Невероятно,но факт!

  • 6 340
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 325
Разведи се по най-бързия начин,като изискаш права над децата си  Peace
Не си учила и работила цял живот,за да се отнасят с теб като с куче  #2gunfire Тегли им една голяма майна и си оправи живота  Peace
И аз бих казала същото. Миличка,много мъчно ми стана,дано вече да си по-добре и да намериш сили да разкараш този ненормалник от себе си и от децата.

# 16
  • Лондон
  • Мнения: 403
Колко са големи децата?Не ходят ли на детска градина?Смяташ себе си за силна жена,но НЕ взимай решение ,сама да се бориш и сама да се справиш с проблема.Потърси специализирана помощ.

# 17
  • Мнения: 429
Потърси помощ в Анимус. Бях в подобно на твоето положение, с изключение на това, че ти си финансово независима, а пък аз бях зависима от където и да го погледнеш. Много ще ти помогне да поговориш с някой от там , ще преосмислиш всичко и ще се вземеш в ръце! А и не на последно място при развод и спор за децата , ще ти издадат бележка ,за пред съда ,че си ги посещавала, което е в ужасна вреда на мъжа ти , колкото и пари да има.
И е голяма грешка това ,че си мълчиш!
Минах по този път и знам какво ти е! Бори се и вярвай , че можеш да се справиш! Hug

# 18
  • Мнения: 592
Ако така ще говориш - той, баща му, връзки - не ни занимавай повече. Няма всесилни! Всеки си има майстор! И какво му обичаш на мъжа си - 3 г. на сухо - много са ми чудни такива мадами, няма да казвам какво си мисля, за да не се правите на ощипани! Но всичко се връща - бъди сигурна!

# 19
  • Мнения: 10
Отговарям само защото темата е поместена в раздела на тати и само защото е маркирана като нова. Баба ми - народната мъдрост би казала: "Едно куче като се научи да яде л*йна... (няма да спре)". Т.е. напускаш категорично и безвъзвратно, намекът за прокурора не е излишен. Другото се урежда и е по-малко страшно. Ама не се хвърляй на врата на следващия щото пак ще си изпатиш.

# 20
  • Мнения: 30
Здравей!
За съдебната система - тя не функционира ако не я сезираш. Без да подадеш сигнал, че нещо се е случило няма как разследващия орган да започне едно производство. Пиша, въпреки че темата е стара. Апелът ми е към всички - ако искате правата ви да бъдат защитени - потърсете помощ (от адвокат, полиция, прокуратура). Пожелавам ти най-вече да не ти се случват вече такива неща. А за насилието - ако не си тръгнеш, то ще продължи да се случва. Казвам ти го от личен опит. Така че събери сили, виждам че си финансово независима все още и смело напред.

# 21
  • Мнения: 110
Нещо не ми се връзва историята...по принцип и аз съм минала по не лек път докато се развеждах,но тук определено ми бие на ....ще се въздържа от коментар,но някак си нямам вяра на разказа ....а и напоследък се нагледах на всякакви странни случки и просто не може да не ми мине през главата ,че на някой му е самотно и чувства нужда да привлече внимание към себе си,макар и с нереален облик и история!!Какви са тия роднини мафиоти   и биячи,че да подчертава ,че иска да е анонимна,макар ,че не и пукало??И така да е,не е типично мутра,бияч,неморален тип или както там определя мъжа и роднините му,да се сети някой от тях ,точно в бгмама  да влезе  и да прочете.....!!Пак да кажа-извинявам се,дано греша ,ама някак ми се струва че не е истина това! Confused

# 22
  • Мнения: 51
А авторката няма ли да се появи да каже какво става?

След като има приятели навън, защо не направи нещо да отиде там, щом тук няма ни семейство, ни приятели?

Общи условия

Активация на акаунт