Какъв лаптоп да си купя?

  • 30 612
  • 128
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
, Тошиба да, но не серията Сателит,

аз пък точно от Сателит чувам положителни отзиви от ползвателите им.

# 16
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Текрата е по-мощна, има по-дълга гаранция и по-добри параметри като цяло. Е, недостатък е че е по-скъпа. Ако ще го ползваш основно за интернет+някакви по-общи програмки може и Сателит да си вземеш.

# 17
  • София
  • Мнения: 98
Аз имам такъв http://www.pcstore.bg/laptopi/toshiba/TOSHIBA_Satellite_U400_12R_/   от половин година, много е удобен. Трябваше да е удобен за носене за това се спрях на 13,3, иначе е добър за филми и интернет.  Simple Smile

# 18
Аз пък предпочитам да е черен.
За тези пари ще си намериш някой много черен.

Успех! Peace

# 19
  • Мнения: 1 902
От година и половина имам този лек,красив и перфектен за всичко лаптопМарката му е Joybook A52E BENQ Peace

Последна редакция: пн, 06 апр 2009, 09:40 от beniii

# 20
  • София
  • Мнения: 1 402
Dell винаги са предлагали оптимално съотношение цена/конфигурация/надеждност
Сони са си скъпи заради марката и да ти кажа отдавна ме дразнят
IBM са си най-яки, ама откакто се пръкна Lenovo и техните машини вече не са така маниашки направени, с уникални матрици за мониторите, як билд на корпуса и т.н.
Общо взето Dell е много приличен избор, особено за целите, които си споменала.
Важно при избора на лаптоп и каквато и да е техника: поинтересувай се дали имат сервиз в България, защото ако нямат....

# 21
  • Мнения: 59
Моят е HP ,2Gb Ram ,250 Gb памет ,имам го от октомври и ми върши чудесна работа за целите които си споменала,беше 1100лв. ,сега вече го смъкнаха и към 800 може да намери .

Аз лично ако имах повече пари когато търсех бих заложила на DELL винаги.

# 22
  • Мнения: 792
DELL. От три години го имам моя и съм много доволна. Един ден ако реша да го сменям пак ще заложа на тази марка.

# 23
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Искам да си вземем лаптоп. Аз лично ще го ползвам за нет, филми и тъ нъ, но мъжо иска да играе на игри. Каква трябва да е що годе една сносна видео карта, че да се играе на игрите, които и сега излизат?

# 24
  • София
  • Мнения: 8 932
HP или FSC. Много е важен сервизът. Доскоро Тошиба бяха много зле откъм сервизиране, чувам, че са са пооправили. Мен ми харесва сервизът на FSC Collect and return.

# 25
  • София
  • Мнения: 937
Дел- имам Дел Студио, страхотен е, много съм доволна  Peace.

# 26
  • Мнения: 98
Търси рам минимум 20048 МВ и процесор Core 2 duo ... харда според нуждите ти. За целите ти тези параметри са добри. Цена на тази конфигурация над 900 лева е неоправдана. Погледни промоциите на Asus имат добри оферти за машини без операционна система. 

п.п.Като по-висок клас гледай Dell и HP , но  за същата конфигурация добави 400 лв. отгоре за дизайн Simple Smile

# 27
  • Мнения: 930
и аз ще следя с интерес темата newsm78

# 28
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Асус - двуядрен процесор, видео карта над 256МВ, рам памет 2ГБ, хард диск 250ГБ, вградена камера 1.3МП, вграден микрофон, блутут, слот за CTC, комбо устройство RV = 925лв.

# 29
  • Мнения: 1 632
Асус - двуядрен процесор, видео карта над 256МВ, рам памет 2ГБ, хард диск 250ГБ, вградена камера 1.3МП, вграден микрофон, блутут, слот за CTC, комбо устройство RV = 925лв.

За тази цена гледах с тези параметри, но с 320 хард диск.

Общи условия

Активация на акаунт