгледаш обстановката и ще си наясно къде отиваш. Peace

# 21
  • Мнения: 18
Ей,за това не пиша много по форумите-все се намира някоя да се заяжда.Мила,Валерия много добре знам,че е ремонтирано и даже условията са чудесни ,но информацията за болницата ми е от лекар работещ там-дали е верно не знамтака,че г-жо компетентност исках само да помогна с избора на момичето!!!

# 22
  • Мнения: 125
И аз раждах там-секцио с пълна упойка.Опериращият ми лекар бе др.Корсемов.Безкрайно много съм доволна от него и целия персонал.

# 23
  • Мнения: 1 900
Защо решихте, че съм госпожа? Stop

# 24
За да спре спора,ето ви информация от първа ръка за Окръжна:няма да затварят,даже напротив-направен е ремонт,закупени са няколко нови специални апарата и кувиози,един от които уникален за района.В момента там е предпочитано място за раждане секцио поради условията и екипа,специализиран в тази дейност. Mr. Green

# 25
здравейте,момичета!искам дави питам за пещерса,трябвали предварително да си ходил при някой от лекарите за да отидеш да раждаш там или когато му дойде времето си отиваш без проблем?една позната отиде само предварително да уговори анастезиолог и това беше!

# 26
  • Мнения: 105
Не трябва, освен ако не искаш някаква по специална упойка. Достатъчно е да отидеш с направление от гинеколога ти!

# 27
  • Мнения: 23
Моля ви ако някой има кординати на Д-р Порязов в УМБАЛ"Свети Георги " да ми ги напише чувам ного добри отзиви за него аи искам той да ме следи  и раздам при нега.Благодаря...

# 28
  • Мнения: 23
Кажи ми нещо повече за този лекар,защото про мен нещата са по сложни налага се родя секцио......
Благодаря ти..

# 29
  • Мнения: 636
Преди да родя бях и в Селената и мога да кажа, че там е само малко по хубаво на външен вид иначе обслужването не е кой знае какво.  А и ме натъпкаха с кофергамин, който изобщо не трябва да се дава на бременни. Който има излишни пари ги дава на частните клиники да им пълни гушите.  Grinning
[/qu

 Не ми казвай, че храната в държавната болница е била вкусна, че не са те будили в 6 часа ...

Общи условия

Активация на акаунт