За отслабване най-вярно направление ще ви покаже Дюкан без съмнение - 149

  • 31 132
  • 495
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 63
Добро утро и от мен  wavey
Ивейн, вярно, че има ефект от олекотения етап. При мен е само кило и половина, но тъкмо си взех мерки и ... о, чудо - 2см ханш, -4см талия, -1см бицепс и -1см бедро  (на бюст не мърдам) newsm68
Успешен ден на всички!

# 16
  • Мнения: 332
Добро утрооооо съкровищенца   Heart Eyes

Отчеееееееттт -600гр  Heart Eyes Ей 6 дни не съм спряла да свалям.....направо летяяя ... направо ще умра от кеф  Mr. Green

Тези дни нямам много време за писане,но ще ме разберете.Поне отчетите си давам  Heart Eyes

Честити минусчета на всички и много свалени килограми тази седмица  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 5
добро утро милички! Hug
мименситка-абе голяма си кафеджийка ти!Благодаря!! Joy Joy
Два дни подред кантара ме радва,но ще изчакам и утре и вече ще сменя линийката! Hug
Мацки-лек,отслабващ  и успешен ден!! Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 2 425
Добро утро и от мен, втора страничка 2 кила (както вика Коте  Hug)
Пловдивчанки, страхотни стеееее  Hug
Вещи Heart Eyes, що така закри картата я  Crazy.
Много минуси ви желая момичета.
Аз вчера цъфнах  Mr. Green, ама и снощи гала вечеря, днес съм +1. Ще го боря  Whistling

# 19
  • Мнения: 255
E Поне на втора да се наредя Mr. Green

Промяна нямам + си седи 76.400 Crazy
А бях 75.200 по едно време,то вярноч е  и МЦ чакам ама...

# 20
  • Мнения: 850
          Цопппп , в новата темичка ! По късно поведече   Hug Heart Eyes

# 21
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Вещи , страхотна тема.  bouquet
Аз съм без минусче днес , но в атака , напред към целта.  Laughing
Хубав ден на всички.  Hug Hug Hug

# 22
  • Мнения: 145
Добро утро ,сладури! Hug Hug Hug

Успешна и отслабваща седмица на всички! Heart Eyes

fractal-вчера цитирах една книга,кочто много ме впечатли, и мисля че дава отговор на въпроса ти,ако я  намериш,непременно я прочети- казва се French women don't get fat от Mirelle Guiliano,само незнам дали я има издадена на български.

Усмихнат Понеделник! Laughing

# 23
  • Мнения: 243
              ДОБРОУТРО МОМИЧЕТА И МОМЧЕТА, желая на всички лек ден и лека и ползотворна седмица, изпълнена само с хубави моменти.
              ВЕЩИ - благодаря за новата темичка, както винаги си изобретателна и неуморна ти и се грижиш като майка царица за своите пчелички.
              МЕМИНСИТКА - благодаря за кафенцето, грабвам го и изчезвам.
              ФРАКТАЛ - лично ме режимът ме научи, как да се храня, даде и самочувствие и  желание за действие, превърна ме от една болна жена в една дама пълна с енергия и живот. Това не е само диета, това е начин на живот. Започнах да поглеждам по-често в огледалото, а също да харесвам това, което виждам там.
              ТОНИИИИИИИИИИИИ браво на теб, страхотна си!
               Видях  че се е появила ЧОЧОСАН -  Hug, обаждай се по-често.
               ПЛОВДИВЧАНКИ - дами, много сте лъчезарни, но и аз освен ЗВЕЗДОПАД, САВОВА, МОНРОЕ - другите не ги познавам (може би да ги зная по никове, но като визия ги виждам за първи път) Разбира се дебеланки не видях, всички изглеждате много, ама много добре
               ГУШКИ И ФИЛЮДКИ НА ВСИЧКИ!!!                          ФИЛЮДКА

Последна редакция: пн, 26 яну 2009, 10:19 от ФИЛЮДКА

# 24
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Добро утро и от мен момичетааааааа (кокичета   Joy)

Пловдивчанкииииииии - виждам гост сред вас!  Heart Eyes Много сте хубави  Hug

Днес мирясах - нямам минус, но........ не може всеки ден - макар че е хубаво.  Crazy

ЛибооофHeart Eyes  Hug

Вещи туй дебелото дупе направо ми харевсва! Поне няма целулит   Mr. Green Whistling  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 5 285
ДАНИА, мила,  newsm59  на патеричка! Четох вчера, че някоя си Даня има рожден ден, ама туй нищо не ми говореше...

Кой искаше ритници - пращам от Буболечка много, много ритничета  Joy


До всички: Бързо пийте нещо режимно!!!!!!

До кърмачките: ей тука прочетете и към режима - най-добре след края на кърменето пристъпете! http://dukanskirecepti.wordpress.com/%D0%B7%D0%B0-%D0%BA%D1%8A%D … 1%87%D0%BA%D0%B8/

До всички новодошли: добре дошли, а книгата прочетохте ли? И едно око тук хвърлете: http://dukanskirecepti.wordpress.com/

До прегрешилите: НЕДЕЙТЕ, БРЕ! ДА НЕ ПИТАТЕ ПОСЛЕ: АМА ЗАЩО ЗАДЪРЖАМ!

# 26
  • Мнения: 110
   Добро утро дюканки-сладуранки!
   Честита ни нова темичка!ВЕЩИ Hug Hug Hug
    При мен нищо ново-стоя си на 52-53 кг и така...
    Прегръдки и целувки на всички и най вече на Феелгоод,Марчела,Филюдка,Айнур,Блумхен,Гулбенур,Звездопад,Монрое,баба жабка,Тонито,Нелсън,Ривелка,Ниала,Сила,САГИИИИ/къде се загуби пак???/

# 27
  • Мнения: 45
Добро утро, момичета!
Днес съм 77,7 кг , с малко минусче от вчера.
Нещо почнах да забавям свалянето. Не че ми е първоначалния ентусиазъм, но сякаш ми се иска с магическа пръчица от раз да стана 60 Simple Smile Поне да се похваля, че досега не съм прегрешавала Simple Smile Устоях и на торти в офиса #Crazy, и на шоколади у нас, направо не съм аз Simple Smile
Знам, че тепърва идва трудното, но ако иска някой да сподели как се стимулира да не кривне Simple Smile
Айде успешен ден и да слабеете!  bouquet  bouquet Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 3 090
Добро утро на всички! Hug
Специални гушки на рожденичките Бачи, Дари и Даниа
Танчето  Hug знам за какво говориш  Hug и при мен препъни-камъка беше 50-тото  Mr. Green
Флучия, от магнерота според мен е достатъчно по една таблетка на ден. Това ме подсеща, че отдавна не съм предупреждавала, че ако се пият лекарства, това трябва да става 2 часа преди или след триците, иначе лекарството не се усвоява.
Зайка, Лора, Баева  Heart Eyes  welcome
Тумбе, голяма си поетеса   bouquet
За запека - все си пиша, ама...Не допускайте повече от 2 дни неходене по голяма нужда, защото е опасно и вредно! По-вредно е, отколкото да си "изтъните" червата с някакви чайове или таблетки. Освен това вие няма да сте доживотно на чайове че да се притеснявате толкова. Естествено, гледайте да пиете нещо по-безобидно, без сена. Пак да повторя, че това не е моя измислица, а е препоръка от лекар.  Peace Пак лекарят ми каза, че има много проблеми с дебелото черво при жени, страдали от запек и невзимали своевременно мерки. Да не говорим за натравянето на организма, хемороидите, дискомфорта и т. н.
Лек и усмихнат ден, ще дочитам темата в движение! Hug

# 29
  • Мнения: 959
добро утро и от мен! Аз пак съм с едно питане, в момента съм 53 кг., но целна ми е 49-50 кг. защото не се чувствам добре на тези килограми. Според калкулатора на Дюкан за моя ръст това е оптималното тегло което може да се постигне и съответно след това да се задържи. Въпросът ми е възможно ле и с този режим да постигна целта си , в случая 49-50 кг. въпреки калкулатора на Дюкан? Може би ако се ограничавам и в количеството порции - иначе съм си разпределила храненията на 4 пъти дневно, и след това да се задържът килограмите?  ooooh! много объркано стана, но дано да сте ме разбрали  Embarassed Embarassed
Някой свалил ли е повече килограми и след това да ги е задържал от това което е изчислил калкулатора на Дюки?  Hug

Общи условия

Активация на акаунт