Разделно хранене-част 32

  • 22 361
  • 377
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 501
Мисля, че  няма проблем , но и да има аз не изпадам чак в такива терзания Peace.

# 316
  • Мнения: 1 584
Elizabeth, 10кс Hug

# 317
  • Мнения: 62
Момичета, направих си макарони със зеленчуци/без тиквичката/ по рецептата от блога. Нали мога  да ги комбинирам със салатка от пресни домати с лук?

# 318
  • Мнения: 3 988
feya meya, можеш.  Peace

# 319
  • Мнения: 3 371
Влизам тихо , на пръсти , оглеждам се дали нещо не съм се объркала и - О , чудо !!! Отново съм си в нашата темичка  Hug! Няма строги отчети и разчети - Лени , Ками  Hug !
Липсвахте ми , дружки-веселушки!  Hug Hug Hug Аз вече четвърти ден съм на месо , зеленчуци и яйца , чувствам се много добре и даже има видим ефект!Гледам и сега да спазвам интервалите мужду храненията , макар , че за момента не е необходимо. Явно вече съм придобила навици в това отношение.
Алексче ,  Heart Eyesмного ми липсваш!Обещавам скоро да се чуем Hug!
Леничке ,  Heart Eyes! до скоро !
Ками ,  Hugв цялата градина , а и в цяла София в момента има бум от варицела. При мен вече са 12 деца. Кало може и да се е заразил от друго място , въпреки , че инкубационния период е 21 дни.Между другото , във вашата група още няма карантина и трябва да се обадиш и да уведомиш ( ако не са изпратили бързо известие ) Дано я изкарате леко , стискам палци теб да те подмине  Praynig Praynig Praynig!
Сладкишче , как е детенце ? Започна ли да се храни по- добре ? Още ли я мъчат зъбките ?
Сладуне ,  Hug Алекс е права - пневмонията не е шега работа! Трябва да внимаваш , да не остане недоизлекувано огнище , че е много опасно !Оздравявай бързо  Peace!
Мишенце ,  Hugхич не ги мисли тези два кг - ще ги свалиш без да усетиш Peace!Костюмът на абитуриента го купихме още октомври( извадихме луд късмет Peace) , сега се "борим" да изберем риза , после наред идват обувките и така... #Crazy, но това вече са по- малки дертове  Peace!
Йонито ,  Hugпожелавам ви весел празник в неделя !ще чакаме снимки на щастливата рожденичка  Peace!
Кюбит ,  Hug много ти благодаря за рецептата от името на цялото домочадие- най-после да хапнели нормална баница , а не от моите разделни "измислици" Wink
Милички , желая ви спокойна вечер и успешен край на работната седмица! Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 320
  • Мнения: 63
лелееееееееееееееееее какво чудо... какви мисли
просто ми беше любопито и интересно кой какво яде в един ден
а вие само що не ме разпънахте на кръст...
 newsm50 newsm50 newsm50

# 321
  • Мнения: 7 263
van4etto не става дума за драма, нито за разпъване на кръст.
Пишем и четем одавна тук - темичката има определен дух, който желаем да запазим.
Смятам, че никой от новодошлите не може да се оплаче от липса на помощ, от недостатъчно внимание или пък от пренебрегване.
Просто искаме да запазим нещата такива, каквито ни харесват на повечето.
Всеки е добре дошъл, но нека бъде така добър да не съди стопаните за реда им Peace Simple Smile

Надписа под аватара ти май гласи нещо подобно - аз съм това, което съм!
В случая ние сме това, което сме!
Ставаме все по-добри благодарение на новите попълнения.
Ето Кюбит направи страхотен блог, Дънди ни поства страшни екзотични рецепти, онзи ден благодарение на постинг на Монда, научих нещо любопитно, изобщо ние сме отворени за нови хора в темичката, просто не желаем тя да се превърне в бясно препускаща, бездушна отчетна тема - от сорта ядох това и това, тежа толково и толкова.
С най-приятелски чувства  Peace Peace Peace  bouquet

Последна редакция: чт, 05 фев 2009, 22:17 от Lennyh

# 322
  • Мнения: 3 371
протокола момичетаааааа....


Ето това е , което не бихме искали да се случва непрекъснато в тази тема !Първо , защото идеята на темата е за споделяне , съпричастност , взаимопомощ , за РХ , но и за много други неща , които ежедневно ни вълнуват Peace.И второ - защото има достатъчно много отчетни теми . Ванчето , аз също не съм много отдавна в темата , но дойдох и останах именно , заради този позитивизъм , който струи от постовете на момичетата , от начина , по който ме приеха и ме убедиха , че съм направила правилният избор! Така че , драма няма , никой никого не съди и не осъжда , камо ли да разпъва.Просто аз се изразявам по - емоционално - какво да се прави - умеятна съм си  Wink! Всичко останало го е казала Лени Hug

# 323
  • Мнения: 2 724
Добро утро  Hug.
Госпожо Heart Eyes, най- после ...
Йонито, дъщеря ти е умница, а ти защо изневеряваш, а Wink Laughing?
Сладурска, права си, зависи от желатина.
Преди работех в една лаборатория и използвахме желатина като консерватор за разтвори, беше почти на прах и много светъл.
Този, който купувам от магазина е по- жълт и по -едър и съответно му трябва повече време да се стопи.
Сладунче, как си?
Аз вчера не бях послушна, а през този сезон трябва да внимавам много .
Хайде да се съберем на кафенце  .

 Поздравче http://www.vbox7.com/play:9afaea67
И още нещо http://www.vbox7.com/play:d6e0c6cc

# 324
  • Мнения: 13 512
На вечеря ям предимно въглехидрати- ориз или картофи. Това не възпрепятства ли свалянето на кг? Може би требва да променя нещо?

# 325
  • Мнения: 533
Добро утро, момичета Hug
Алексче, по-добре съм Mr. Green Дори вчера сновах на слънчице по задачи, днес ще покарам колата. Ходих на контролен преглед, овладяхме нещата. Сега ще взимам и допълнително имуностимуланти. Някой има ли идеи? Ще ми се да взема нещо, което е изпитано Peace
Монда, въглехедратите повечето ги консумираме през деня, за вечеря по-скоро месо и зеленчуци  Wink. Поне в началото, докато постигнеш желаните килограми...Но ако не можеш да се откажеш от тях на вечеря, по-добре намали количествата или ги хапвай през два дни напр.
Сладурска, Алексче, явно съм объркала нещо в съотношението. Аз използвах една кофичка к. мляко, 20гр. желатин и доста плодове, като желатинът го оставих да набъбне и разтопих на гореща баня. Живи  и здрави, ще му намеря цаката  Mr. Green
Такова слънчице е изгряло, хехе, радвай те се, сладунки, дано имаме слънчев и разходков уикенд Heart Eyes

# 326
  • Мнения: 2 999
Добро утро сладурки  newsm51
Алекс, страхотно кафе си ни поднесла, много благодаря и определено знаеш как да зареждаш с добро настроение  Hug
Сладуне, момичета хубав и успешен ден ви желая  smile3525
Мона, аз лично слагам въглехидратната храна на обяд със голяма салата.  Hug

# 327
  • Криворазбраната Европа
  • Мнения: 807
Добро утро и от мен, момичета-кокичета!  lovekiss И аз да опитам от кафенцето - Aleks   bouquet
Аз вечерите ги редувам - една вечер въглехидрати със салатка пресни зеленчуци, една вечер месо със зеленчуци (задушени или пресни). Така грешно ли е или пак си дава ефект?  newsm78
Ееееех, слънчо как наднича през прозореца...., идва ми да хвана гората  Joy  Joy  Joy
Хубав ден!  Hug

# 328
  • Мнения: 7 263
На вечеря ям предимно въглехидрати- ориз или картофи. Това не възпрепятства ли свалянето на кг? Може би требва да променя нещо?

Монда - точно това си мислех вчера да ти кажа. Режима ти е добър, в смисъл подбора на продукти. Но го обърни - на обяд яж въглехидратните - ориз, картофи, варива .... А вечер хапвай месце или риба със салата. Мисля, че ще имаш по-добър успех. Също така и предния път ти казах, че калориите ти за деня са малко - имай предвид, че това забавя метаболизма и свалянето на килограми се забавя.
Кажи шийтакето от Пикадили ли купуваш и пресно ли е или сухо?

Megi_78 и твоята схема с редуването е добра, за да не ти омръзва еднообразието всеки обед и всяка вечеря да са ти подобни  Peace

Опитвам се пак да вляза в РХ-то но днес ме провалиха колегите с кафе и бисквитки сутринта.
От утре обаче няма 6-5  Simple Smile, че съм качила 4кг от нищо  Twisted Evil

# 329
  • Мнения: 2 724
Сладунче, много да се пазиш сега . Hug
Госпожата ми беше казала един имуностимулатор, но аз го забравих .
В момента аз пия прополис на капки.
Монда, за предпочитане е вечерята да не е въглехидратна, но може да редуваш.
Меги, наистина слънчо наднича и е много приятно, но ми лъснаха мръсните прозорци  Crazy...
Май иде ред на голямото чистене.... или е рано още?
Сладурска, рецептите са много интересни, но изискват доста продукти, трябва да се позаредя.
Лени, писали сме по едно и също време и те повтарям
 Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт