Отговори
# 15
  • Мнения: 257
Добро утро!
Тази седмица имаме да наваксваме от миналата-трябва да е с двойно повече положителни тестчета NaughtyТака се изложихме...
Пак от две кафенца ще пием Mr. GreenДа има за всички!
mausbeni,много съжалявам за кистите Sad
rali_bt,аз много не разбирам,ама да не е имплантиране ...Надявам се да се похвалиш скоро Wink
Nana5kova,Milly76 стискайте още,поне още 9 месеца Laughing
ivap,аз понякога усещам ПМС точно след овулацията,дори в повечето случаи.
Пожелавам ви приятна и ползотворна седмица!

# 16
  • Мнения: 1 001
здравейте и честита ни нова темичка Heart Eyesдано е много бебеносна Praynig

rali_bt ,ще стискам палци нали знаеш че няма смисъл от ранните тестове Hug

ivap ,да ти кажа скъпа изобщо не съм се замислила ,но май е всеки път различно newsm78

# 17
  • Мнения: 1 247
Здравейте мацки Hug
желая ви приятен ден
и успешна седмица Peace
Ирина докато няма леля има надежда Praynig

# 18
  • Мнения: 1 554
Благодаря ви момичета Hug

ivap  от както съм родила не усещам никакви болки преди цикъл,а преди ме боляха гърдите Flutter обаче сега преди цикъл се спуквам да ям сладко,какво е това чудо и все гладна ходя ,това е 2 дни преди цикъл Crazy

mausbeni,много лошо с тези кисти Tired

Nana5kova,Milly76 , стискайте кълките момичета fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 19
  • Мнения: 879
здравейте момичета. Моят цикъл тъкмо свърши и започвам отново с ловуването!!!!! Успех на всички!!!
Гледам да не се отчайвам, но времето си минава!!!!  bouquet

# 20
  • Мнения: 54
Добро утро момичета  Hug
Кате дано темичката е толкова ползотворна, колкото е и хубава   bouquet
Аз тази седмица ще сичакам на 31. Незнам защо, но си мисля, че този мес нямам ову. Имах 2 положителни теста за овулация, но температурата е много странна вапреки, че не разбирам много от този метод, като ги гледам, ако някой може да каже нещо да ми погледне графиката, ще съм ви благодарна. Графиката ми обаче не е много пълна, тъй като имаше дни, когато нямах възможност да меря Т . Благодаря предварително.
Успешна седмица на всички, стискам палци на nana5kova и на milly76, също и на всички, които не чакат   bouquet Hug

# 21
  • Мнения: 3 641
Здравейте и от  мен! Ползотворна седмица, изпълненена с много положителни тестчета Hug
Кате, благодаря за темичката Hug
ivap , личн оаз усещам 4-5 дена леки болки, но нищо по-вече. Понякога даже ги няма Rolling Eyes
На всички ловуващи, успех Hug
Стискам палци на момичета, които нечакат Praynig Praynig Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Аз се заемам сериозно с работа, че тежка седмица ме чака.Командировки, срещи, сметки ooooh!

# 22
  • Шумен
  • Мнения: 403
Здравейте момичета!
Пожелавам Ви,и на себе си също тази седмица да има мнооого тестове с две чертички  Praynig
И мен тази седмица ми е "седмицата на лелката" .оххх дано /както казва половинката ми/ да не ни навестява девет месеца  Praynig

Лека и спорна седмица.

# 23
  • Мнения: 1 541
Добро утро, момичета!

Аз започвам да излизам май от голямата дупка, в която си живейках напоследък, така че пак ще се присъединя към вас. А и главата ми отново започва да мисли пъклени планове за леекичко променяне на едногодишната ми присъда, така че... Twisted Evil

mausbeni, много гадно  Sad Какви мерки ще взимате сега?

*Jeny*, къде ще те командироват, мило? Да я пребориш с финес и лекота тази тежка седмица  Hug

Стискам палци на нечакащите скоро, успешен лов на амазонките и неповторима седмица за всички нас  Hug

ПП. От днес съм на диета и ще бъда зла и гладна- да си се оправдая предварително  Laughing

# 24
  • София
  • Мнения: 1 946
Добро утро, момичета! Сигурно от месеци не съм писала и все се каня, ама ей-на наканих се  Crazy Радвам се да забележа, че почти никого не познавам вече от пишещите тук. Пожелавам ви хич и да не се задържате, а с пълна газ към отчетни...  Mr. Green
Едно такова носталгично ми стана за 'искам бебе' и смятам да се вясвам по-честичко.
Късмет на всички НЕчакащи и ловуващи, а за останалите търпение и успешна седмица.  Hug

# 25
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Милейди много се радвам, че те "виждам". Пак си във форма. Само така  Hug.

Благодаря ви за отговорите момичета.  

# 26
  • Мнения: 3 641
*MILADY* ,милоооооо направо да знаеш как ще ти се карам.  Crossing Arms Какъв  е този глад, никаква нужда нямаш от него. Така си прекрасна, не го казвам просто така, ами защото е самата истина. Аз малко ще пътешествам из страната в някои фирми, но така по-бързо минава времето ,че до 05.02 ще ми се изчака чакането Embarassed.

mausbeni, и аз да попитам как мислите да действате Rolling Eyes Съжалявам за това ,което преживяваш Confused

# 27
  • София
  • Мнения: 232
Добро утро момичета!
Отдавна не съм писала, но просто няма с какво да се похваля...
Въпреки това реших да се разпиша в новата ни прекрасна темичка и да пожелая на ловуващите добър улов, а на нечакащите да недочакат!  Hug
Приятна и ползотворна седмица на всички!  Hug

# 28
  • Мнения: 1 541
ivapHeart Eyes А понеже съм още сънена и съм пропуснала въпроса ти, ще отговоря сега - аз си усещам ПМС някъде около седмица преди датата. Но не бих казала, че е кой знае колко отчетливо- болки в яйчниците, кръста, ГЛАД  Whistling Преди и гърдите ми много се наливаха, но след като си сложих силикона вече те не са ми в списъка с ПМС усещания. Странно защо  Thinking

Jeny, ще ме биеш ти, ама защото не знаеш колко съм наляла д-то, че от депресията ме избива на готвене и само торти и питки правя, а тези няколко дни пък 3 козунака се пекоха и ядоха....Днес като кажа на треньорката какво съм погълнала и не глад, ами и въздуха ще ми спре. Хайде да ме вземеш с теб да пътешествам, може ли  Praynig  Grinning А за датата- стискам палци да ти е последното нечакане за 9 месеца  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 165
Здравейте момичета. Не устисках  newsm45 лелището дойде по-гадно отвсякога  smile3514 до вчера- нищо и ние с милото едни щастливи, доволни. Тъкмо бях тръгнала да правя тест и  smile3512 . Много ми стана мило като видях че сте се сетили за мен всички, наистина почувствах голяма подкрепа. Не знам дали да изчакам да ми мине и да ида на лекар с милото или да изчакам още един месец. Все пак искам ако има някакъв проблем да съм наясно по-рано, не месеци наред да стоя и да стискам кълки. Тези дни мускулна треска хванах  smile3515  И така момичета поне се моля  milly76 да се похвали аз издъних фронта

Общи условия

Активация на акаунт