1001 нощи - екрана погледнете и кърпичките извадете - част 9

  • 26 303
  • 439
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1
Да , предаването е довечера по Star TV, нещо настройките на нашия сателит са такива, че и аз не го гледам директно, а чакам  да ми пуснат клипче.
a в саита не ли е онлаин телевизията?Тук маи може да се гледа директно  http://www.startv.com.tr/CanliYayin.aspx  за това питам дали и предаването ще е на живо,бих го гледала макар че не съм на ти с турския Embarassed

# 376
  • Мнения: 75
suura шеф ти е казала какво е станало.Шеф опасна си Hug
Бели буквиМаиката също казва,че Еда е голяма лъжкиня и им обясни историята им и как еда лъже постоянно за маика си ,че била учителка и още разни други лъжи.Каза им да внимават,че не се знае на какво е способна.
За Гани след всичките му издънки Бурхан наи накрая ще реши да го изгони,но това ще стане след като шех го вземе на работа при себе си.С него ще се случи и друго пак свързано с пари и ще пострада.Бурхан естествено няма да му вярва,че тои не е виновен но момчето наистина нчма да има вина и по него време тои става добро момче.  bouquet

# 377
  • Мнения: 13
Колко серии е ?

А в живота Онур  женен ли е ?
Някъде бях чула ,че и в живота са с Шехи  newsm78

Какъв пол е второто детенце на Шехи ?

# 378
  • София
  • Мнения: 625
Момичета, знам че ви тресат други страсти по епизодите след 80, но много ще ви помоля някой да ни светне в бяло: разбра ли днес Шехерезада на яхтата на Керем /когато той и каза, че Онур не е вярвал в любовта, а той е вярвал, но все пак Онур е спечелил любовта/, че и той е влюбен в нея, и ако не е разбрала, ще разбере ли изобщо? Благодаря ви предварително!   bouquet

# 379
  • Мнения: 899
Колко серии е ?

А в живота Онур  женен ли е ?
Някъде бях чула ,че и в живота са с Шехи  newsm78

Какъв пол е второто детенце на Шехи ?
Чети назад ,скъпа и ще намериш отговорите!

# 380
  • Мнения: 2
Какво второ дете?! АЛООООО!НОВИТЕ!Тук никой не се състезава да дава предварителна инф..Погледнете Ерика как пише в бяло!!! Без издаващи въпроси! Naughty

# 381
  • Мнения: 2
 Аnya, мисля че Шех го разбра накъде бие Керем и му каза веднага за Бену.Стана много конфузно и набързо; и аз мисля този момент довечера да го погледна пак.  newsm78

# 382
  • Мнения: 1 280
 И аз имам един въпрос.  Embarassed Бели букви: Коя е Еда? Жената, която се появи по ТВ в деня на сватбата и я провали ли е? И кой ще разкрие тайната им за черната нощ, Еда от къде я знае?  

# 383
  • София
  • Мнения: 625
Аnya, мисля че Шех го разбра накъде бие Керем и му каза веднага за Бену.Стана много конфузно и набързо; и аз мисля този момент довечера да го погледна пак.  newsm78

И на мен така ми се стори, но все нещо не ми излиза в сметките, та затова питам по-напредналите в материала!

# 384
  • Мнения: 2
...и всъщност тя не го остави да се диозкаже.Не знам дали го разбра или му "трясна" Бену....

# 385
  • Мнения: 7 914

Звездичке много ти благодаря за новите снимки на първа страница  smile3501 newsm10 newsm51

Hug и аз благодаря за оценения труд  bouquet

mistik
да не си живяла в Турция -  много интересни детайли разказваш Hug

# 386
  • София
  • Мнения: 34
nati0, на мен лично нещо не тръгна он-лайн предаването, опитай- 23.30ч. Ще разказваш какво си разбрала, а аз ще мога утре да ви кажа евентуално за датата  Rolling Eyes Майчета, да подсетя, че днвс в 20.15м. на румънския канал Д е интервюто с Берг и Халит, но то е старо, снимано е преди Нова година. Който може , да го гледа!

# 387
  • Мнения: 75
Момичета изкам да ви Благодаря за изказаните съболезнования newsm51
novo mame  HugМерси и на теб прекрасен ама много палав бееееее.
Сега малко Белу буквиЕда е бивша приятелка на Ахмед не е тази която се появява по телвизията,тя ще се появи доста по към края.А истината за черната нощ я знае от Керем(голям тапак колко нецензура изяде от мен днеска)защото тои спи с нея и се напи и си изпя всичко без да го питат.  bouquet

# 388
  • Мнения: 683



Мисля, че те правят по-добра двойка Heart Eyes

# 389
  • Хасково
  • Мнения: 181
Момичета, дали някъде е качена днешната серия?

Общи условия

Активация на акаунт