Стара Загора 62 - Интерференчна монохроматичност и кохерентна авторефракция...

  • 23 154
  • 289
  •   1
Отговори
# 240
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
от там ще е.
мерси   bouquet

# 241
  • Мнения: 9 494
Моля, пак заповядай Wink
Това за хамака ли? Mr. Green

# 242
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
дамм

# 243
# 244
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 930
Дай онова за акулите, за което говореше снощи Simple Smile

# 245
  • Мнения: 280
Моника,признала съм те за издирване на интернет-магазини за всякакви неща.

Херко,с огромно закъснение( нямам интернет от...... -мъжът ми се грижи за информационото затъмнение у нас) ти честитя рождения ден на Сержи.С молба да му предадеш пожелания за здраве ,късмет и любов,разбира се.И целувки.Айде,да измоля за милост,целувки и за теб.

# 246
  • Мнения: 488
http://vbox7.com/play:1ceeff69
АКУЛИ

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 07:30 от mamadjanka

# 247
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650


Туй пак е "Скъпи, дават те как ми изневеряваш по телевизията"... Grinning
Не, че не го изгледах седми път с хилтеж, ама...
Искаме и акулите...

# 248
  • Мнения: 8
Здравейте момичета,искам да ви попитам дали някой знае нещо за частната детска градина Ян Бибиян.Прочетох няколко мнения но са доста противоречиви.Вашето мнение какво е или ако сте чували нещо ще се радвам да го споделите с мен.Навярно са ви питали и друг път, за което предварително се извинявам.Благодаря ви предварително. newsm17

# 249
  • Мнения: 6 243
Нямам преки впечатления, но имам няколко познати, на които децата им минаха от там.
Няма двор, стоят в стаята по цял ден.
Като цяло негативните отзиви, които съм чувала, са повече. Най-добре иди на място и прецени. Питай ги и догодина в същата сграда ли ще са. Директорката обещава, че ще е в нова, някъде в кв. Железник, ама това пък си е бая далеч.

# 250
  • Мнения: 8
Благодаря ти много.Голям проблем ми е,защото в градината която е до нас ще приемат само една група от 30-40 деца,което ми се видя кошмарно, а и казаха че "не ставала".А за другите може и да не стане защото не съм им в района.Ще я посетя.Още веднъж благодаря.

# 251
  • Мнения: 488
Иди и в 'Славейче"  Peace Чувала съм само хубави неща за нея.  Hug

# 252
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
В Славейче ще има ремонт тази година, но до есента ще е готова. 3м децата ще са в друга градина ...

# 253
  • Мнения: 353
За  градината  да  ви  кажа  че  от март  месец се  мести  в сградата в село  Богомилово -временно. Докато  стане  новия  комплекс.
Сградата в която са в момента вече е продадена, а и  без  двор ...............
В тази в която ще са под наем поне ще има  двор. Увериха ни че ще е  по  добре там.

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 08:43 от Аз@

# 254
  • Мнения: 6 243
В Славейче ще има ремонт тази година, но до есента ще е готова. 3м децата ще са в друга градина ...
Не е само "Славейче" на тоя хал. И в "Кипарис" ще е същата картина. Идея нямам къде ще настаняват децата, на които не могат да се осигурят "гледачи" през лятото.

Общи условия

Активация на акаунт