Моля за помощ,объркана съм

  • 3 273
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • ЕН
  • Мнения: 543
anhelika честито и лека бременност  bouquet

# 16
  • Мнения: 213
Леко бременеене! Всички стискаме палци  Hug
  bouquet

# 17
  • Варна
  • Мнения: 25 252
Аз не че разбирам кой знае колко, но на 26-ти ден от цикъла не е ли прекалено рано да се види нещо? За сърце на 35-тия да не говорим?

# 18
  • Мнения: 1 949
Аз не че разбирам кой знае колко, но на 26-ти ден от цикъла не е ли прекалено рано да се види нещо? За сърце на 35-тия да не говорим?

Мдаааа, май е рано и за двете неща  Thinking Сърдечна дейност се вижда в 7гс. Нещо ме съмнява тази работа  Whistling

# 19
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 325
Честито, anhelika!
Дано се види по-късно и сърчицето!
Пази се!

# 20
  • Мнения: 2 270
anhelika, ЧЕСТИТО!  bouquet

# 21
Честито!Лека бреност!

# 22
  • София
  • Мнения: 1 248
Анхелитка, честито и от мен... Радвам се, че за сега всичко е наред!!! Пожелавам ти лека бременност!!!  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 054
Аз не че разбирам кой знае колко, но на 26-ти ден от цикъла не е ли прекалено рано да се види нещо? За сърце на 35-тия да не говорим?

Мдаааа, май е рано и за двете неща  Thinking Сърдечна дейност се вижда в 7гс. Нещо ме съмнява тази работа  Whistling

 Peace

Както и да е... честито! Желая ви тоя път обаче наистина да се отнесете към тази бременност като големи хора! И наистина да я желаете!

# 24
  • Мнения: 3 695
anhelika честито, лека бременност  Peace

# 25
  • Мнения: X
ЗДравейте и благодаря на всички за пожеланията.
Сега имам малък проблем,значи зацапа ми малко и отидох на док,веднага ми изписа дуфастон и фолиева.Зацапването спря но остана едно бледо течение.Това нормално ли е.И кръста вас болял ли ви е,това също нормално ли е,да ме боли кръста.
Много се притеснявам за бебчо.

# 26
  • Мнения: 519

  Ами симптомите при идване на цикъл и бременност при някои жени се припокриват.Но ти не се настройвай предварително за лоши веси,а мисли положително.Фолиевата е задължителна,продължи да я вземаш,дори и да няма бременност,но продължавате с опитите. Искренно ти пожелавам късмет.

# 27
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
Честито и от мен! Леко бременеене и спокойни дни!  Hug  bouquet

# 28
  • Мнения: 800
При някои бременни жени се случва да има прокървяване за два-три дни в продължение на няколко месеца около датата, на която е трябвало да имат цикъл ако не са бременни. Фолиевата киселина е много необходима в първите месеци на бременността, когато се формират органите на бебето. А дуфастонът е препарат, съдържащ хормона прогестерон, който спомага за протичането на нормалната бременност докато не започне образуването на плацентата. Тъй като прокървяването или зацапването понякога се дължат на липсата на достатъчно прогестерон в организма, лекарите изписват препарати, съдържащи този хормон.
Все пак ако течението не спре до ден-два, е добре отново да отидеш на лекар.

# 29
  • Мнения: 90
При някои бременни жени се случва да има прокървяване за два-три дни в продължение на няколко месеца около датата, на която е трябвало да имат цикъл ако не са бременни. Фолиевата киселина е много необходима в първите месеци на бременността, когато се формират органите на бебето. А дуфастонът е препарат, съдържащ хормона прогестерон, който спомага за протичането на нормалната бременност докато не започне образуването на плацентата. Тъй като прокървяването или зацапването понякога се дължат на липсата на достатъчно прогестерон в организма, лекарите изписват препарати, съдържащи този хормон.
Все пак ако течението не спре до ден-два, е добре отново да отидеш на лекар.
Ще добавя само да лежиш повечко.Успех

Общи условия

Активация на акаунт