Гласуване за Задача 1. от фотошоп конкурс на тема " плакат за латино парти"

  • 1 642
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 622
Всички са много хубави, но избрах 1 и 5  Peace

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
1 и 5  Peace

# 17
# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
5 ми харесва най-много Grinning

# 19
  • Мнения: 766
4 и 5
много живот и настроение виждам в тях  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 361
всички ми харесаха, но гласувах 3 и 5  Peace

# 21
# 22
  • Мнения: 354
Победителите тук са следните:

Почетното първо място е за №1 с 29 гласа
На второ място е творба с №5 с 25 гласа
И на трето място се нарежда №4 с 10 гласа
Честито на победителите.
Мога да кажа с чиста съвест, че всичките плакати мноооого ми харесват. Поздравления за старанието и за креативноста, която сте проявили. Hug

Победителят, ще даде новата задача за рамка по готов кит.

# 23
  • Мнения: 2 270
Честито на победителите.
Малко коментари преди да научим имената на победителите Wink

1.Единственото лошо нещо в този плакат са надписите за това как,кога и къде се провежда дадената нещо .Изключително не на място е и ВХОД СВОБОДЕН.Мястото му е в долния край на плаката-под краката на танцуващите.Цвета на надписите също не е добре да е бял и размера им...Абе общо взето по тях е трябвало още да се поработи.Иначе плаката като замисъл и изпълнение е супер

2.Тук Надписите са си на точното място,но...."танцов клуб" и "ви кани на..."би било добре да са с еднаква големина на шрифта и малко по раздалечени единия от другия ред.Тук също цвета е можело да не е точно бял.Иначе и този плакат е страхотен.Имаме движение, имаме танц.Браво

3.По този плакат единствено е можело най долния ред да се центрира.Иначе ми харесва

4.И тук имам забележки ,но много малки почти несъществени Blush
Имаме 4 надписа в 4 различни цвята,което е недопустимо за един плакат.
Всичко останало е изпипано и грабва окото

5.Тук забележки почти нямам/малко повече въздух отдолу/
Страхотен ,изящен и професионален плакат.Браво на автора  bouquet

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Честито на победителката Simple Smile Много ми хареса този плакат, както и останалите, разбира се. Всеки се е постарал и е предложил своето виждане.
Моите са 4 и 5. Благодаря за критиката, но с оглед да направя файла по-малък, поорязах номер 5. Иначе ми е пределно ясно правилото за "въздух" отгоре и отдолу Wink

P.S. Offtopic: Някой да има идея защо не ми се обновява броя публикации, а все си седи 12 (вече от сума ти време)?

# 25
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Честито на победителката!

Minerva, няма как да ти се увеличава броя на публикациите, ако пишеш в Хоби - тук от известно време не се отчитат постингите!

# 26
  • София
  • Мнения: 771
Честито на победителите!

Аз участвах с номер 3.

# 27
  • София
  • Мнения: 7 242
№1 е мой. Благодаря на тези, които са гласували за него. Благодаря и на Ани за коментарите. Наистина надписите най-много ме затрудниха. Може би ще е хубаво завбъдеще, ако имаме подобни задачи, предварително да се запознаваме с основните правила и изисквания при направата на съответното нещо.
Както писах, моят фаворит е 2 и съм учудена, че не той е победителят. Мисля, че като изработка, използвани похвати и качество на снимката е по-добър от моя. Много ми харесва и 5. И останалите са чудисни. Изобщо напоследък всичко, пускано в конкурсите, е на ниво Grinning

# 28
  • София
  • Мнения: 1 941
Честито на победителите и тук!  bouquet  bouquet  bouquet
Моя плакат е 2.
1 е супер; 4 - харесва ми страхотно лятно настроение лъха, 5 много ми харесва - бих сменила шрифта Peace. 3 също, само надписите бих направила в друг цвят, иначе той като замисъл е много добър, има вихър някак в него. Peace

Общи условия

Активация на акаунт