Заведения, в които НЕ се пуши

  • 41 598
  • 230
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15
Vienskia salon na Moskovska sashto ima salon za nepushachi. Sashto taka Pizza Milenium v Drujba. bowuu

# 16
  • София
  • Мнения: 6 999
"Капитан Кук" - на "П. Славейков" в София има отделни зали за пушачи и непушачи.
"Уно - Енотека" на Раковска - отделни зали за пушачи и непушачи. Пушачите са на 2-рия етаж.

И изобщо в хубавите ресторанти в София аз тютюнев дим мнооого рядко съм усещала, дори да не са с напълно отделни помещения. Алергична съм и ми прави впечатление.  Peace

# 17
  • Мнения: 2 132
За Пловдив никой нищо не е споделил... Много лошо Sad
Някой знае ли от кога ще забранят изцяло пушенето по заведенията?

# 18
  • Мнения: 789
.....
Някой знае ли от кога ще забранят изцяло пушенето по заведенията?

Чух за началото на 2010. Лично аз се надявах да е от началото на тази.

В Скай сити в пицария Уго на вторият етаж не се пуши. Идеята е супер тъпа да е на вторият - с количка си е почти абсурд да се качиш и майките седят долу при цигарите.

# 19
  • Мнения: 4 520
Чакам инфо за Бургас, моля.  Praynig Освен за тъпите Макдоналдс, за други май не се сещам. Възмутена съм, че в сладкарница "Неделя", например, се пуши.  Close  Close
Очаквам тоталната забрана с огроооомно нетърпение!  Twisted Evil

# 20
  • Мнения: 130
Списъкът набъбва (дано само да не се споменават общи помещения).
Мерси, момичета  bouquet

СОФИЯ
Кафе Коста - Mall Sofia- ъгъла на бул. Ал. Стамболийски и бул Опълченска - има асансьор
Кафе Коста - Mall City Centre, бул. Черни връх, има асансьор
Ресторант Кринг - вегетариански ресторант,  бул. Цар Симеон 82 - няма стъпала!
Ресторант Кибеа - полезния ресторант, ул. Вълкович 2А (до ул. Христо Белчев) - има малко стъпала! Май не е много за деца...Иначе е страхотен!
O'Nice (за сандвичи) - ул. Стефан Караджа 18 (пряка на Раковкса, преди Гурко в посока военния клуб - не е удобно за колички, защото има стъпала)
Starbucks - на ъгъла на бул. Васил Левски и ул. Гурко - няма стъпала
Mc Donalds - във всички не се пуши...   
KFC -   
Ресторант О'Шипка - бул Бъкстон 22 (до бул. Т. Каблешков) - там има отделен етаж за непушачи - няма стъпала!
 Дивака – ул. Гладстон 52 - има отделно помещение за непушачи, има стълби
Лейди - кв. Дървеница, на спирката на автобуси 280 и 88 на ТУ , бул. „Св. Кл. Охридски”, сладкарница, на два етажа, долният за непушачи.
Чайна Веда Хаус - ул. "Гладстон" N: 2
[b]Арена [/b] - Младост4 и на бул. Т Александров - но е ОБЩО помещение
Ресторант "Славяни" - бул. Мадрид и ул. Асен Златаров в София - има отделна зала за непушачи с отделен вход. Може да се каже, че е отделен ресторант направо. Входа е откъм Златаров
Виенския салон – Московска
Пицария Милениум – Дружба
Капитан Кук - на П. Славейков - отделни зали за пушачи и непушачи.
Уно - Енотека - на Раковска - отделни зали за пушачи и непушачи. Пушачите са на 2-рия етаж.

ВАРНА
Годзила - на Пазара
Българче - в МОЛ Варна
Годзила - на Мария-Луиза = има салон за непушачи на последния етаж
Тропс-къщата, заведение за бързо хранене.
Салатения бар - срещу Мусала - на долния етаж има съвсем отделна зала за непушачи.
Морско Конче- пак на долния етаж- съвсем отделна зала.
Казабланка – сладкарница, има отделна  малка зала със стъклена врата-срещу входа- вдясно
Акварел - на Драгоман-отделна зала с отделен вход за непушачи.
Маестрото- поне преди няколко месеца имаше такава зала- от стълбите- вдясно.

# 21
  • София
  • Мнения: 547
Fix Mix на бул. Васил Левски в близост до Раковска. Сервират само сандвичи и фрешове, има само 2 маси и няколко места на бара.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 249
Пицария Капри на Ломско шосе преди Шел в Надежда. На 2 етажа е, на долния не се пуши. Обикновено и там вечерят семейства с деца и моето все си намира някоя кака, за която да се залепи. Simple Smile

# 23
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
За съжаление, май в Плевен няма такова.....

# 24
  • Мнения: 3 157
,,Червената къща'' на пазара в Ситняково.Втория етаж е за непушачи,но стъпалата са си доста,а и преди това се минава през първия етаж,където се пуши,а той е и на нива,та достъпа с количка е доста труден,иначе става.

# 25
  • Мнения: 88
Браво за хубавата тема!!!

Аз направо се отчайвам като гледам,че то навсякъде се пуши...а по-лошото е, че в някои заведения,където играят деца това не е забранено.Смешно е да се мисли,че две свързани зали( не отделно обособени чрез стена или някаква преграда) могат да се разглеждат като "зала за пушачи" и "зала за непушачи".Все едно пушекът от едната зала не отива в другата, без значение колко е силна вентилацията...
Заклета непушачка съм и искам да ходя само в заведения Пловдив,където не се пуши, но къде....?

# 26
  • Мнения: 34
за София мога да добавя Оливс на Графа, има отдеен сало за непушачи, също и CROU на Асен /м/у Неофит РИлски и Гладстоун/, там пък е забранено пушенето в цялото заведение. иначе е що годе добре в пица Виктория.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 252
Много полезна тема. За съжаление не мога да добавя някое ново заведение...

Включете се в Петицията за ограничаване на тютюнопушенето на обществени места с надеждата скоро да има повече места подходящи за децата ни.

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Полезна информация-аз винаги търся такива заведения Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 958
За Кюстендил - засега се сещам само за една сладкарница "Миша" - предлагат торти и пасти и за гостилница Хисарлъка - в центъра на града.

Тъжно.

Много хубава  тема. Поздравления!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт