Отговори
# 330
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Алчо,тук май на мома отива работата. Hug

# 331
  • Мнения: 598
Само да ми е живо и Здраво, аЗ уж виждах нещо, ама май само АЗ или Защото искам да е момче Joy Joy Joy

# 332
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Аз съм мераклийка за една мома,малко панделки,плитки Grinning
Алчо.всичко ще е наред! Hug

# 333
  • София
  • Мнения: 969
Неземната, Честито мила  Hug
Много се радвам. Лека и безпроблемна бременност ти желая и накрая най-сладкото бебче

# 334
  • Шумен
  • Мнения: 403
неземната* , браво миличка. Да ти е честита бременността, да си весела и усмихната ,безпроблемна бъдеща мама. Пу да не ти е на уроки  Hug

момичета,охх дано и аз да се похваля скоро Praynig

# 335
  • Мнения: 13
 PartyНеземната,честито мила,лека бременност и едно сладко ,здраво бебче накрая newsm30 1stroller smile3521

# 336
  • Мнения: 598
irina_boneva тогава ти го пожелавам Heart Eyes
ако мислите,че слагам сол в раната, ще си махна постовете Peace

# 337
Здравейте и от мен за петък.Иска ми се да не свършва тази седмица , че толкова хубави новини има- Grinning
неземната*- Честито и от мен  bouquetлека и спокойна бременност и едно хубаво сладурче накрая  bouquet  bouquet  bouquet
nana5kova и аз съм на мнение, че през ден е най-добре-за да може качеството на спермата да е по добро,а и по всяко време да има сперматозоиди в теб.Успешно бебеправене и ние започваме отсега и добре, че ни се падат почивни дни, че през седмицата сме скапани и нещо не ни се удава Embarassed
Лек и успешен ден на всички!!!

# 338
  • Мнения: X
Нямах време да ви чета днес през деня и сега като се върнах от обедна почивка реших да надникна и какво да видя още една хубава новина за завършех на прекрасната седмица, която измина.
неземната*, Честито! Да си жива и здрава! Пожелавам ти една много лека и безпроблемна бременност! Дано всичко бъде наред от сега нататък  Hug

# 339
  • Мнения: 2 617
Алчо, нищо няма да махаш! Heart Eyes То от твоите постове по-разведряващи няма, така че стой тука и докладвай новините!  Hug

# 340
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Алчо.мила,писах ти.два три реда на лични! Hug

# 341
Неземната- ЧЕСТИТО и от мен!!! Пожелавам ти най- прекрасната бременност  newsm51

# 342
  • София
  • Мнения: 102
Неземната,честито!!! Пожелавам ти лека,безпроблемна и вълшебна бременност! И здраво,пухкаво бебче на финала!

Алчо-въргалчо,нищо няма да триеш и никъде няма да ходиш,че... tooth Smile Сини гащи ще обуваш-така ми каза кристалното кълбо снощи! Peace newsm47

Хайде момичета,ракиено време стана,краят на работната седмица наближава! newsm44 smile3501  ura

# 343
  • Мнения: 117
Неземната, страхотна новина! Пожелавам ти една много приятна бременност и сладко бебче на финала Heart Eyes

millami, стискам ти силно палци всичко да е ок.  Hug Познато ми е това кофти чуство на несигурност дали всичко е нормално с развитието на плода. Дано се развият добре нещата!

# 344
  • Мнения: 298
Неземната честито   bouquet . Лека бременност и сладко бебче на финала.Заплюй ни моля те да те последваме Wink

Общи условия

Активация на акаунт