Гласуване за втората задача от фотошоп конкурс "азбука на тема св. Валентин"

  • 2 079
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 952
Избрах 1 и 3, но много ми харесаха и останалите. Успех! Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 361
5 и 6  Wink

# 17
  • Мнения: 512
Моят избор е 4 и 6  Peace

# 18
# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
1 и 6 са моите фаворити.

# 20
# 21
  • Мнения: 2 818
Гласувах Simple Smile

# 22
  • Мнения: 354
Гласуването се прекратява днес, в 13 часа и се обявяват победителите.

# 23
# 24
  • Мнения: 354
Победителите тук са следните:

На първо място №1 с 28 гласа
На второ място №4 с 27 гласа   и
на трето №6 с 16 гласа

Всички се справихте чудесно, честито на победителите. Hug

Нека победителя от този кръг, който е на първо място да избере една от задачите за следващия конкурс. Wink


# 25
  • Мнения: X
Честито на печелившите, които бяха и мои фаворити.   bouquet

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Номер 1 е моя
Благодаря на всички, които са гласували за мен  Hug

И на мен останалите две азбуки ми бяха фаворити, макар че по недочитане не гласувах за тях. Радвам се, че са на призовите места.
Сега излиза, че трябва да подготвям новите задачки  newsm78

Ето и моите коментари
1. Моя е, другите да кажат. Аз си я харесвам.
2. Всъщност азбуката е добра, но не ми изглеждаше много любовна..
3. Много ми хареса и гласувах за нея.
4. Тази ми беше фаворит, казах вече защо не гласувах за нея. Много професионално е изпипана, нямам никакви забележки и искам да си я изтегля. Любопитно ми е на кого е  newsm78
5. Уважавам хрумването за далматинските сърчица в тази азбука, много оригинално. Мисля, че без Бевъла, нещо червенко и някой по разкършен шрифт, щеше да се получи много добре.
6. Страхотна азбука, има някои неща в представянето, които ме озадачиха - сенките на различните букви са различни - буквите  O, V и E имат една сянка, а L съвсем друга  newsm78, второ -  O и E имат еднаква цветова тоналност, L е по-тъмно, а V розовее - незнам дали е търсен ефект  newsm78 и трето - Блендинг опшънс на сърчицата по буквите са различни, но сега като се замисля може би автора е целил тези различия...

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Честито и тук на победителката Simple Smile Красива азбука, наистина. Браво и на останалите...много оригинални идеи има.
Моята е 3.

# 28
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Ники, честито и от мен!

# 29
  • София
  • Мнения: 7 242
Никки, честито  bouquet! №1 ми беше фаворита - много оригинална и изпипана. Много ми харесва и 3. Мои са 4 и 6.
Никки, 4 не е изпипана много Mr. Green - личи в увеличеният вариант /сенките/, при 6 разликите са съзнателно търсени ефекти, само сянката на Л-то е пропусната неволно Embarassed Правих ги много набързо и си личи.

Т.к. съм все още по цял ден на очни, ще помоля Никки, ако няма нищо против да пусне новата тема, а моята задачка, ще й изпратя на ЛС утре вечерта.

Общи условия

Активация на акаунт