Ей го иде малък Сечко, щурее варненскиЯ дечко!

  • 15 021
  • 309
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 183
Добро утро, мами!

Аз минавам само да ви поздравя и отивам да уча.....

Искам да се похваля че вчера се запознах с моята точица! Прекрасно е усещането! А още по-прекрасно е че май са две...... baby_neutral baby_neutral, но това ще го разберем със сигурност след две седмици.

Отивам да уча, че изпита ми наближава а съм до никъде!

Приятен ден ви желая! И нека прекрасните ви дечица днес са в страхотно настроение на пук на мрачното време! Hug

# 301
  • Мнения: 1 554
страхотна новина Heart Eyes

# 302
  • Мнения: 8
Здравейте и от мен. Daninka, благодаря за кафенцето. Аз пак с моя дребния се разправям. Голямо молене за всяко ядене. Днес пак кофти времето, май разходка няма да има. Благодаря че ме свтнахте за магазинчетата в цветния. Аз все от Чаталджа си пазаря, но ще трябва да ги видя и тез. Еее ще се заформим май цветна групичка.
moondream, това е невероятно. Всичко най хубаво.

# 303
  • Варна
  • Мнения: 858
Поспаланка, shhht.secret и аз май ще ви изляза комшийка. А други от цветния има ли?
пишете ме и мен Peace

И аз към вас, ние сме точно до детската градина на карамфил Stop


Ехееее мамчетата от Цветния като тръгнете на някъде и минете през Левски свиркайте и на мен, не съм толкова далече от тайфата  Mr. Green

moondream това е толкова хубаво  Hug  дано всичко е наред  Hug

# 304
  • Мнения: 2 960
Добро утро и от мен Simple Smile

Данинка, де ти е офиса Simple Smile Ще ти свиркаме за кафе пауза Simple Smile


ул.Селиолу №14 вх А


Охооооооооо какви приятни вести виждат очите ми.Много приятно звучи това:



Искам да се похваля че вчера се запознах с моята точица! Прекрасно е усещането! А още по-прекрасно е че май са две...... baby_neutral baby_neutral, но това ще го разберем със сигурност след две седмици.

Айде тъкмо на веднъж се отчиташ  hahahaдвойно и си покрила всички нормативи PeaceСтискам палци да е така Praynig

# 305
  • Мнения: 133
Moondream чудесна новина! Hug Стискам ти палци и аз! fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 306
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Новата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=369012.0

# 307
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
Здравейте мами от Варна,много бих желала и аз да се присъединя към вас.
Казвам се Гергана и съм мама на Ивелина,която се роди на 05,01,09 г.
Ако нямате нищо напротив ще ми бъде приятно да се запознаем.
Лек ден на всички мами и дечица,а на бременните леко бременеене  bouquet

# 308
  • Мнения: 2
Гери, честито бебче!!! Вчера разбрах, а днес те открих тук! На малкото слънчице пожелавам да расте здраво и лъчезарно, а на мама и тати-много,много щастие!!! lovekiss smile3522

# 309
  • Мнения: 2 960
Гери, честито бебче!!! Вчера разбрах, а днес те открих тук! На малкото слънчице пожелавам да расте здраво и лъчезарно, а на мама и тати-много,много щастие!!! lovekiss smile3522
напиши го в новата тема Peace

Общи условия

Активация на акаунт