Зимен фотошоп

  • 23 095
  • 431
  •   1
Отговори
# 15
  • Виена
  • Мнения: 725
Тедито, за рамката с двете снимки, ами много голяма разлика има в тена на едната и другата жена, то може да си е така, но мен ме дразни. ЗА Снежанката - аз не си падам по такъв тип обработка, но пък е станало сполучливо.
Снимката е една,просто срязана на 2  Rolling Eyes.Разликата е в тена,аз бях се поизпекла повече от нея  Blush.Явно се е получило дразнещо,но нямам друга снимка  Embarassed.
За Снежанката,първо ми харесваше,но после и мен взе леко да ме дразни  Blush.Трябваше да си поиграя още...Както беше написала Здравка Желязкова от село Стомана,наистина племеничката ми стои като залепена .
Ето още една от мен, за книжката, но е правена с QP Embarassed Само снимката съм обработила, но пък резултата много ми хареса ....
И на мен,и на мен  Peace!
branimira76 ,аз не си позволявам да правя коментари,тъй като и аз съм още от начинаещите  Blush,но наистина разгледай уроците от първа страница,много са полезни  Peace.С упорство и инат всичко се постига!

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358

Така наистина е по-добре.
За червената ми рамка...аз просто съм изрязана от нея...защото снимам аз Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 771
Хера, така наистина е много по-добре. Ако има възможност още малко да поизсветлиш снимката, мисля, че ще стане още по-хубава.

Имам една молба, може ли някой да обясни повече за МАСКИТЕ? Четох и опитвах някакви неща, но не мога да вдена в какви случаи се налага да се ползват и как. Благодаря!

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Абе поизсветлих я...обаче като, че ли по-тъмна по ми хвана окото.
Днес си личи, че нямам май работа Mr. Green



# 19
  • Виена
  • Мнения: 725
Абе поизсветлих я...обаче като, че ли по-тъмна по ми хвана окото.
Днес си личи, че нямам май работа Mr. Green
Xeрка,направо лекичко ти завидях  Mr. Green Wink.И на мен ми се иска ей така да седна и да правя рамчици и пак рамчици  Blush.Ама нъц,то все някой нещо иска  Whistling...
Рамчиците са супер  Heart Eyes.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Добър ви ден, дами!
 55нека и аз да направя един гол запис в темата, ама гол ще е , то аз не мога да отворя очи цяла седмица вече, спя, спя и пак ми се спи. Така ме е уморил този изпит, че доста време мина докато дойда на себе си. smile3503

Виждам, че вие умора нямате и си творите усилено:
tanzen , първата рамка в темата е станала доста сполучлива , не, нямам забележки към нея thumbsup

Хера, пускай ги по по-малко, че да може да се коментира всяка. От първата група рамки ми харесва най-много последната, първите две са ми много пусти.
Следващата самостоятелна рамка е станала много нежна, красивичка, но снимката тук не е добре и загрозява останалото. От последните две  забележката ми е към втората, за фона с детето, не ми харесва ,че си закрила едното му оченце Peace

Tedito_799 , имаш добри работи. На първата обаче с двете жени, самите снимки са тъмни и ми се набиват очите директно върху тях Peace

кали, и двете ти рамки ми харесват, да, много са различни от тези на останалите и красиви Hug Можеш да поработиш върху снимката на втората Peace

branimira76 , добре дошла, спокойно показвай каквото си направила, да знаеш всички сме тръгнали от там, и аз мисля да вземем да си покажем някоя от първите рамки , да си спомним какви сме били  и ние Peace

Здравче, в първата ти рамка не ми харесва този ефект по краищата. За втората нямам забележки, станала е много добра, браво!

Беше ми приятно! Hug

# 21
  • Мнения: 1 182
Хайде и аз да се запиша в темичката.Вики е болен и докато спеше успях да си довърша рамката.
Нямам време за коментари, но виждам хубави рамки в темата. Hug Ето я моята.

# 22
  • Виена
  • Мнения: 725
Добър ви ден, дами!
Tedito_799 , имаш добри работи. На първата обаче с двете жени, самите снимки са тъмни и ми се набиват очите директно върху тях  Peace
Беше ми приятно! Hug
И на мен ми беше много приятно да прочета коментарите ти  Hug.Благодаря ти много за,което.Така ми е по-лесно да не повтарям грешките си  Flutter.Признавам,че снимката не е подходяща,но ми навява много хубави спомени  Heart Eyes.Ще се опитам да поработя върху нея,вече се оказа предизвикателство за мен.
Lati ,страшно сладурска рамчица   Heart Eyes.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Айде аз да открия сезона на първите рамки /понеже нямам какво друго да покажа в момента  Embarassed/

Ето я моята най-първа рамка. Забележете как се казва - result.jpg  Joy демек, да видим какво ще се получи от опита ми  Laughing



Сега като я гледам има много трески за дялане, ама си я държа непреправена, за да ми напомня за първите ми опити с Фотошоп.

С това искам да насърча всички нови момичета, да публикуват без да се притесняват. Надявам се критиките ми да са само градивни и да няма обидени. За мен лично е по-добре да бъда изкритикувана, отколкото да ми бъде подмината рамка с мълчание.




# 24
  • София
  • Мнения: 7 242


Никки, и червената и QP ми харесват много Heart Eyes. Много си е хубава и първата ти рамка Laughing. Я виж моята първа рамка и как съм боднала крачето на Теди Embarassed А бях тооолкова горда от произведението си Laughing



Лати, много е красива Heart Eyes!
Хера, хубави рамки! Първата /в розавото/ ми харесва най-много/!

# 25
  • Мнения: 1 884




Да не е гол записа  Mr. Green
Lati
да оздравява бързо Вики

Ето една от моите първи рамки:


# 26
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
А аз се чудех защо няма нови публикации в темата, а то какво - Хера направила нова!
Моята първа рамка няма да коментирам, ужасна е, но пък и аз бях много, много горда и много си я харесвах.  Crazy

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Аз само да добавя към моята първа рамка, че тогава незнаех, че има готови елементи  Joy и всичко е правено от мен и четки  newsm62

She Dreamer е страхотно сладурска рамка. Втората с танцуващото момиче, обаче не ми харесва най-вече защото девойчето не е изрязано добре, има бели краища по косата и цялото тяло, които дразнят  newsm78 А, и първата ти рамка я бива

Лати много хубава рамка и снимка  Peace

Лекси какво се оплакваш като за първа рамка си е направо супер...

# 28
  • Мнения: 1 884
Мда, не е изрязана защото е 500 пиксела и това е най-доброто което може да се направи просто.  Joy А при работно поле от 15 на 15 с 250 резолюция си представи... Просто тази снимка най-много ми пасваше на идеята за това ползвах нея.

# 29
  • Мнения: 276
Здравейте  Hug
 доста съм пропуснала от темата май.. Виждам, че по - новите  ни момичета набират скорост - браво! Peace

She  не съм сигурна, но май сме ползвали една и съща красавица за модел  newsm78



Ето я и моята първа рамка , по- точно №3, но първите две не ги пазя Laughing. Тази много си я харесвах тогава - затова е и първата запазена  hahaha hahaha И аз като Никки не знаех, че има готови елементи, камо ли цели китове - то си личи, де!

Общи условия

Активация на акаунт