Орифлейм - каталог 2 - 2009 година

  • 22 997
  • 423
  •   1
Отговори
# 405
да ви питам новата спирала на джордани голд за обем хубава ли е ама наистина, защото моята е на свършване!сега съм с една на лореал пак за обем и съм много доволна, а тъй като съм представител на орифейм исках да я пробвам но да не остана разочарована:) благодаря предварително Grinning

# 406
  • Мнения: 3
Пламчето мерси.   bouquet Досега не съм попадала на по хубав фон дьо тен.

Моля моля Wink Радвам се че ти харесва, защото наистина е страхотен!  newsm10

# 407
  • Мнения: 1 080
A спортуваш ли, защото спорта обикниовено е виновника за смъкването на см?
не, изкарах една седмица без сладко и бял хляб и свалих и 2 кг, но имаше отражение само на бедрата в см

# 408
  • Мнения: 651
Препоръчайте крем за лице за 25г.Да не е много тежък.
Ексфолиант за много суха кожа на тялото и нежен,който да не изсушава лицето!
Мерси  Hug 

# 409
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
Препоръчайте крем за лице за 25г.Да не е много тежък.
Ексфолиант за много суха кожа на тялото и нежен,който да не изсушава лицето!
Мерси  Hug 

Крем за лице - Скиндивидюал (1165), богат овлажняващ крем (4633), виж и сериите с мед и мляко, боровинка, грозде и алое - те са за всяка възраст
Ексфолиант за тяло - захарния с мед и мляко е хубав (13793), но го спряха; ескфолиант с морски соли Шведска спа терапия (15237)
Ексфолиант за лице - шведска Спа терапия с морски соли (13663), почистващ ексфолиант с бадемови черупки (4634)

  bouquet

# 410
  • Мнения: 651
Мед и мляко ми идва мазна за лицето,а това с бадемовите черупки ми е доста едро.Изсушава.   bouquet

# 411
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
Мед и мляко ми идва мазна за лицето,а това с бадемовите черупки ми е доста едро.Изсушава.   bouquet

Ами аз с мед и мляко имах млякото и ми хареса. А от тази серия с бадемовите черупки имах също млякото, но в старата опаковка и много добре ми почистваше грима. То зависи и от типа кожа да ти кажа. В момента си взех спа ексфолианта за лице, но още не съм го пробвала. Обаче имам маските от серията и съм много доволно. Лицето ти става, като ново.  Laughing А крем за лице ползвам с боровинка и съм страшно доволна. Много ми се белеше кожата около носа, но откакто се мажа с него нямам такъв проблем.  Hug

# 412
  • Мнения: 651
Като пробваш спа-то пиши!

# 413
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
Като пробваш спа-то пиши!

Добре. Никакъв проблем нямаш.   bouquet

# 414
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Като пробваш спа-то пиши!

Здравей,
не съм iv4enceto_91,но съм ползвала ексфолианта,маската и серума на Шведската Сна-терапия.
Аз съм с нормална към суха кожа и ми понесоха добре.
Ексфолианта е с едри частици и не трябва много да се натиска,но почиства добре.Маската,която се използва след него направи кожата ми мека,а серума я хидратира допълнително.
На мен много ми харесаха продуктите,а рядко си намирам ексфолиант, от който да съм доволна.

# 415
  • Мнения: 651
Ще изчакам още малко отзиви и ще пробвам!

# 416
  • Мнения: 223
няма ли да иманова тема за новия каталог?

# 417
  • Мнения: 284
А какво ще кажете за базата за лице, ефективна ли е ? Аз си я поръчах вече де, ама все пак да попитам  Mr. Green

# 418
  • Мнения: 59
Момичета, а как мога да се откажа окончателно от продуктите в чакаща поръчка, че ми омръзна всеки път да ми се появяват в поръчката-аз ги отказвам с опцията "корекция" и в следващата поръчка пак цъфват...То когато му трябват на човек ги няма, а сега не мога да се отърва...

# 419
  • Sofia
  • Мнения: 302
Момичета, а как мога да се откажа окончателно от продуктите в чакаща поръчка, че ми омръзна всеки път да ми се появяват в поръчката-аз ги отказвам с опцията "корекция" и в следващата поръчка пак цъфват...То когато му трябват на човек ги няма, а сега не мога да се отърва...

май няма начин да се отървеш Sad При мен стоят по 1 месец някъде и после сами се махат Simple Smile...

Общи условия

Активация на акаунт