Среща на форума - 4 години заедно

  • 5 413
  • 133
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 884
Леле, темата за срещата е отишла на далечната втора страница. Simple Smile

Чакаме marafara да се включи, за да каже дали ще дойде все пак девойката, която ще прави компания на младия рус мъж с Плейстейшъна. Simple Smile

Валенце, ние с теб като бивши девойки, няма да можем да задържим вниманието на толкова млади мъже, да знаеш. Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 2 262
Мисля да закача темата, защото мероприятието си е сериозно и си заслужава вниманието, после ще я изтрия, след като мине събитието.
Хайде мили съфорумци, чакаме нови хора, старите муцуни сме ясни....

# 17
  • Мнения: 3 743
Иги, не е лошо да пуснеш и анкета да се преброим, че да знаем долу-горе за колко човека да направим резервацията.
А часа уточнихме ли?

# 18
  • София
  • Мнения: 981
Хоп и аз тук.Ще дойда сама! Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 2 262
За часа си спомням от седмичната, че имаше предложение да е от 16 и 30, това е рано за вечеря, но пък може докато огладнеем да пийнем, да поговорим, както кажете, може би към 17, 17 и 30 е добър вариант?

# 20
  • Мнения: 3 743
Мен 17ч. ме устройва, аз съм до 16 на работа. Предпочитам да се видим по-рано, че да се наприказваме и да се приберем все пак на време.
Иги, защо опцията "двама" е (с дете), ние може да сме двама, но без дете Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 9 860
Аз мога по всяко време/надявам се/,но наистина според мен 17ч е съвсем удачно. Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 2 262
 Mr. Green, защото мислех да пиша "или с дете", ама реших да не прекалявам!  Laughing

# 23
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
...Иги, защо опцията "двама" е (с дете), ние може да сме двама, но без дете Mr. Green

Е, хайде де!  Mr. Green
Остави го и детето да живне без теб  Wink

# 24
  • Мнения: 3 743
...Иги, защо опцията "двама" е (с дете), ние може да сме двама, но без дете Mr. Green

Е, хайде де!  Mr. Green
Остави го и детето да живне без теб  Wink

И аз така си мислех да направя, но Иги не ми даде този шанс - или сама или с дете - това е положението Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 2 262
Aaaaaaa, не съм аз, не съм азззззз, всеки май си чете както му е изгодно.  Mr. Green
Дадох шанс на майките на деца, които искат да дойдат и нямат на кого да ги оставят да си ги вземат, пу моите в къщи с най-добрия татко!!! Ама сега ще го махна и да видим какво ще е извинението, хеххе!

# 26
  • Мнения: 1 710
Самаааааа, за да ви видяяяяя....

# 27
  • Мнения: 3 743
...
Дадох шанс на майките на деца, които искат да дойдат и нямат на кого да ги оставят да си ги вземат, пу моите в къщи с най-добрия татко!!!

А сега, който си няма в къщи най-добрия татко какво да прави Thinking Crossing Arms Вече не знам как да гласувам в анкетата newsm78
 Mr. Green

# 28
  • Мнения: 434
Аз и Иви.
Ия, Иви е руса, но май е много млада за готиния рус младеж!

Сега се търси и компания за: руса дама с големи сини очи на 6 години!

# 29
  • Мнения: 1 710
Светъл мъж с големи сини очи, като езера на 7 годинки - бива ли? ОООО, ама аз гласувах, че ще съм сама - айде следващия път....

Общи условия

Активация на акаунт