Отговори
# 15
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 916
Сега се сетих нещо за въглехидратния ден. Според мен не е проблем да се ползва растителния кашкавал за пици и спагети, тъй като е съвсем в режима. Не този от соя обаче, а обикновения растителен. Много е хубав за запичане върху хляб между другото.

# 16
  • Мнения: 1 792
въх Стел ,мацко добре че си ти иначе ще си умрем от глад.отивам за баница че квадратите миналия път ги правих и не ми се яде пак това.Ма златна си ма булка. Hug

# 17
  • Мнения: 1 367
Хоп в новата тема!Как сте,момичета?
Ели,миличка,благодаря,че не си ме забравила въпреки дългото ми отсъствие  Heart EyesЗа натискането Embarassed,ами няколко дни момченцето ни беше у баба си,че тук не беше за него,та поизползвахме намалението...Припомнихме си времето,когато бяхме "мома и ерген" LaughingНо не беше това причината да не пиша.Просто компютърът беше изключен и изпаднал в немилост.Но вече съм тук.Подготвяме втория рожден ден на нашето пиленце в неделя.Ще правим детско парти.Дано всички поканени деца да могат да дойдат,че в това грипно време нищо  се знае.Аз от днес пак почвам Дюки /за пореден път/Мисля да съм много сериозна,поне до неделя,когато сигурно ще прегреша,и после пак.
Добре дошли на новите момичета   bouquet
Прегръдки и целувки от мен! Hug

# 18
  • Мнения: 484
Фиданчици,привет!! Hug

звездичке,благодаря и за темичката,и за анкетата.    bouquet

Жани,как няма да те разкрия,преди ходеше като стария ти аватар,ама сега се постопли времето и ти по бански.Страхотна си да знаеш,много слънчев и позитивен човек и съвсем скоро ще свалиш кг,които не ти трябват   bouquet

Ели, Hug,няма да се загубя,но имам още малко по дупето и краката и ще съм добре.Ти как си?Сега като не си на диетата как се храниш?Нали не гладуваш  Hug Надявам се и за другото да не страдаш вече  Hug

Ние малко излизахме,но повече по работа  и си купих анцунг и то най-малкия номер  Grinning Преди да почна диетата пробвах два номера по-големи,но така или иначе не се харесах и не си купих.
Аз днес съм на плодове и досега съм на 1 ябълка за закуска и 1 на обяд.Дано устискам без прегрешения,че вчера се поулях малко.Но нали и без това карам пред ден на плодове,нищо,че въобще несвалям,но пък ги задържам.

SheDevil,biko,Nivea,Lady Frost,добре дошли при нас!!!  bouquet

На всички ви многоооооо свалени килца и многооооо  Hug Hug Hug

# 19
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
mu6morok , ко да та прая , нали си ми слабост.  Wink Хайде печи баницата и нападай и заради мен да изръфаш едно парче, ама гледай по-големшко да е.  Joy
Деси , какъв е този кашкавал, дето е растителен пък не е соев, не става ли и за Дюкан? Заинтригува ме направо.
Адашката, ще вадя тигана , да знаиш. Хайде да видим този път какво ще направиш с Дюкан. Аз вече те водя със седем свалени кила.  Naughty
Иринка, браво на теб. Видя ли че повече не трябва да отслабваш. Най-малкия номер, а? Ами като отслабнеш още от детския магазин ли ще пазаруваш?   bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 15 222
Здравейте!
Вчера беше бобовият ми ден. Бях сравнително режимна (стар боб на обяд и постен грах за вечеря), но не ми се теглеше днес сутринта и не знам какъв е резултатът. Мисля да се тегля вече след всеки плодов ден, защото тогава ефектът е най-голям. Да си оправям настроението.  Grinning
Днес съм на въглехидрати. Купих си бюрек с праз, защото и друг път съм си взимала-сиренето е в пренебрежимо малко, да не кажа нищожно количество. Все едно го няма. За следобедното хранене си взех кашкавалка, защото кашкавалът е отгоре и ще го изчопля.  Simple Smile За вечеря-спагети с доматен сос и гъби-това ще вечеряме всички в къщи. Нещо не ми се яде сладко днес. Миналият въглехидратен ден ми беше само сладки неща.

Давам си сметка, че тази диета не създава особени проблеми с яденето, ако мислиш ден-два напред. Като знам, примерно, че днес ще ям спагетите, от вчера си купих гъбите.
Или пък за плодовия ден-суровите ядки ги купувам от предния.
Като знам, че във втория ден ще готвя стар боб, сложих го във вода от предния ден (между другото, когато бобът е накиснат във вода около 24 часа, на мен не ми създава никакъв стомашен дискомфорт, за разлика от случаите когато го готвя с изхвърляне на първата вода).
Така не рискувам да се окажа пред хладилник, в който няма "режимна за деня" храна.
Това е моят скромен опит от двуседмичното ми успешно-засега-диетуване.   bowuu

Това с растителния кашкавал е идея!   bouquet

# 21
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 916
Стел, продават го по щандовете, където са и обикновените кашкавали. Тоест на пита е и се реже от него или пък те си имат готови пакетирани парчета. Води се растителен. Доколкото знам се прави от олио. Та в този ред на мисли май за Дюкан не става, защото там олиото е табу. Но за въглехидратния ден в 90-дневната става. Малко е като гума на вкус, тоест не прилича точно на нормалния, но не е толкова гаден.

# 22
  • Мнения: 440
Много сте писали,не мога да ви изчета.Аз тази сутрин видях че съм едни кило надолу и бях много радостна.Не съм стриктна на 100%,но и този резултат като начало ме задоволява.Проблемът е че си загубих линка на табличката и сега не мога да я регулирам,но това да е Simple Smile

# 23
  • Мнения: 289
Janeta, благодаря за топлото посрещане и за цитата за кърмачките. И аз от различни четения предполагах нещо такова. Същото се отнася и за гимнастиката. Щеше ми се все пак да прочета подробно, но и сега в новата тема пак не ми се отваря newsm78 (с всички други линкове няма проблеми).
А иначе - да, на възрастта от линийката е моят момък.  Laughing И си викам, ако случайно успеем да се отбием напролет, трябва да се разделя с 20-те килограмченца дето си ги къткам сега.
А сега пожелавам на всички успешна "отслабвателна" Wink седмица.

Последна редакция: пн, 26 яну 2009, 16:21 от miss pretencia

# 24
  • Мнения: 2 641
 HugИ аз благодаря за топлото посрещане. Наистина сте мили момичета, както казаха Януарките.

Аз днес сутринта ядох кисело мляко (че не знаех че не можело), на обяд яйца на очи и салата моркови. Сега ям кисело мляко и може вечерта да ям пак кисело мляко. Може ли?

Утре ми е бобв ден...ама съм в мисъл. Имам среща на обяд и трябва да поръчам нещо, хем да става за хората да ядат хем за мен. Може би картофена салата и някакво месо и ще пропусна месото.

Ами след 4тия ден какво следва? Това само не разбрах.

И аз съм още към кърмачките, въпреки и само през нощта. Но вървим към отбиване. ПОне се надявам.

# 25
  • Мнения: 308
   Леле, едвам ви изчетох.

   Звездичка, благодарско за темичката.     bouquet

ДОБРЕ ДОШЛИ НА ВСИЧКИ НОВИЧКИ И УСПЕХ. Няма да изброявам, че сте толкова много и се страхувам да не изпусна някоя кандидат фиданка)

   Много сте писли. Изчетох ви, но нямам време да пиша дълго. Утре е първия рожден ден на малката ни принцеса. Тя сега заспа, а аз имам куп задължения, затова набързо отчет.

   Днес съм на 2 фурми за закуска и на обяд 2 купи сварен ориз с маслинки. Като количество ми дойде много, но поне беше режимно. За довечера не съм измислила, май ще е картофи на фурна, ако ми остане време де.

   Жани, Стел, Стели, Иринка, Мама на Викито, Ели, Лулумба, Виви, Мушморок, Ани, Цвети и всички други    Hug Hug Hug

   П.П. Нивеа, за вечеря кисело мляко става, но ако си сигурна, че ще те засити, защото след 20.00ч. не трябва да хапваш нищо. След 4-тия плодов ден, пак започваш наново - белтъчен, варива, въглехидрати, плодовов и пак отначало, докато стигнеш 29-я ден. Той е само на вода.

# 26
  • Мнения: 2
Здравейте, мили фиданчици!
Не съм писала ден, два, ама то...сраааам  Embarassed
Съвсем му изтървах края
Събота и неделя винаги са ми трудни, ама тоя път...
С мъжо решихме от днес - Дюкан. Така взаимно ще се   #2gunfire , а и ще готвя само 2 манджи, не три (и за мъниците)
Той по-скоро се е спрял на точковата - че аперативчето му е 0 точки, докато при Д  Naughty
И аз обаче не мога да се откажа от вашата страхотна компания, та ще си ви чета, че и ще пиша
Айде засега ви оставяМ

# 27
  • Мнения: 242
ЛЕЛЕЕЕЕЕ,ЧОВЕК ДА НЕ ВИ ОСТАВИ ЗА МАЛКО   Laughing
нова тема, че и втора страница Crazy , как човек да ви изчете, ами ще ме изгонят заради вас от работа  Joy  кой що прави аз  се във форума вися.
благодаря на звезди за новата темичка и за анкетата, веднага отговорих!
аз за сега издържам лунуването, а утре ПЪРЖОЛИ  smile3508  cook

много     love001  чао за сега, че вкъщи май нещо не си бъгна нета и чак утре ще може пак да ви чета.

# 28
  • Мнения: 219
Как сте момичета? Слабеете ли? Аз да  Mr. Green

Изписаха ми едни свещички за 12 дена, та ще лекуваме течение. Иначе съм добре. Е, пак не ям мн и ми се гади, но като цяло е добре Simple Smile

А вие спазвате ли диетката, или има прегрешения?

# 29
  • Мнения: 99
Ето ме пак милички Hug
Първо започвам с Нивеа-и аз съм от януарките...но не съм писала там(само ги чета...но може и покрай януарките в тази тема да взема и там да пропиша Hug) Там си имам една позната от родилното в Плевен-Шушони и малката й принцеса Калина. Тя влезе в родилназала точно след като изкараха мен и след това бяхме заедно в една стая. Голяма сладурана е. Радвам се, че така казват Януарките за нас-ще мина да ги нагушкам и тях Hug
Иринка много гуш  Hug Hug Hug Благодаря ти за  милите думи
Ели, мама на Викито, Стел, Тинчето, мис Претенция, Светли, Лулумба, Ани, Цвети, Стели76, Светли, Виви, Мушморок, Лейди Фрост, Бобченка, Емили, Сиска, Бико и всички които без да искам пропускам много  :hug: Hug Hug
Адиан успех с Дюкан и не забравяй, че аз  и Стел се вясваме и там Hug Успех и да пишеш при нас как върви Peace
Лейди Фрост значи от Дюкан си ми позната Hug Гледала съм тези снимки- Браво мила страхотни резултати и страхотна промяна. Аз и Стел ще разчитаме да ни помагаш със съвети, че ти си по навътре в диетата(стига да не е нахално) Hug
Отивам сега да храня малчо и после пак ще дойда-да проверя за прегрешения Naughty

Общи условия

Активация на акаунт