Май 2005- тема 122

  • 23 014
  • 292
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 407
Нямам аз чрд. Wink
Феъри ,малките ги ръсят страшни.
Ники днес е при баба си, писнала и градината.

# 61
  • Мнения: 1 037
Добро утро!
Закарах Данчо в градината,мислех да го спирам,но с учителката говорих-няма смисъл,децата са имали контакт едно с друго,та другата седмица ще видим кои ще окапят!Знам че скарлатината е силно заразна,ама все се надявам да пропусне Даката тая екстра
Лиде,каква шарка кара малката?Съжалявам,че е направила пневмония,но след шарка имунитета е много слаб.Радо след варицелата беше пред бронхит,но с Вентолин сиропа овладяхме хриповете,та не се стигна до АБ.Но сега ми е много притеснено за скарлатината Cry
Много смешни лафове имат малките! LaughingПримерно Данчо използва думи,които не разбира и се получава една смехотворица..... SunglassesКога беше ме изкарал извън релси и го обидих с не така приличната дума "глупендерче" Blush,а той милия като ревна с крокодилски сълзи,викам си"брех,ударих го по самочувствието",а то реве и вика "не искам да съм малък глупендер,искам да съм голям глупендер!" Laughing
Ей такива неща!Приятен ден ви желая и много,много здраве!

# 62
  • Мнения: 449
Ох, Феъри, Лиде, Дидка, вие ме довършихте  hahaha Joy Joy Joy
Страшни са тия малките, еййй  Crazy
Дианка, не се скатавай, ами давай снимките от рождения ден тук Wink Искаме да видим прическата туй-онуй...Пък пияното-ми тъй ще е, на 60 години ще се молим за такива преживявания  Grinning
Лиде, не знам каква шарка е карала малката...много лошо така-от едната болест в другата. Посъветвай се с педито-Изопрринозин е много силен имуностимулант, да се прекъсне поне дотук серията  Peace
Адри, не ми се измъквай с разни оправдания, то може да не е точно на 8ми. Без тебе не става, мисли му от сега  Hug

# 63
  • Мнения: 888
 Joy Joy Joy ама така ме заредихте днес  Hug
голям смях с децата и техните лафове, мъжът ми ми се чуди на акъла как си се хиля  Laughing
Здравейте  Hug
И ние сме добре!Децата тази седмица са на градинка и ясла, Лори има напредък оставям я да спи и я вземам към 15 и нещо, споразумях се с лялките да и слагат памперс само докато спи, иначе я искам без, има 2 комплекта резервни дрехи...тя у дома е без памперс от повече от половин година и нощем ме буди да пиша...а там и бяха върнали памперса, защото не искала да седне на гърнето...но казах Не...край...трябва да успеят да я приобщят и да им обажда...у дома няма пропуск... Peace...справя се добре детенцето- в началото на седмицата и двете са много намъчнени като го оставям, а днес бяха страхотни- не че бяха щастливи, но не плакаха, влязоха с хъс Heart Eyes Heart Eyes/..
Нашият тати ще почва работа  Peace, Благодаря ви за енергията  Hug
Аз все още съм наникъде...не се търсят майки на 2 деца с моята квалификация...много съм разочарована от отношението на някои работодатели...ходих на няколко интервюта...имам се за интелигентен млад човек, а ме карат да се чувствам парцал...но НЕ СЪМ СЕ ОТЧАЯЛА  Flutter Flutter Flutter
Адри, Теа и Лора засега не съм ги забелязвала да имат толкова подчертан интерес към женската си анатомия, но са се пипали след къпане, докато обуваме пликчетата...изучават се децата, предполагам няма за какво да се притесняваш   bouquet
Относно заспиването- Теа не спи следобед, много рядко успявам да я приспя и то само, ако и се накарам жестоко и това става чак към 15-16 часа, в градината има същият проблем...ако спи изобщо спи по много малко 15- 20 минутки...и като я вземам за гимнастика към 15 е винаги будна, а лошото е, че е шумна и буди и останалите деца Embarassed...казвала съм има да я слагат да се занимава с нещо /да рисува, да играе, за да не пречи......но държат да я научат да спи, защото имат нужда...ама човечето си е с характер  newsm78...
Понеже не спи следобяд вечер гледам да ги сложа до към 9 и в 9, 30 вече е заспала, заспива си сама, за разлика от Лора, която се натиска при нас, останало и е от кърмещия период...
ние вече от седмица не се кърмим...тя се справи с мъката...обаче аз все още имам доста кърма и почва да прави проблем...карам на градински чай и зелеви листа, много малко поизцеждам в краен случай...но днес усетих доста малки бучиции в двете гърди...дайте идеи ...как си спряхте кърмата... newsm78, иамше доста теми за хапчетата...не съм фвн като за начало...пуснах тема в кърмаческия но се пиша все едни и същи неща...идеи приемам всякакви
Относно сиропите- взех им Апетон и Ехинацея на д-р Тайс...дано имат някакъв ефект...Есберитокс съм им давала- но нямаше ефект...
Теа и тя редовно ръси лафове,,и щяла да става професор  Laughing...вчера ми вика "Мама, аз като те носих в коремчето /ето тук и си сочи кльощавото шкемби/ и ти беше бебе" Laughing

# 64
  • Мнения: 0
Здравейте , досега с майстори се занимавах.Малко допалнителни мерки, онази вечер се опитаха да влязат в нас както сме си в кащи.

Дидке варицела карахме. Това скарлатината  в какво се проявава?Скоро май няма да ме огрее за Търново Sad.

Само това за сега ,че бързам.Чао и лек ден.

# 65
  • София
  • Мнения: 2 437
хаха, Лиде, ужас  Joy Да им се чудиш как им го раждат главите  Shocked

Иви, много се радвам за татито и новата работа  Hug

Ето малко снимки от ЧРД http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=6326&AlbumId=127763--паролата си я знаете. Обърнете внимание на последните снимки колко сме мокри с другият рожденик  Crazy Така ни оляха, че ботушите ми бяха пълни с вода...от гърба, в панталона, през панталона (двата крачола), та в двата ботуша и шляпах. А него милият го заляха още от главата  Laughing Това ми е най-голямото намокряне , след 18-тият ми рожден ден, на който бяха напълнили ваната у нас и ме цопнаха с дрехите  Crazy Деца Simple Smile

# 66
  • Мнения: 888
Дианка  Hug, голяма забава е било  Peace, чудесна усмивка грее на лицето ти  Heart Eyes и изглеждаш много добре   bouquet, не ти личи на теб, че си мокра, но виж другият рожденик наистина е подгизнал  Laughing

# 67
  • Мнения: 888
Lidiya75 ,  добре дошла и от мен  welcome
Имаш прекрасни Лазарки   Heart Eyes Heart Eyes- много красиви дечица- браво на Кака за медалите  smile3501, струва ми се, че прилича на теб  newsm10, а малката принцеса има ли мераци да плува  yes

# 68
  • Мнения: 4 318
Eеее, Дианка, страхотна си! Много ми харесва прическата ти! Цветът - също - май има и кичури?
Другият рожденик да не е Сашо?

# 69
  • Мнения: 449
Дианка, много си хубава-и прическа, и грим-направо супер  Flutter
На теб наистина не ти личи мокрото, ама другия рожденик  Laughing
Страхотно настроение, браво  Heart Eyes
Лиде, я кажи, опитвали са се да влязат у вас както спите ли  Thinking Онази вечер така са обрали едни мои познати от Димитровград-докато спели в другата стая, крадците претарашили къщата и отмъкнали пари и злата-всичко  ooooh! И в стаята на бабата влизали  Crazy Въобще-ужас. За една вечер три къщи в градчето били опоскани така...
Спомням си, че и Гуш навремето изгоря така, какво става-не знам  Rolling Eyes

# 70
  • Мнения: 1 037
Дианка,адашке,голям купон е имало,а ти изглеждаш супер,много отслабнала ми се виждаш,останала съм с впечатление че си по-едра.Абе мацка Heart Eyes
Лиде,те намерили къде да влязат.Цецо(нали така се казваше мъжа ти Blush) не ги ли подреди Mr. GreenА  за Търново-ще звъннеш,че да се видим.А за скарлатината-не ми се говори,дано да не разбера и аз какво е това чудо.
Ставам да се пооправя за кафе,гледачката след малко идва и аз изчезвам Party

# 71
  • Мнения: 888
а ти изглеждаш супер,много отслабнала ми се виждаш,останала съм с впечатление че си по-едра.Абе мацка Heart Eyes
Heart Eyes и аз с такова впечатление съм останала  Flutter

# 72
  • София
  • Мнения: 2 437
Ииии..мерсиии Simple Smile И аз сега, като се гледам се харесвам. Тогава не се чуствах много добре, но виждам, че гримьора добре се е справил. Хич не се вижда, че съм буквално шпаклована с мазила  Grinning
Иначе съм си едричка, но на няколкото снимки изглеждам по-слаба. Постарах се с подходящ тоалет  Laughing

Мартеа, да, той е. Решихме да го празнуваме заедно...аз така или иначе не мислех да правя голям купон, та се събрахме заедно. Довечера ще правим женско парти, така че ако си свободна...ще се радвам да се присъединиш.
И се радвам, че ме одобри  Heart Eyes

Светът е малък, нали?  Joy Навързали сме се, като...да н еказвам като какво  Joy

# 73
  • Мнения: 4 318
Ееее, Диана, благодаря за поканата, но едва ли ще успея Confused
Данката и тя изглежда страхотно Wink
Аз пък теб никога не съм те мислила за едра, напротив - с фини пропорции си.... поне според мен, де, но аз съм те виждала на живо все пак. Впрочем, като ви гледам с Малейна и Дидка, все се успокоявам, че нещата откъм фигура може да се подобрят и при мен при второ дете, живот и здраве Wink Явно двойното тичане/неспане и т.н. дава отличен резултат Laughing

# 74
  • Варна
  • Мнения: 5 593
Дианка, изкарали сте си много весело. Изглеждаш чудесно.
Иви, браво на вашият тати. Виждаш ли ще свикнат децата с ясла и градина. А за работата си е така. Ти поне си и млада и добре изглеждаща, не можеш да си представиш с какви погледи на съжаление ме гледат само дето не ми питат в очите какво търся там.
Дидка, дано да му се размине на Данчо.
Лидка, да се оправя по-скоро малката сладуранка.
Мартеа, уви аз съм изключение от правилото за второто дете.
Адри и Иво е фен на пишлето си. Наскоро ме пита, как да се сгънел, за да го целуне.
Ние вчера свършихме голяма простотия. Мъжът ми го извикаха едни познати да им оправя компютъра. Той уж се беше уговорил за 15,30, а тръгна след 4. Питах го като тръгна ще вземе ли Детелина и той каза, че ще се опита. Чакам аз да дойде с детето, минава 6 и му се обаждам да питам какво става. Оказва се, че той си е още в познатите, а детето не е взето. Докато стигне от едния до др край на Варна и госпожата от дежурната група прибрала Детелина в тях. Доведе я чак след 8 часа. Той беше с колелото, така че я е прибирал пеш от доста далеко. Такъв скандал си спретнахме, че малко остна да си събера багажа. Аз съм виновна, че не съм взела Иво с мен в дъжда и да отида да я взема. Него като го нямало в къщи аз да съм се оправяла сама. На него какво му пречеше да звънне един телефон, че няма да отиде. Аз щях да се оправя някак си. А той не така, ами виновна си, защото не ми се е включила кристаланата топка, че да знам, че не е отишъл. От днес нататък вече сама трябва да си вземам децата от градина. Той повече нямало да ми ги взема. Днес за капак се обади госпожата на Детелина  и ми тегли и тя едно конско. На какво било приличало, да не си вземем детето. Отнесох го по всички параграфи. Нали си стоя у дома и не ходя на работа, ставам за изтривалка.

Общи условия

Активация на акаунт