Изпитвам огромен гняв към майка ми

  • 6 680
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Аз също щях да се ядосам. Но в последно време обръщам по-малко внимание на такива неща - иначе когато свекърва ми заведе щерка ми да и продупчат ушите /без мое разрешение/ трябваше да се подлудя от яд, нали Wink!

# 16
  • Мнения: 1 749
Я,какво съвпадение!И аз се карах днес с моята родителка за това,че много ми се бърка с детето...Боже,то да беше само с детето.....
Още едно съвпадение е,че се замислих и аз да пусна тема.Това вече не се търпи ,нейното!
Една похвална дума не съм чула от нея.Подкрепа-никога и при никакви случаи.Това го преживях отдавна,но постоянното мрънкане всеки божи ден,постоянното мешане в домакинството и живота ми изобщо..Абе,няма оправия!
Не знам какво да те посъветвам.Може би след като си се скарала,тя ще  си вземе поука и следващия път няма да прави нещо такова,без да те пита.Но ако е от кръвната група на моето майче.... Tired

Аз също щях да се ядосам. Но в последно време обръщам по-малко внимание на такива неща - иначе когато свекърва ми заведе щерка ми да и продупчат ушите /без мое разрешение/ трябваше да се подлудя от яд, нали Wink!
Аз бих се ядосала много.РАзбира се,моята свекърва няма да има нито възможността,нито куража да направи нещо такова без мое знание и одобрение.До там са стигнали нещата при нас.И по-добре!

# 17
  • София
  • Мнения: 1 735
Направо бих изтрещяла.При нас майка ми си прави устата,но ние не разрешаваме,пък и дъщеря ми е таково шило,че и фризьорка не посмя. LaughingНе мога да повярвам,че някой прави на своя глава такива неща. #Cussing out

# 18
  • Варна
  • Мнения: 25 242
иначе когато свекърва ми заведе щерка ми да и продупчат ушите /без мое разрешение/ трябваше да се подлудя от яд, нали Wink!

Майко мила, за такова нещо вече.... ще има трупове, образно казано, ако се случи на мен Twisted Evil
Wild flower, прави са другите, поне не е станало нещо непоправимо, пак ще порасне косата Hug Напълно те разбирам обаче как се чувстваш.

# 19
  • Мнения: 320
И при мене съвпадение. Не си сама - това трябва да те успокоява. И моята мама е всезнайка. Аз кажа няма да извеждаш детето - еййй, цяла София обиколят. За закуска ще дадеш филия с кашкавал - нахранила я, ама с пиле с ориз. Все наопаки ми ходи. Остава само и да я подстриже и  #2gunfire #2gunfire #2gunfire ще я отсвиря тотално. Дали пък днес не ми е намислила нещо подобно newsm78?

# 20
  • Мнения: 12
Я какви сте ми всичките мили и добрички и всеопрощаващи.  Бравус.    bouquet
Ама ако свеки беше свършила тая работа щеше да има   #2gunfire.  Голям купон!     hahaha hahaha

# 21
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Ами бих казала, че е естествено. На майка си бих простила на практика всичко, колкото и да ме ядоса.

# 22
  • Мнения: 1 749
Я какви сте ми всичките мили и добрички и всеопрощаващи.  Бравус.    bouquet
Ама ако свеки беше свършила тая работа щеше да има   #2gunfire.  Голям купон!     hahaha hahaha

Много пъти й повтарям на моята майка,че ако беше свекърва,жена при сина й нямаше да се застои. hahaha

Но,каквото и да е,изпитвам все пак някакво уважение към нея,че ме е отгледала и родила.Не мога да кажа същото за свекървата,нали?

# 23
  • Мнения: 636
Хора, замислете се, че майки или свекърви проявяват своеволия ... защото ви гледат децата. То е лесно да се дават наставления по телефона, докато те ви гледат детето. Има и други варианти - да не искат да ви ги погледнат, не ви го пожелавам, затова простете и поговорете за тези неща спокойно ...

# 24
  • София
  • Мнения: 10 330
Ай недей, как пък има нормални свекърви и тъщи дето гледат децата и не пробиват ушите без да питат. Има си граници. И това, че някаква баба се е съгласила да помага, не означава автоматично, че тя ще решава всичко за външния вид/здравето/възпитанието на детето. Елементарно е да се завърти един телефон и да се попита "Имаш ли нещо против да го подстрижа?"

# 25
  • Мнения: 636
Абе така е ... и аз щях да побеснея, но знаете ли, че има случаи, в които майка и дъщеря живеят в един и същи град, а първата не си е виждала дори внуците ...

# 26
  • Мнения: 17 546
... но знаете ли, че има случаи, в които майка и дъщеря живеят в един и същи град, а първата не си е виждала дори внуците ...
Че ние живеем на 15 минути пеша, а не ги е виждала от повече от 9-10 месеца.

# 27
  • Мнения: 12 665
А аз какво да кажа като любимият ми мъж свърши тая работа. А аз бях в болница.  И го питам Какво прави детето? - Ами разхожда си новата прическа.
Ще си спомняш с умиление, когато тя сама се подстриже в особена конфигурация.

# 28
  • Мнения: 7 723
....Ще си спомняш с умиление, когато тя сама се подстриже в особена конфигурация.
Сетих се за Цомбината щерка,
когато си беше офъкала кичур от бретона до кожа  ooooh! Joy

# 29
  • Мнения: 263
Леле, и аз бих побесняла! И скандал щях да вдигна и после известно време нямаше да види детето докато ми поотмине поне.

Общи условия

Активация на акаунт